PDA

View Full Version : Помогнете ми отчаяна съм!



milanistkata
06-02-2006, 16:05
Хора отчаяна съм ,с моя приятел сме да път да се разделим да не кажа че вече сме се разделили виждам че е влюбен в мен ,а и аз сам в него,но го излъгах за някои важни неща които станаха напоследак в нашата вразка добронамерено!Как да му докажа че сам се променила,да му обясня че ако ми даде последен шанс няма да се издъня!Помагаите много ми е изле !Благодаря ви предварително...

П.П.Имайте напредвид че ми даваше много шансове ,но сега искам да ми даде един последен опит за да му докажа че се промених наистина :smt010 :smt010 :smt010

miss_hot_kiss
06-02-2006, 16:10
Хора отчаяна съм ,с моя приятел сме да път да се разделим да не кажа че вече сме се разделили виждам че е влюбен в мен ,а и аз сам в него,но го излъгах за някои важни неща които станаха напоследак в нашата вразка добронамерено!Как да му докажа че сам се променила,да му обясня че ако ми даде последен шанс няма да се издъня!Помагаите много ми е изле !Благодаря ви предварително...

П.П.Имайте напредвид че ми даваше много шансове ,но сега искам да ми даде един последен опит за да му докажа че се промених наистина :smt010 :smt010 :smt010

мила,това все едно аз го пиша ..и при нас беше така до преди 1 седмица :( ама той ми даде последен шанс и аз го оправдавам вече,мисля че и той видя ,че съм се променила...
"Едва когато загубиш нещо,разбираш колко много го обичаш и цениш"...това става въпрос и за вас...знам как се чувстваш...
значи трябва да му покажеш че си се променила(ако искаш драсни едно ЛС,за да ми кажеш какви са тези вжни неща,за да се опитам да ти помогна повече),накарай го да го повярва ,да го почувства!понеже незнам кои са тези важни неща,за които си го лъгала не мога да ти помогна много...напиши едно ЛС както казах по-горе,може повече да ти помогна,ако не,ще пробвам от това,което знам,ама не се сещам нищо за сега... :(

milanistkata
06-02-2006, 16:18
писах ти !Помагай мила искам да запазя любовта между мен и моя приятел и да му докажа че се промених

ludamacka
06-02-2006, 16:22
hm 6te ti e mnogo trydno 6tom ti e daval mnogo 6ansove a ti si gi propilqla :-k a kogato si izlugal 4oveka,kogoto obi4a6 i to ne 1 put,ne znam dano ti prosti

a_curious_girl
06-02-2006, 16:31
Всеки човек трябва да умее да прощава.Накарай го да разбере,че си сгрешила и това което си направила(не че знам какво е,но предполагам,че не е толкова страшно)може да се поправи!Пожелавам успех..

milanistkata
06-02-2006, 17:04
как да го накарам да разбере?????

Angel_Girl
06-02-2006, 17:11
Neznam kakvi sa tezi vajni ne6ta, koito si skrila ot nego, no 6te ti dam edin savet az vednaj izlagah gadjeto mi za takiva vajni ne6ta i toi razbra ne ot men, a ot drugade i be6e naistina ujasno, za6toto mn go naranih, no vapreki vsi4ko toi mi dade 6ans i mi prosti, no ot tozi moment natatak az ne kriq ni6to ot nego i do den dne6en.
Za tova nedei da krie6 ni6to ot nego pokovori s nego spokoino i normalno, obqsni mu pri4inite poradi, koito si krila tezi ne6ta ot nego i dalboko se nadqvam da ti dade 6ans, za da mu doka6e6, 4e moje6 i 4e iska6 da se promeni6 zaradi nego kasmet

milanistkata
06-02-2006, 17:26
ами тези важни неща ги нау4и от мен ...И аз се надявам да ми даде последен шанс за да му покажа че се промених омръзна ми да му обещавам само на думи този пат ще деиствам

miss_hot_kiss
06-02-2006, 17:42
ами тези важни неща ги нау4и от мен ...И аз се надявам да ми даде последен шанс за да му покажа че се промених омръзна ми да му обещавам само на думи този пат ще деиствам
точно така,,миличка действай!!!ти си моята гордост! :lol: бичкам те :wink:

milanistkata
06-02-2006, 17:46
и аз си те бичкам миличка дай ЛС да се запознаем по имена година град и т.н

Krem4eto
06-03-2006, 17:43
Обещай му че това е за последно!Кажи му че го обичаш и го цункай!УСПЕХ!!!

miloto_girl_4e
06-03-2006, 19:15
един път стомничка за вода, втори път...третият път се обръща [-X
давал ти е шансове, ти все си ги пропилявала...
сигурно му е писнало на момчето :-#
какво да направиш ли.. поговори с него и му кажи това, което каза тук в темата :wink:
УспеХ :!: :mrgreen: