PDA

View Full Version : Moderated: Не избягах от часа и сега всички се държът гадно



ANDELINADOLI
06-02-2006, 14:37
edin den klasa mi re6i da izbqga no az i i6te edno-dve momi4eta re6ixme da o9stanem kato klasat mi mnogo dobre znae6e 4e ne iskam da bqgam (vse pak ve4erta ima6e roditelska) na drygiq den klasat mi me obvini 4e naro4no ne sam izbqgala i zapo4naxa da se darjat gadno i arogantno s men sega vseki den se zaqjdat s men i neznam kakvo da pravq molqvi daite mi savet

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

06-02-2006, 14:59
ot 1 strana si predala klasa, oba4e te nqmat nikfo pravo da se darjat s teb taka 6toto vseki ima pravo na izbor i sam si re6ava dali da izbqga ili ne. te trqbva da za4itat mnenieto ti

eLroZo
06-02-2006, 15:01
ama super t1po si post1pila,taka preebva6 celiq klas,az ako bqh neza6e da vi govora i postoqnno da vi go natekvam kolko t1po str post1pili

RoyTheReaper
06-02-2006, 15:12
не си длъжна да правиш нещо което не искаш. нямат право да се държат така с теб.

cskamoni4ka
06-02-2006, 15:21
Явно си от зубрачите или ? :lol:

MiRaCuLiXbb
06-02-2006, 15:31
И според мен трябваше да избягаш. Верно е некво супер тъпо и детинско, но нищо не ти коства. Сега само си си развалила отношенията с всички.

Loshotia
06-02-2006, 15:35
Трябвало е, да. Какво предпочиташ - неизвинени или години колкото ти остават с класа да те гледат накриво

Axel_f
06-02-2006, 15:49
Ми дамм тъпо си постъпила....знаеш ли,всички мразят ПОРТИте... :? Аз като се замисля,толкова пъти съм се нервила на някои зубърки,които ей така преебават целия клас :evil: Обаче от друга страна няма смисъл и ние във форума да ти го натякваме,тъй че горе главата-рано или късно всички ще забравят!А дотогава просто пробвай да им се извиниш,измисли там нещо-помогни на някой,направи нещо за целия клас!Пък даже и нищо да не стане все пак сме накрая на учебната година-все ще преживееш още 2-3 седмици :| Обаче най-важното е да си вземеш поука-ако ще преебаваш някого,гледай да не разбере,че си го направил :twisted: :mrgreen:

sun4e
06-02-2006, 15:49
абе да аз мисля че си постъпила правилно щото се пак и ти имаш право на избор не може кот ти кажат те и да изпълняваш щом не искаш.В моя клас също е ставало така но който иска си бяга който не иска си остава тва е мн тъпо да ти се сърдят за такава глупост!

a_curious_girl
06-02-2006, 16:02
Абе всеки си има право на избор и никой не може да бъде принуждаван да прави каквото и да било,обаче на класа наистина няма да му е приятно(в по-голямата част).Опитай се да им обясниш,но и ти да ги разбереш.Късмет!

Master_88
06-02-2006, 16:59
И на мен ми се е случвало,но по принцип човек не трябва да се дели от класа. Предпочитам няколко неизвинени,отколкото грубо отношение после. Все пак това е по-важно от някакви си 2 отсъствия за часа

06-02-2006, 17:00
Ми дамм тъпо си постъпила....знаеш ли,всички мразят ПОРТИте... :? Аз като се замисля,толкова пъти съм се нервила на някои зубърки,които ей така преебават целия клас :evil:
А на мен ако знаеш колко ми е писнало от надути пикли като теб, които понеже не са си научили материала за контролното по предмета Х и агитират класа да бяга и след т'ва обвиняват тия дето си знаят материала и са си учили в "предателство". За чий чеп да бягам, като не искам? Длъжен ли съм пред някого? Мисля, че не. Класът е сбирщина от лицемери и използвачи. Имам ли възможност да ги прееба - правя го.

06-02-2006, 17:20
bratle kato imam 13 neizvineni i s kran nqma da me nakrat da izbqgam ot chas

nefer-aton
06-02-2006, 19:10
много добре си постъпила :-D :-D :-D :-D :-D човек трябва да отстоява позициите си до край . А относно това ,че ти тровят живота тегли им една м...а и си живей живота , да не ти пука или ако ти пука прави се ,че не ти аз лично правя тъка :-D :-D :-D :-D :-D :-D =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

viki91
06-02-2006, 19:21
Ами от една страна си постъпила гадничко спрямо класа си,но от друга страна си права да си отстояваш позицийте...след като не искаш да направиш нещо-не го правиш ;)

Prokhor Zakharov
06-02-2006, 19:26
Който се цепи от колектива, после колектива му го нацепва колективно :D

лафа имаше и още няколко варианта от типа на инжинерна версия като:
Който се деизнтегрира от колектива, после колектива му го интегрира колективно :D

06-02-2006, 20:28
Ми дамм тъпо си постъпила....знаеш ли,всички мразят ПОРТИте... :? Аз като се замисля,толкова пъти съм се нервила на някои зубърки,които ей така преебават целия клас :evil:
А на мен ако знаеш колко ми е писнало от надути пикли като теб, които понеже не са си научили материала за контролното по предмета Х и агитират класа да бяга и след т'ва обвиняват тия дето си знаят материала и са си учили в "предателство". За чий чеп да бягам, като не искам? Длъжен ли съм пред някого? Мисля, че не. Класът е сбирщина от лицемери и използвачи. Имам ли възможност да ги прееба - правя го.


съгласна съм
по темата-тва че искат да бягат говори достатъчно,а на теб Браво,че си отстоявяш позициите

ElinoR
06-02-2006, 22:18
И на мен ми се е случвало с предишният ми клас.
Не се притеснявай цупят се точно за 1-2 часа и след малко идват и ти се извиняват или ако не за часове,то ще е за испитване или контролно,все на теб ще расчитат...няма къде да идат.Така де... :wink:

06-03-2006, 06:54
Класът е сбирщина от лицемери и използвачи. Имам ли възможност да ги прееба - правя го.
Напоследък и на мен все повече ми се иска да ми се отдаде възможност да ги НАеба.Не ПРЕеба,ами НАеба.Просто ми писна цяла година,уж най-добрият ми приятел да ме удря,да се ебаа с мен,да си прай бъзици с мен и т.н.Ма за тва друг път де.Просто ако ми се отдаде възможност така здраво ше ги прееба чеееееееееееееее... [-o<

blqqh
06-03-2006, 08:27
Ми да трябвало е да избягаш.ВСе пак сте един клас и сте задружни,наистина все едно си ги предала.Ние също много пъти сме искали да избягаме,но заради 2-3 момичета остааваме,понеже те не искат, и се дразним.Да верно че всеки сам си решава..

InHell
06-03-2006, 12:00
Prokhor Zakharov, по пътя на логиката, трябва да му го интегрират, а не да му го дезитегрират(или по-точно деференцират).

А иначе по темата - все ще се намери някой идиот, който да остане да си кара час. Ми много ясно че ще те гледат на кръв.

`Death`Whore`
06-03-2006, 12:04
От една страна, вие сте един клас и е леко тъпо само 2-ма човека да останат. Но ти не си близка с тях и щом се държат така, си имала право да правиш, каквото решиш.

В моя клас също се държаха зле с няколко човека, които винаги се цепеха от колектива, обаче ако ще се цепиш, няма да говориш с никого и няма да се интересуваш от никого. Затова и не се приобщавам съвсем към своя поток - голяма съм и решавам за себе си.

Prokhor Zakharov
06-03-2006, 15:14
@InHell прочети още веднъж какво съм написал. peace :)

06-03-2006, 15:20
spored men si postapila pravilno!A ti kak se darji6,kogato nqkoi ti go natqkva ili te obidi?Spored men napravi taka,4e da si proli4i 4e ti e mn gadno,za6toto te 6te razberat 4e ne sa pravi,a ne se draj se edno ne ti puka,za6toto taka 6te predizvika6 pove4e qda im i 6te se darjat 06te po gadno!Spored men e taka,pokaji im 4e se natajava6 ot fakta,4e te sadqt za takova ne6to!Ti si iskala da se predpazi6!Ako vidqt 4e o4ite ti se nasalzqvat moje bi 6te se osaznaqt!Kasmet,dano se opravi6 za6toto e mn gadno da sa protiv teb vsi4ki!!! ;)

Crazy_teen4e`f
06-03-2006, 15:48
Сорка ама и според мен не си постъпила правилно.Един за всички,всички за един-нали така?И в моя клас има 2-3 човека които преебават всичко,ама те са зубари и като почнат тей много ме дразнят.
Според мен им покажи че не ти пука и скоро ще те оставят намира,а ако показваш колко ти е гадно те ще направят така че да ти е още по гадно.

sarang
06-04-2006, 19:40
Ще ме извинявате много, ама повечето, които са писали в темата, страдат от овчемислие - трябва да следват другите само защото не бивало да се предава колектива. Ами ако целият клас реши да скочи в реката, и вие ли така ще направите? Точна ОВЧЕМИСЛИЕ. Едната овца тръгва на прави нещо, останалите я следват, защото нямат собствено мнение.
До авторката - не се притеснявай за глупости, тия номера са ми ясни. Просто им покажи, че си имаш твое мнение, че не желаеш да се водиш по чужд акъл, защото си имаш собствен. Някой те посъветва да покажеш, че ти е гадно - от собствен опит ти казвам, че това действително работи при някои хора, но недей да го правиш, тъй като ще продължат с гадното отношение и друг път. Ще те възприемат като жертва. По-добре си запази достойнството, съсс самочувствие, но не надуто, им обясни, че си имаш свои причини да не избягаш и че ги разбираш, но и те трябва да те разбират. Ако винаги се държиш достойно, ще те уважават, ако не сега, то поне след време. А ако продължават с гадното си отношение - ми това не са стойностни хора просто и не са ти никакви приятели. Знам колко е гадно да си в такъв клас, изпитвала съм го на гърба си, но след 7 клас се преместих в елитно училище и тук нещата са по-различни. Макар че това пак не е гаранция.

kakyra
06-04-2006, 21:36
KaK Shte Q UkOrAjAvAte MaiNa.. dA Ne BqgA.. I Az ImaM 14 OcAsTviQ I kVo.. KlaSa E eDNo(Makar 4e pri nas ne sam go osetil) .. V NaShIq KLaS SusHtO ImA EdnO TaKovA MomIcHe.. Ne PoStUpvASH i Ti I PodObNitE Na TeB.. [-X PRoStO V Toq SluCheI PokAzvAsH ChE nE Si UVaJaVaSh HorAtA oT KlAsa!! A tVa E gAdNU :smt047 Ne MisLI SaMo Za SeBesI ;) SHtoTo NaKRaQ sHte Te IGnoRiRaT kaTu ChOvEk KaKto NIe iGnoRIRaHme TvA MoMicHe ;)

Axel_f
06-05-2006, 13:14
Ми дамм тъпо си постъпила....знаеш ли,всички мразят ПОРТИте... :? Аз като се замисля,толкова пъти съм се нервила на някои зубърки,които ей така преебават целия клас :evil:
А на мен ако знаеш колко ми е писнало от надути пикли като теб, които понеже не са си научили материала за контролното по предмета Х и агитират класа да бяга и след т'ва обвиняват тия дето си знаят материала и са си учили в "предателство". За чий чеп да бягам, като не искам? Длъжен ли съм пред някого? Мисля, че не. Класът е сбирщина от лицемери и използвачи. Имам ли възможност да ги прееба - правя го.


съгласна съм
по темата-тва че искат да бягат говори достатъчно,а на теб Браво,че си отстоявяш позициите

Така....първо-въобще не съм надута,а за пикла пък да не коментирам. :evil:
Второ-никъде не става въпрос,че авторката на темата не е идбягала от час,когато класът е трябвало да прави контолно.Демек можеби въпросният час е бил най-мизерният в програмата,и затова съучениците и са избягали!Колкото за това,дали аз когато не съм учила,агитрам класа да бяга-многоооо се заблуждаваш :x Много по-логично е,да си избягам само аз,защото така всички ще правят контр.,а аз не :mrgreen:Пък и вероятността следващия час учителят да даде контолно на отсъствалите е доста по-голяма,ако са избягали повече хора.... Ама за да стигне човек до този извод се изисква малко мозък,а някои явно още незнаят как се използва сивото вещество....
Хъмм докъде бях стигнала?А да до номер три-никой не може да те задължи да бягаш-самата истина,ама това е нещо като чистотата-хвърляш си боклука в кошчето-чисто ти е,не го правиш-ми кой е виновен,че е мръсно?!Така е и с хората-правиш гадно,ама после ти се връща 100пъти по-гадно....А това,че класът бил сбирщина от лицемери и какво беше още-ми да сигурно,ако учиш в еди-коя си квартална забутана дупка с 1 паралелка 8 клас.....Моят клас е супер як и ти давам гаранция,че знаещите материала са сигурно 90 %,обаче никой няма да се направи на гъз и да не избяга,ако целият клас се чупи от нещо :!:

ПП за покахонтас-ми миличка извинена си,ама не страдам от овчемислие :lol: Това,че се застъпвам за приятелите си и че си имам принципи няма нищо общо със стадото,последвало 1 овца.... :!:

snooppy_f
06-05-2006, 14:23
Ми много ясно, политика на клас! :lol:

teenkopele
06-05-2006, 16:12
не си длъжна да правиш нещо което не искаш. нямат право да се държат така с теб.

...но си предала колектива и за това го правят. :wink:

IKisseDAGirL
06-05-2006, 16:54
Явно си от зубрачите или ? :lol:
ее мн се дразня така... кво сте тръгнали да делите така хората :evil: и ако е от тях, кво? тва че момичето иска да научи нещо не означава, че трябва да я обиждате и т.н.
всеки сам си решава как ще живее - дали ще се посвети на уроците си или на пълното лудеене :mrgreen:

и все пак аз ай съм решила да съм от втория тип :smt005

06-05-2006, 21:34
edin den klasa mi re6i da izbqga no az i i6te edno-dve momi4eta re6ixme da o9stanem kato klasat mi mnogo dobre znae6e 4e ne iskam da bqgam (vse pak ve4erta ima6e roditelska) na drygiq den klasat mi me obvini 4e naro4no ne sam izbqgala i zapo4naxa da se darjat gadno i arogantno s men sega vseki den se zaqjdat s men i neznam kakvo da pravq molqvi daite mi savet
пу! аман от такива като теб, винаги всичко разваляте! [-X не си ли уважаваш класа поне малко? ако искаш да се държат добре с теб трябва и ти да им отвръщаш със същото-като бягат, бягаш и ти, като се дъните , ще се дъните заедно,за да може и като се забавлявате заедно! не може ти да ги предаваш така и да очакваш да те харесват! :smt011 предателка!

06-05-2006, 21:44
И на мен ми се е случвало с предишният ми клас.
Не се притеснявай цупят се точно за 1-2 часа и след малко идват и ти се извиняват или ако не за часове,то ще е за испитване или контролно,все на теб ще расчитат...няма къде да идат.Така де... :wink:
тва, че не е искала да бяга, не значи, че е най-умната и че е зубърката! а попринцип не трябва съучениците й да й се извиняват, а тя на тях, че ги е издънила така жестоко точно преди родителска! тва че се цепи от колектива показва, че или е задръстена подмазвачка и се мисли за по умна от другите или е бъзла. и в двата случая - нищо похвално! Ако е първия вариянт, не се чуди че те отбягват, и аз бих, и не би трябвало да се оплакваш - "Каквото почукало, такова се обадило!" Ако пък е втория се-ами нали затова са приятелите да те подкрепят в такъв момент! ама ти като си им обърнала гръб кво да те правят? Замисли се, че с тази постъпка може да си спечелила симпатиите на учтели, ама си загубила съучениците си като приятели! :smt018

кика
06-05-2006, 21:47
Трябвало е, да. Какво предпочиташ - неизвинени или години колкото ти остават с класа да те гледат накриво
вече не те мразя :lol:

06-05-2006, 21:59
Ами ако целият клас реши да скочи в реката, и вие ли така ще направите?
с тях съм ако ще и да искат да се самоубиваме масово!!!!! ти говориш така щотото явно си точно същия арогантен отцепник или не си попаднал на хора които заслужават по-различно отношение от това, което препоръчваш на авторката :!: аз имам късмета да съм с най-яките хора на света и нищо не може да ме накара да ги изоставя!

06-05-2006, 22:39
Kvo se kosish! Az taka nai-obi4am! Vinagi ima oblagi za ostanalite v 4asa! Kolkoto po-malko xora tolkova po dobre!

Loshotia
06-06-2006, 07:09
вече не те мразя :lol:

Йееееее, животът ми отново придоби смисъл!

Овцата
06-06-2006, 10:31
Абе, кви позиции, бе хора. И какво печели като ги отстова тея позиции. Съвсем нормално е да се държат така с нея сега. Неизбежно е и тя само може да чака това да се забрави.

За Бога, когато бях малка, майка ми ми казваше "Ако бяга целия клас, бягай и ти, но никога не ставай отганизатор на масово бягство." :mrgreen:

Slave4You
06-06-2006, 17:16
ок...само да кажа,за разлика от други хора,4е си постъпила кофти спрямо съу4ениците си но НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ТЕ КОМАНДВА.като не иска6 не го прави.и не става въпрос само за бягане от 4асовете.и в живота е така.другия път като някой ти каже за тази слу4ка ти им го кажи това!

sarang
06-08-2006, 18:10
Ами ако целият клас реши да скочи в реката, и вие ли така ще направите?
с тях съм ако ще и да искат да се самоубиваме масово!!!!! ти говориш така щотото явно си точно същия арогантен отцепник или не си попаднал на хора които заслужават по-различно отношение от това, което препоръчваш на авторката :!: аз имам късмета да съм с най-яките хора на света и нищо не може да ме накара да ги изоставя!
Много жалко за теб тогава. Значи си готова да последваш другите, явно не си човек със свое мнение, а само слушаш останалите. Разбира се, че в някои случаи може да се избяга от час, но е тъпо за това да ти се сърдят. Защото точно хората, които се сърдят за това, са най-големите парцали. Защото не се печелят така приятели. И не, не съм от отцепниците, някога бях, но не бях единствената. Сега съм в 11 клас и вече никой не организира масово бягство освен едни пълни патки в класа, които се мислят за голямата работа, но въобще не ми пука за тяхното мнение. А едно момиче, което преди винаги се цепеше и винаги си учеше, дори и мен ме дразнеше на моменти, сега ще ходи на международна олимпиада в Аржентина и получи награда от 2000 лв. Едва ли някой от тези, които само бягат, някога с честен труд ще могат да изкарат тези пари. Така че какъв е смисълът да печели като приятели хора, които не уважават нейното решение. Все пак има родителска среща, защо трябва само тя да се съобразява с тях?

06-19-2006, 10:28
Az ne razbiram za kvo kato sa edin klas trea da izbega,6TOOOOOO?Jiveeme v svobodna darjava i vseki ima pravo na sobstveno mnenie.Bravo na tebe-dobre si napravila.Kvoto misli6 4e e dobre za tebe pravi go. =D> Kato mi se sardqt golem pras,da ne sa 100 kila:P

WILD__BOY
06-19-2006, 10:40
edin den klasa mi re6i da izbqga no az i i6te edno-dve momi4eta re6ixme da o9stanem kato klasat mi mnogo dobre znae6e 4e ne iskam da bqgam (vse pak ve4erta ima6e roditelska) na drygiq den klasat mi me obvini 4e naro4no ne sam izbqgala i zapo4naxa da se darjat gadno i arogantno s men sega vseki den se zaqjdat s men i neznam kakvo da pravq molqvi daite mi savet

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

Отишла си там, за да учиш, а не да бягаш. Няма за какво да ти се сърдят - никой не може да те накара да правиш каквтои да било и то от такова естество.

PaSsioN_GiRL
06-19-2006, 13:45
Всички са прави,че имаш право на собствено мнение но все пак не мисли6 ли 4е ако бе6е избягала с другите 6те6е да си част от едно цяло,един колектив 8-[ А и последствията след бягството едва ли са били чак толкова лоши :-s Абе тряяло е да избяга6 :twisted: :twisted:

Angle_f
06-19-2006, 21:16
Spored men trqa6e da izbqga6.Ko ti puka nali vs 6e go napravqt,a pred va6et 6e se izvini6 4e ne si iskala da predade6 klasa.Osven tova 6e namaje6 4e nqa si na daskalo :mrgreen: Ama tova e tvoeto mnenie i da ne ti pyka mnogo kakto se kazva vsqko 4udo do 3 dni.Skoro 6te sprat s typite podigrafki
:D

06-19-2006, 23:16
ahahh lele ... Kak moje da kajete ,4e 4ovek koito ima sobstveno mnenie ,ne postypva pravilno:)) Momi4eto si ima dostoinstvo , i tova e mnogo vajno...haha se edno klas 10 mom4eta , 10 momi4eta i re6avat si4kite mom4eta da se izredqt na si4kite momi4eta ,i ti poneje ne trqbva da se cepi6 ot kolektiva , otvarq6 krakata zaedno s drugite 9 kurvi4ki..WOW Pyk i da ne govorim , 4e zarazlika ot ostanalite ,vaprosnata "zubarka" ,deto e ostanala v klas predi roditelskata , 6te si ima dosta seriozni problemi s tehnite zaradi tova bqgstvo ili pyk ima 14 2\3 neizvineni ili pyk 6te i ostavqt dvoika po toq predmet..Tiq s kolektivnoto mislene moga da ima kaja samo USPEHH , dale4 6te stignete =D>
Taaa spored men si postapila , kakto trqbva RESPECT.Pak i da poglednem ne6tata ot druga strana , za6to ti se cepi6 ot klasa , a ne klasa se cepi ot tebe :) Otbqgva li ta , ami ebi gi u dupito..kat ta otbqgvat otbqgvai gi i ti ,se pak nito 6te ti osigorqt 6 po dadeniq predmet ,nito 6te ti kupqt vila na kaimanovite ostrovi...1 4ovek s sobstveno mneni > 1 stado ovce bez mnenie :)Az nikoga ne sam se sardil na 4ovek , 4e e ostanal v 4as ,a ne e izbqgal zaedno s mene i nqma i da se razsardq...haha se edno po4vam da se drogiram i da se razsardq na averite si 4e ne se drogirat zaedno s mene..zamislete se weee , ebahti typoto
U Rlzz :)

patoka_dafi@abv.bg
06-19-2006, 23:48
ave na6iq klas i te bqgat nqkoi no az ostavam i kazva6 mainata my i gotovo na vsi4ki daneti pyka koq koko6ka ot tvoq klas govori ne6to prosto nese zanimavai s tqx te nesa stoka vij nese pritesnqvai tova iskax da kaja no kakto se kazva vseki trqbva da izbira na kude da trugne a ne da sledva6 drugite kato ovca koqto tursi ov4arq taka de i spoko :-D

FiRe_LaDy
06-20-2006, 10:11
Predavash kalasa si! :evil: Pyk zaradi tova az ili nqkoi ot moq klas kato reshi da bqga trygva.Ne da vika celiq klas.Pyk i ne vikdam shto ne si izbqgala.Se pak edno neizvineno,che kolko e! :!: I kakvo kato e imalo roditelska?Shte ubesqt teq deto sa izbqgali li?Ma i te sa si pravi :smt019 :smt019 :smt019

butty
06-20-2006, 11:54
spored men ot edna strana si postapila dobre,otstovqla si poziciqta si,no ot druga si preebala celiq klas i taka na tqh sa im napisali otsastviq.Nashiqt klas kato bqgame ,bqgame vsichki,vinagi ima takiva,koito ne iskat,no gi ubejdavame,i bqgame vsichki..sega za edno otsastvie nishto nqmahse da ti stane...a pak sigurno nqmashe i da pishat :!:

06-20-2006, 15:14
абе тегли му една майна на класа, замисли се дали си заслужава да им обръщаш внимание. А и те за какво ти се сърдят-и в двата слу1ая последиците за тях са едни и същи-извинение и евентуално конско от класния. Защо да си ги предала? Според мен те само си търсят повод да се държат гадно, защото тийнейджърите по такъв начин избиват комплексите си.

Loshotia
06-20-2006, 15:42
Predavash kalasa si! :evil: Pyk zaradi tova az ili nqkoi ot moq klas kato reshi da bqga trygva.Ne da vika celiq klas.Pyk i ne vikdam shto ne si izbqgala.Se pak edno neizvineno,che kolko e! :!: I kakvo kato e imalo roditelska?Shte ubesqt teq deto sa izbqgali li?Ma i te sa si pravi :smt019 :smt019 :smt019


Е да де, ама друго си е учителката да кажа на родителската среща "днеска всички ученици избягаха от часа ми с изключение на *********" :lol: :lol: :lol: Читанки :lol:

sladi4koto
06-20-2006, 19:35
Според мен си постъпила добре,щом не искаш да правиш нещо,не го правиш,а те могат да ви разберат все пак всеки си има право на собствено мнение.Малко е тъпо да се държат така,но сигурно и на теб нямаше да ти е приятно,ако избягаш, а някой те изпорти...

strawberry
06-22-2006, 12:30
Според мен не е трябвало да оставате в часа.Но станалото-станало.сега си опитай да им се извиниш по някакъв начин,щот е адски гадно така да те прецакат.Знам го от личен опит.Заради идна такава като теб която не пожела да избяга един учител писа отсъствия на целия клас освен на нея и беше мн тъпо да се върне при положение,че се беше съгласила да си ходи,но няма значение :D По-добре за напред не прави така-по-хубаво да си с другите отколкото да се цепиш от тях и после да те гледат накриво!

06-22-2006, 21:52
awe spored men pravilno te obvinqvat.ili shte bqgate vsichki,ili posle si chernata ovca.taka e v moq klas.v kraq na godinata bqgame obshto.i ako nqkoi ostane,to e qsno che se mazni na daskalite i posle nikoi ne moje da go ponasq.ili vsichki ili nikoi. :) \:D/ :mrgreen:

bob_marley
06-23-2006, 00:25
В училище не се трупат приятелства,а злоба :(

bob_marley
06-23-2006, 00:26
Според мен не е трябвало да оставате в часа.Но станалото-станало.сега си опитай да им се извиниш по някакъв начин,щот е адски гадно така да те прецакат.Знам го от личен опит.Заради идна такава като теб която не пожела да избяга един учител писа отсъствия на целия клас освен на нея и беше мн тъпо да се върне при положение,че се беше съгласила да си ходи,но няма значение :D По-добре за напред не прави така-по-хубаво да си с другите отколкото да се цепиш от тях и после да те гледат накриво!
тъпо е да си от стадото :| защо трябва да е-за да чеше крастите на "готините"

Gun4o
06-23-2006, 07:10
a we ellele ti si qko zle we ti verno mai si ot tiq zubra4ite ili ot maznaite deto gledat samo da se maznat na u4itelite samo i samo na kraq na daskalo da ti digne ocenkata :smt013 to4no i mene tva me drazni nqma ni6to lo6o 4ovek da si u4i ama da ne prekalqva!!!v smisul kogato si ot toq tip xora i se durji6 nqkvo detsko takova!klasa ti vinagi 6e te gleda na krivo dori i da ne bqga6 s tqx!

06-23-2006, 23:03
ave na6iq klas i te bqgat nqkoi no az ostavam i kazva6 mainata my i gotovo na vsi4ki daneti pyka koq koko6ka ot tvoq klas govori ne6to prosto nese zanimavai s tqx te nesa stoka vij nese pritesnqvai tova iskax da kaja no kakto se kazva vseki trqbva da izbira na kude da trugne a ne da sledva6 drugite kato ovca koqto tursi ov4arq taka de i spoko еи от такива като вас целия клас е преебан!! А кво ти пука за класа.. малее класа ти е като второто самеиство бе! Еи на такива като вас се казва тъпи патки!!!! Ами ако не си чела по нещо и трябва да те испитат и искаш да избягате всички .. кво кои ще е с теб после.. аве тъпи раоти !!!

ahahahaha
05-29-2014, 14:04
ot 1 strana si predala klasa, oba4e te nqmat nikfo pravo da se darjat s teb taka 6toto vseki ima pravo na izbor i sam si re6ava dali da izbqga ili ne. te trqbva da za4itat mnenieto ti

И с кое е предала класа? Не е ли нейн избора дали да бяга или не? Я,стига :Д