PDA

View Full Version : Moderated:Най-добрият ми приятел ме харесва,аз съм влюбена в



You are the Freestyler`
06-02-2006, 15:09
Здравейте!
Ето го моят проблем:
Запознах се с едно момче,което страшно много ми допадна,за първи път съм се влюбвала така и никога преди не съм изпитвала подобни чувства и на скоро разбрах,че той изпитва същото към мен...ще кажете до тук добре какъв и е проблема на тая,но истината е,че вчера разбрах това,че един от най-добрите ми приятели ме харесва и много иска да бъде с мен...Почувствах се ужасно,защото за мен той е само приятел и не може да бъде нещо повече,а и обичам си другото момче и не мога да спра да мисля за него!
Не искам да наранявам нито един от двамата,но истината е,че имам само приятелски чувства към единия,а към другия изпитвам истинска любов!
Моля ви помогнете ми не знам какво да правя искам да съм си с човека,който обичам,но в същият момент ме искам да наранявам приятеля си! :cry: :cry: :cry:
Благодаря на тези,които си направиха усилието да прочетат това!!!


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Chiana
06-02-2006, 15:12
Не се тормози за приятеля ти! Ще му мине :Р Абе, споко, да не ти пука, няма смисъл да се тормозиш за глупости. Не се самонаказвай. Бори се за пича, който харесваш. :wink:

anitka_555
06-02-2006, 15:15
vij badi s 4oveka kogoto naistina obi4a6 no tva ne ozna4ava 4e tr da go pravi6 taka 4e da narani6 priqtelq si.obqsni mu 4e tova mejdu vas e mn po-silno i 4e iska6 vremennoto mu uvle4enie da ne razvali vrazkata vi kato priateli.i 6te vidi6 4e mn skoro ili toi 6te spre da te "obi4a"ili ti 6te se vlubi6 v nego :wink:

midnight...
06-02-2006, 15:54
бъди с този който обичаш, а не с този който ти е под ръка :wink:

miss_hot_kiss
06-02-2006, 16:14
Здравейте!
Ето го моят проблем:
Запознах се с едно момче,което страшно много ми допадна,за първи път съм се влюбвала така и никога преди не съм изпитвала подобни чувства и на скоро разбрах,че той изпитва същото към мен...ще кажете до тук добре какъв и е проблема на тая,но истината е,че вчера разбрах това,че един от най-добрите ми приятели ме харесва и много иска да бъде с мен...Почувствах се ужасно,защото за мен той е само приятел и не може да бъде нещо повече,а и обичам си другото момче и не мога да спра да мисля за него!
Не искам да наранявам нито един от двамата,но истината е,че имам само приятелски чувства към единия,а към другия изпитвам истинска любов!
Моля ви помогнете ми не знам какво да правя искам да съм си с човека,който обичам,но в същият момент ме искам да наранявам приятеля си! :cry: :cry: :cry:
Благодаря на тези,които си направиха усилието да прочетат това!!!
ами,разбирам притеснението ти да не нараниш твоя приятел,ама каквото и да правиш така или иначе него ще го боли-и да не си с пича,които харесваш ти така или иначе няма да си с него...затова ти предлагам да му обясниш и да му кажеш,че м/у вас не може да има нищо повече от приятелство,защото иначе той може и да си създава някакви надежди или илюзий...затова,мила,бори се за момчето,което харесваш и обясни на приятеля си как стоят нещата!
успех от мен \:D/

ludamacka
06-02-2006, 16:28
po dobre izqsni na tozi priqtelq si kak 4yvstva6 ne6tata,za da ne si dava naprazni nadejdi.ako ti e istinski priqtel 6te razbere 4e obi4a6 dryg i 4e 6te si 6tastliva s nego.

06-02-2006, 21:22
Много Ви благодаря на всички!Ще направя това,което ме съветвате!Благодаря Ви страшно много!!! :smt006

GHz
06-02-2006, 21:28
Направи тъка че най-добрият ти приятел да не знанае че и ти знаеш че те харесва и се прави на цапната деиствай си по твоята плячка :P

Medivh-чо
06-02-2006, 21:29
Тези истории хич не ми харесват винаги завършват с Много болка.

И аз така мисля като останалите.

You are the Freestyler
06-02-2006, 22:09
GHz,приятелят ми каза в очите,че ме обича и,че иска да е с мен,но ден преди това му бях споделила за любовта ми с другият.Днес си прекарах страхотно с моята любов и много го обичам.Обясних на приятеля си,но все пак е гадно така!Хрумна ми идеята да запозная приятеля ми с някое готинко момиче и той да си хареса нея и така ще забрави за мен Вие какво мислите по въпроса? :-k

strawberry1988
06-03-2006, 09:23
ami obqsni na priqtelq si,4e ne 4uvstva6 ni6to kum nego,prosto nqma smisul da si s nego ot sujalenie.Napravo se hvani s tova mom4e i uspeh :D

mai4eto
06-03-2006, 09:29
predpolagam 4e vsi4ki koito sa pisali po temeta ti sa napisali tova koeto 6te ti napi6a i az ne si napravih truda da pro4eta texnite mneniq no ti preporu4vam da obqsni6 na priqtelq si 4e toi za teb e samo mn dobur priqtel i da si bude6 s mom4eto koeto haresva6 i nedei zaradi tozi tvoi priqtel da napuska6 i da se otkazva6 ot lubovta si:) :smt006

>-{}ILIaNa`GiRL{}<-
06-03-2006, 10:14
Според мен е добре да обясниш на приятеля си какви са отношенията ти към него,че ти много го обичаш,но като приятел и държиш много на него.Обясни му,че със сигурност ще си намери друго момиче,в което ще се влюби истински!А ти,не му мисли и не изпускай момчето,в което си влюбена,щом и двамата изпитвате силни чуства,какво чакате? :wink:

You are the Freestyler
06-03-2006, 19:44
Благодаря Ви много!!!Не нзам какво щях да правя без вас направо сте страхотни!!!Ще последвам съветите Ви и ще обясня на приятеля си!Мерси много отново задължена съм Ви!!! :smt006