PDA

View Full Version : Moderated:Имам киста на опашката...



Бозата
06-02-2006, 21:06
Здравейте значи след като минах военната комисия там ми казаха,че имам киста на опашката ТА въпроса ми е,понеже ми казаха да се оперирам, а аз незнам къде и какво ще стане затова някой по-запознат може ли да ме светне по въпроса плсссс,че откакто разбрах за кистата не ми е до кеф и не ми се живее и ми е гадно винаги ](*,)


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

MidnightScream
06-02-2006, 21:18
amiii... az sum chuvala za kista na qichnika ama tfa e suvsem drugo neshto de....... ama taq kista se lekuva s lekazva a ako ne se podobri mai se pravi operaciq... nai dobre lekar ;p

Бозата
06-02-2006, 21:19
Казаха ми че с лекарства не ставало най-добре било операция :cry: И определено има на опашката ](*,)

Roxy
06-02-2006, 23:27
преди 3,4 месеца ме оперираха от тва.значи най-добре е с операция,защото дори да изчезне пак ще се появи пък и топлото време благопрриятства тя да се инфектира.не се знае защо се получават кисти,но тва са враснали косъмчета(цяло снопче) доколкото разбрах и вътре има гной и всякви гадости.трябва да си вземеш направление за хирург.преди операцията се праи пълна кръвна картина.не трябва да се яде преди операцията.прави се спинална упойка(мисля че така се казваше)т.е. в гръбначния канал.парализираш се от кръста на долу.цялата операция продължава около 20мин.правят разрез и изчистват квото има и зашиват.трябва да престоиш една вечер в болница.дават ти болкоуспокояващи венозно.упойката минава за 3 4 часа.лошото е.че след това 2 седмици не можеш да сядаш,заради шева.2 пъти ти сменят превръзката и накрая ти махат конците(безболезнено е).след тва не трябва също много да се натоварваш...не остава белег,ама на мен още не ми се е махнал..абе не е страшна операцията спокойно,ама мисля че е наложителна.задължително се консултирай с хирург.
надявам се че съм ти помогнала

Бозата
06-02-2006, 23:46
Да Мерси много, а тука да те попитам колко пари струва такава операция :-k А и малко въпроса ми е тъп Но значи тъй като от време на време много как да кажа сера смисал доста пъти като съм навън ме притиска и се чувствам супер неудобно и да питам дали е от това аа и същото да те питам пак гаден въпрос след като мине операцията като ходиш по голяма нужда някви проблеми има ли ?? :-k А също така като тече операцията има упойка с която не усещаш как те оперират нали :roll: тъй като ме е малко страх и искам да знам всичко :cry:

nelity10
02-02-2009, 14:18
здравейте казвам се наталия и сам на 15 години преди 3 дена ми установиха киста на опашката и ми я цепнаха сега се вазстановявам и след 3 седмици ме о4аква втора операциа ако мойе да ми кажете как преминава операцията трудно ли е вазстановяването колко време и други подробности сварзани с проблема ми благодаря предварително и ако мойе да ми препоръчате лекар