PDA

View Full Version : Страх ме е...



DaRk_WiTcH
06-02-2006, 21:45
Значи... откъде да започна... Ходя с едно момче и много се обичаме.Засега всичко е идеално...Обаче: той е на екскурзия за 3 дни и едно момиче от моето училище му предлагаше да спят в една стая.Даже му пращаше поздрави от сорта на "Луд съм по теб" (не знам на кого е).Въпросът е, че тя развали връзката на най-добрата си приятелка като се целува с гаджето й под оправдание, че е била пияна... Много ме е страх да не направи същото с нашата връзка, защото не бих го понесла, наистина много го обичам... Моля Ви изкажете някакво мнение, защото ще се пръсна... :cry: :cry: :cry: Благодаря предварително...

GHz
06-02-2006, 21:53
Лееее това е наистина кофти знам за какво става на въпрос но ти го познаваш ако обича да флиртува и с др. момичета и тая мацка и тя е готина просто го заеби щото може и да те нарани!Обаче ако е точно момче и то наистина те обича както и ти него нема да се косиш!Ако тои ти е казал за този смс значи иска да ти спечели доверието и няма да направи нищо и в момента съм сигурен че на него му е кофти че го ревнуваш!Споко нема да има никакви изневери,единствено само ти ще си отговориш на по горните въпроси които аз споменах!
Успех и споко

06-02-2006, 21:58
За да бъде развалена една връзка са нужни двама....тя и да иска сама няма да успее да развали отношенията ти с гаджето ти. А ако той не е стока ще се поддаде на жалките и номерца. Като за начало сподели с него как се чувстваш, ако той е свестен ще те разбере и ще бъде внимателен с въпросната. Друг вариант е да отидеш с него ( не знам дали е възможно), но пробвай:) Успех и всичко хубаво :)

DaRk_WiTcH
06-02-2006, 22:01
Ами... Аз на него му вярвам, той ми каза, че не би го позволил, защото ме обича... НО те са си взели водка за там, а ако се напият може да се случи какво ли не... :( :cry:

DaRk_WiTcH
06-02-2006, 22:03
За да бъде развалена една връзка са нужни двама....тя и да иска сама няма да успее да развали отношенията ти с гаджето ти. А ако той не е стока ще се поддаде на жалките и номерца. Като за начало сподели с него как се чувстваш, ако той е свестен ще те разбере и ще бъде внимателен с въпросната. Друг вариант е да отидеш с него ( не знам дали е възможно), но пробвай:) Успех и всичко хубаво :)
За жалост те вече тръгнаха, пък и мен не ме пускаха... :(

ElinoR
06-02-2006, 22:10
Спокойно беее...ти пък-дай по ведро.
Колкото и да е има си граници.Нали така?!Пиян-Трезвен щом те бичка,значи няма от ко да се притесняваш.
А пък и сега е момента,в който ще разбереш дали наиситна те ОбичКа.

Pussycatbitch
06-02-2006, 22:12
mi macka az sam na mnenie 4e ako toi durji naistina na tebe nqma da go napravi za6toto znae kakvo 6e ti pri4ini za tova.ztoto vse pak za iznevqra sa nujni dvama....edva li 6e i pysne 1vo za6toto nz no moje bi i toi izpitva su6toto kum tebe i 2roto sam govorla s mn mom4eta i moga da ti kaja 4e mn mrazat kyrvi4kite i edva li gajeto ti 6e i oburne vnimanie ako toi iska da se poly4i ne6to mejdy tqh 6te6e da te e zarqzal do sega i tova pokazva 4e edva li 6e bude s neq na tazi ekskyrziq...nadqvam se da ti pomogna po nqkakuv na4in....

DaRk_WiTcH
06-02-2006, 22:20
Мерси много за всичко!Едно хубаво нещо-той я отряза и ще спи с едно момче :D Златни сте! \:D/

SweetBunny
06-02-2006, 22:40
Budi po-sigorna i uverena v sebe si...Nqkva si tam pa4a :-D ne moje da ti otneme muja. Pone s nqkolko klasi e po teb :lol: :mrgreen: :lol:
Kogato si samouverena i ima6 samo4uvstvieto, 4e nikoq ne moje da te zamesti, to togava naistina nikoq ne moje da te zamesti :D

strawberry1988
06-03-2006, 01:02
ako toi naistna ti se kefi,nqma da napravi ni6to s neq,a ako napravi,zna4i ne6to ne e nared v otno6eniqta vi

06-03-2006, 05:57
ami spored men trqbva da spodelii na priqtelq si za tvoite pritesneniq i da govori6 s nego.i da se opita6 nqkak si da go otdale4i6 ot taq negova priqtelka ili toi sam da se odrupne,za6toto tq mai e lo6 4ovek