PDA

View Full Version : SAMO ZA MOMICHETA



Yanko_Lom
06-02-2006, 17:27
Zdraveite iskam da popitam momichetata kak da postupq...Zna4i moqt problem e sledniqt s edno momiche se sreshtame weche dve godini,no tq si ima priatel tq e ot Sofia az sum ot Lom pravili sme sex okolo 5-6 puti sled,koeto az pojelax da sme zaedno i tq skusa sus nego,no kato si zamina za Sofia otnovo trugna s nego popitax q za6to tq mi obqsni,che nemoje da bude sama i trqbva da ima nqkoi dosebesi dokato az sum v lom zashto drugata godina zavurshavam i mislq da xodq kum Sofia popitax q imash li chuvstva kum men tq kaza:RAZBERI OBICHAM TE ISKAM DA SUM S TEB,NO KATO DOIDESH V SOFIA za tova momche,s koeto e v momenta kaza,che e mnogo privurzana kum nego ,no ne go obicha ta moqt vupros e MISLQ DA TRUGNA S EDNO MOMICHE OT MOQT GRAD IMAM SAMO SIMPATII KUM NEQ NISHTO POWECHE,NO ISKAM DA VIDQ DALI TQ SHTE IZREVNUVA DA VIDQ DALI NAISTINA IMA NESHTO KUM MEN,NO ME E STRAX DA NE Q ZAGUBQ....pomagaite momicheta....

pechomuh_f4e_
06-02-2006, 17:30
tva e ebaghti t1poto, da tragne6 s dadeno momi4e samo za da nakara6 druga da te revnuva.a i moeto menie e 4e tazi deto tolkova mn te obi4ala no hodi s drug e p1lna kurva.ako naistina te obi4a6e nqma6e v momenta da se natiska s drug.samo si igrae i s dvama vi. [-X [-(

zaharcheto_f
06-02-2006, 17:47
Tq si igrae i s dvama vi.Ako te obi4a6e istinski nqma6e da pogledne drug i 6te6e da te 4aka i obi4a makar 4e ste dale4e edin ot drug.Prosto na tazi gospoji4ka i trqbva mom4e kolkoto za samo4uvstvie 4e si ima gadje ili zaradi sexa.No mislq 4e i ti ne biva da tragva6 s momi4e kam koeto ne izpitva6 po specialni 4uvstva, za6toto moje6 da q narani6 ako tq e vlubena v teb.

a_curious_girl
06-02-2006, 17:52
Според мен тя си играе.Не можела да бъде сама докато ти си в Лом,но те обичала...........дрън-дрън.Играе си.Или те обича и ще е с теб,или не те обича и просто си играе!

Yanko_Lom
06-02-2006, 17:53
zaharcheto_f NEZNAM MINAVA MI PREZ GLAVATA TOVA,KOETO KAZA I TI,NO NEZNAM MISLQ,CHE SUM VLUBEN V NEQ I SE SI MISLQ,CHE NE E TAKA,NO SPORED TEB SHTE E DOBRE LI AKO SPRA DA Q TURSQ....?

miss_hot_kiss
06-02-2006, 17:54
Според мен тя си играе.Не можела да бъде сама докато ти си в Лом,но те обичала...........дрън-дрън.Играе си.Или те обича и ще е с теб,или не те обича и просто си играе!
така е

Сънчо
06-02-2006, 17:56
Супер тъпа идея е тва за другото момиче...все пак така можеш да я нараниш...колкото до тая другата...ако наистина те обичаше щеше да те чака сама колкото е нужно!..

Nadelina
06-02-2006, 17:57
Spored mene vrazka ot rastoqnie ne moje da ima...shtom kazva che te obicha znachi e vqrno..inache pak kfa e logikata da go kazva...q se zamislete? A inache zashto mislish che she q zagubish ako tragnesh s druga..che nali i tq e s drug sega...kogato otidesh v Sf ti jelaq da se saberete i da ste si mnogo shtaslivi ;)

roken
06-02-2006, 17:58
Многоот моичетата обичат да си играят с момчетата но не се вразваи бил сам в тази ситуация. а и не си заслужава да нараниш друго момиче само и смао да видип дали ще те ревнува....

zaharcheto_f
06-02-2006, 18:03
Ami da po dobre 6te e da q ostavi6 da pravi kvoto iska, iz4akai nai dobre ne q tarsi izvestno vreme...

honey91
06-02-2006, 18:39
Kato gledam i ti ne znae6 kakvo to4no iska6.Taka 4e moqt savet e da ostavi6 momi4eto ot sf i da si s drugata.No vse pak ako ne se razdelite s tazi ot sofia ne zabarkvai i drugoto momi4e za6toto na kraq to 6te strada!

Angel_Girl
06-02-2006, 18:42
ne mislq 4e nai dobriqt variqnt e da tragva6 s dr momi4e samo za da vidi6 dali 6te izrevnuva spored men taka 4e q zagubi6 a drugoto koeto e tq ako te obi4a istinski 6te napravi vsi4ko vazmojno da ne ti izneverqva za6toto istinskata lubov nego pozvolqva kolkoto i kilometri da vi deli. I az sam na mnenie 4e moje bi si igrae i s dvama vi

mnogomili4kata-sf
06-02-2006, 19:07
На пук на всички обаче мога да ви кажа,че тя не си играе с него...аз съм в същата ситуация доста време вече...преди 2-3 години се влюбих в 1 момче,което учи в Русе,а е от Силистра.Бях пощуряла по него и все още го обичам,но аз съм същата-не мога да бъда сама,винаги имам нужда някой да бъде до мен...момчето не пожела да бъде с мен,защото осъзна това и осъзна също,че няма възможностите да идва често до София по една или друга причина,а щяхме само да се измъчваме далеч един от друг...ние се виждаме веднъж годишно...има хора,които казват "Далеч от сърцето- далеч от очите"...ами така стана и с мен,започнах да се самонавивам,че трябва да се откъсна от мисълта за него.Но той ми каза "Ако ни е писано ще бъдем заедно" като не съм си и помисляла,че го казва сериозно...но съвсем скоро дойде до София и трябваше да заминава за Англия,но ми каза "Не съм те забравил.Ще дойда при теб като се върна от Англия"...той знае,че за тези 6 месеца,през които ще е там аз няма да бъда сама и може би после нещата ще са много различни,но той не ме е забравил както и аз въпреки,че през това време съм с други момчета...Нищо не се знае,но подкрепям това въпросно момиче,защото тя е също като мен и не мога да разбера,защо не можете да приемете,че тя не може да бъде сама...но ще го чака,въпреки възможността,когато той дойде в София нещата да бъдат малко или много различни

roken
06-02-2006, 19:13
Дран дран доста глупаво казано!!! Ако всички момичета са като теб евала!!!!! Но честно казано аз бех в същата ситоация и момичето което обичах ме заряза поради простата причина че аз сам далеч тя от сф аз от берковица и бех заминал за италия да изкарам пари да се преместя при нея в сф и сега ще ми кажеш че подкрепяш това момиче нали хората са казвали че лубовта е една на две не се дели как може да си с 1 момче а да обичаш друго това по скоро ми навежда на мисалта за лажа и не искрени чувства сажелявам за грубия си тон но просто това е моето мнение

viki91
06-02-2006, 19:14
Spored mene vrazka ot rastoqnie ne moje da ima...shtom kazva che te obicha znachi e vqrno..inache pak kfa e logikata da go kazva...q se zamislete? A inache zashto mislish che she q zagubish ako tragnesh s druga..che nali i tq e s drug sega...kogato otidesh v Sf ti jelaq da se saberete i da ste si mnogo shtaslivi ;)

Напълно съгласна съм с това мнение...просто тя има нужда от някой до себе си който да я подкрепя и за това е тръгнала с това другото момче....аз мисля че те обича найстина...защото ако НЕ те няма логика да ти го казва...нз това е моето мнение.. :smt007

EvilGirl
06-02-2006, 19:30
Аз няма да заемам страна по въпроса, за да не те заблудя нещо... Смао един съвет ще ти дам.. Не тръгвай с момичето от твоя град, само за да накараш другата да ревнува, защото наистина... Я си представи ,че тази се влюби мнооого в теб... Само ще нараниш момичето и ще си играеш с чувствата й... Не мисля, че си заслужава ! А пък на пук на всички ще кажа, че аз ходих 9 месеца с едно момче от Пловдив и си бях само с него! [-X Тъй , че паешки работи не ми разпрааите! Има различни случаи!

rali4ka91
06-02-2006, 20:33
tva e ebaghti t1poto, da tragne6 s dadeno momi4e samo za da nakara6 druga da te revnuva.a i moeto menie e 4e tazi deto tolkova mn te obi4ala no hodi s drug e p1lna k***a.ako naistina te obi4a6e nqma6e v momenta da se natiska s drug.samo si igrae i s dvama vi. [-X [-(
И аз така мисля!!!

remember_the_name
06-02-2006, 20:46
mi verno si e 4e ima variand v koito tq vi razigrava i dvamata no i iti da pravi6 su6toto nqma smisul ako misli6 4e tq te haresva nqma smisyl da q izprobva6 6toto 6te q zagubi6 taka 4e si pomisli :-k

mnogomili4kata-sf
06-02-2006, 21:25
Дран дран доста глупаво казано!!! Ако всички момичета са като теб евала!!!!! Но честно казано аз бех в същата ситоация и момичето което обичах ме заряза поради простата причина че аз сам далеч тя от сф аз от берковица и бех заминал за италия да изкарам пари да се преместя при нея в сф и сега ще ми кажеш че подкрепяш това момиче нали хората са казвали че лубовта е една на две не се дели как може да си с 1 момче а да обичаш друго това по скоро ми навежда на мисалта за лажа и не искрени чувства сажелявам за грубия си тон но просто това е моето мнение

Първо не казвам,че обичам другите,с които съм през това време-може би е малко егоистично от моя страна,наистина се привързвам това е факт...но много добре знам какво значи любовта. И тва,че теб са те зарязали не значи,че аз ше му бия шута...ма то не се знае...може той да пожелае плановете да бъдат развалени...кофти е да се правят сметки без кръчмар наистина.Но защо пък на хората да не им провърви ;-) А дано

Pussycatbitch
06-02-2006, 22:19
mi spored mene nedei za6toto predi vreme haresvah edno mom4e vsi4ki mi kazvaha 4e mn me haresva nekvi takiva a toi ni6to ne prave6e daje si misleh 4e ne e vqrno i trugnah s dr za da vidq kvo 6e stane...kogato me vidq my stano ujasno gadno nie s moq fr bqhme sednali na edna peika i toi sedna do nas i kat si tragvahme toi me pogledna s takava omraza sega az mn go haresvam no edva li 6te se poly4i ztoto sega si misli 4e ne go haresvam zatova po dobre nedei ako tq izpitva ne6to nqma da stoi bezy4astna...a ako trugne6 s dr za da q nakara6 da revnyva moje da q izgybi6 i posle da sujalqva6 zatova koeto si napravil.....uspeh

POLA^_^
06-03-2006, 13:56
Spored mene vrazka ot rastoqnie ne moje da ima...shtom kazva che te obicha znachi e vqrno..inache pak kfa e logikata da go kazva...q se zamislete? A inache zashto mislish che she q zagubish ako tragnesh s druga..che nali i tq e s drug sega...kogato otidesh v Sf ti jelaq da se saberete i da ste si mnogo shtaslivi ;)

Напълно съгласна съм с това мнение...просто тя има нужда от някой до себе си който да я подкрепя и за това е тръгнала с това другото момче....аз мисля че те обича найстина...защото ако НЕ те няма логика да ти го казва...нз това е моето мнение.. :smt007
i az taka mislq.... :-k

Sladurka_69
06-03-2006, 15:01
Супер тъпа идея е тва за другото момиче...все пак така можеш да я нараниш...колкото до тая другата...ако наистина те обичаше щеше да те чака сама колкото е нужно!.. Napalno sam saglasna!!!

Krem4eto
06-03-2006, 15:31
Според мен тя си играе.Не можела да бъде сама докато ти си в Лом,но те обичала...........дрън-дрън.Играе си.Или те обича и ще е с теб,или не те обича и просто си играе!

И аз така мисля!

ludamacka
06-03-2006, 16:43
tva da izpolzva6 momi4eto ot tvoq grad taka samo sofiankata da revnyva e mnooooogo gadno [-X taka ne se pravi be 4ovek.spored men onazi ot sf iska hem da e s teb,no ne e gotova,za6toto ne iska da ostavi priqtelq si.ne zagrqva6 li 4e te izpolzva.ti si 2 variant.nedei da kara6 i momi4eto ot tvoq grad da se 4ystva taka