PDA

View Full Version : Naranena otnovo....



bleeding_heart_4ever
06-02-2006, 22:52
Ti mi donese vqrata v lubovta,vqrvah,4e tozi pat ne6tata 6te badat razli4ni,4e nqma da bada naranena.Misleh si,4e s teb vsi4ko 6te bade razli4no,4e nqma da se razo4arovam ot lubovta otnovo,4e tozi pat 4uvstvata mi 6te badat spodeleni,no qvno pak sam se zablujdavala...Dori i ne te poznavah,no vseki pat 6tom te videh sarceto mi trepva6e.Sega kogato ve4e se poznavame iskam nikoga da ne te bqh opoznavala,za6toto se vlubvam vse pove4e i pove4e v teb s vseki izminal den,s vseki izminal 4as.Kolko mi e trudno bez teb.4uvstvam se tolkova obarkana i samotna,a teb te nqma...Samo edin tvoi pogled,edna tvoq usmivka me pravqt tolkova 6tastliva,stoplqt sarceto mi.No ti ne si do men.Za6to samo mi dava6 naprazni nadejdi???Ako izpitva6 samo sajalenie kam men,za6to me naranqva6 o6te pove4e kato me kara6 da jiveq v zabluda,4e sled vreme moje i da se polu4i ne6to mejdu nas?Povqrvai mi,taka boli mnogo pove4e,otkolkoto da mi kaje6 v o4ite,4e ne me obi4a6.Kaji mi za6to se darji6 tolkova razli4no s men vseki pat?Kaji mi,za kakvo ti trqbva6e da razbira6,4e te haresvam,sled kato sega ne si do men?Povqrvai,ne moga da te razbera,kolkoto i da se opitvam.Moje bi tova e i celta ti-da me obarka6,da ne znam kakvo da mislq i kakvo da pravq.Darji6 se tolkova razli4no s men-ponqkoga si tolkova mil-usmihva6 se,vijdam plama4etata v o4ite ti,drug pat me podminava6 kato nepoznata,kaji mi kak da si obqsnqvam tova tvoe darjanie?Kolkoto pove4e se opitvam da si go obesnq,tolkova pove4e se obarkvam...Ami onazi celuvka?Nima ni6to ne zna4i tq za teb?Moje bi sama sam si vinovna,4e otnovo dopusnah da si igraqt s 4uvstvata mi i za tova sega sam razo4arovana ot lubovta.No ve4e e kasno i ne moga da napravq ni6to,bezsilna sam da spra da te obi4am i edinstvenoto ne6to,koeto mi ostava e da te 4akam da doide6 pri men...ostava mi samo da se nadqvam,napraznite nadejdi,4e nqkoi den 6te badem zaedno...Znai,4e te obi4kam mili4ak...

GHz
06-03-2006, 06:48
Това което си го написала е много красиво,обаче пробваи да поговорите само 2-таа някъде и му задай въпросите които те интересуват!Ако е човек които държи по някаква степен на теб ще ти каже истината!
Пробвай и Успех

slan4ice_
06-03-2006, 08:59
mili4ka v sa6toto sastoqnie sam....no na men daje mi kaza 4e me obi4a...a prez tova vreme(3 meseca) e bil s o6te 2 momi4eta na koito sa6to e kazval-obi4am te!!!!!!!i men me boli stra6no...vsi4ko mi izgarq!4uvstvam se samotna bez nego...prazna....no znae6 li...tragni napred!!!!znam 4e 6te mi se ismee6 i 6te mi kaje6-da be,da ne e lesno!!!!ne e lesno no ne e i nevazmojno!az prosto tragvam napred i 6te tarsq 4ovek koito 6te mi kazva obi4am te s cqloto si sarce!!!ne me poznava6,nito az teb-NO MI POVQRVAI 6te se spravi6 mili4ka :wink: az dnes 6te se vidq s tozi glupak za posleden pat-imal da mi kazva ne6to...sig 4e me obi4a i t.n.

no stiga sme se unijavali,znae6 li kolko kompromisi napravih za nego,kolko sam mu pomagala....6te usaznae zagubata....

MOLQTE MILA PRODALJI NAPRED NE SE IZMA4VAI NQKOI DEN 6TE SE SMEEM KAK SME MOGLI DA SE ZANIMAVAME S TAKIVA NE6TASTNICI :wink:

>-{}ILIaNa`GiRL{}<-
06-03-2006, 11:38
И какво ще го чакаш цял живот?Гледай напред и го забрави,ако е с теб само от съжаление.

Nadelina
06-03-2006, 13:15
I az sam v sashtoto polojenie..ili po tochno bqh...shtoto az veche si slojih chertata...i KRAQ nastupi.... ne iskam da stavam banalna .. razkazvala sam istoriqta i na dr mqsto u foruma i ne iskam da razkazvam pak kfo tochno napravih...spored men ZABRAVI GO!

ludamacka
06-03-2006, 16:50
nedei se izmu4vai taka.govori s nego i vij kakvo misli po vuprosa.li4no mnenie-ne si zaslyjava [-X pone spored tova koeto si napisala mislq 4e toi ne zaslyjava lybovta ti

ne`znaina
06-10-2006, 00:25
и аз бях така... бях с него 8 месеца.. казваше ми колко ме обича.. колко много иска да е с мене... месец преди да скъсаме той вече ходил с друго момиче.. аз му вярвах и го обичах истински.. а той се подигра с чувствата ми.. беше ми кофти ревала съм тръшкала съм се... но спрях да мисля за него...спрях да го обичам заради всичко това което ми причини..някои ако те обича истински ще бъде честен с теб и няма да постъпва кофти..така че гледай напред.. опитай се да го забравиш колкото и трудно да ти се вижда ( аз си мислих че никога няма да мога..) не му обръщай внимание.. и най важното.... всичко се връща рано или късно..

XXX_f
06-10-2006, 15:53
E izvinqvai, nemoga da ti togovorq sus sushtite 4yvstva , vse pak sum momi4e :-D
Shegata nastrana , mila da ti kaja spored men ako go imash , nqma da si mn shtasliva shme my se nasitush burzo i shte si s nego posle na inat , zashtoto tolkova mn si go iskala i kato go imash nqma da go zareje6.Ama 6te ti se iska pone az taka mislq.No ako gresha kaji my vsichko v ochite , taka shte ti olekne, ne go pravi s nameci , zashtoto pove4eto muje ne azbirat ot nameci , napravo my go kaji, shte se pochyvstvash po dobre

Brrrrrrrrrrrrr
06-10-2006, 18:38
Това което си го написала е много красиво,обаче пробваи да поговорите само 2-таа някъде и му задай въпросите които те интересуват!Ако е човек които държи по някаква степен на теб ще ти каже истината!
Пробвай и Успех
Съгласна съм. Миличка трябва сериозно да ппооговорите двамата. Пожелавам ти успех ако все пак ме послушаш! :wink:

teodora94
06-14-2010, 22:50
zdraveite .. kazvam se Teodora shte vi razkaja moqta situaciq ii nqkoi po hitar ot men da mi dade savet :) na 15 godini sam

bqhme zaedno s edno mom4e kam 2 - 3 meseca . Sled tova doide i vecherta za spane ;d .. as bqh detstvenna toi me otvori a e tur4in as nqqmam ni6to protiv turci .predi da me otvori obe6tava6e 4e nqma da me zareji da mu se doverq ii takiva ne6ta . sled tova doide ii dalgoo4akvanata ve4er legnahme si prespahme zaedno vsi4ko be6e super pri polojenie 4e as si misleh 4e sled seksa nqma i da me ostavi kato pri polojenie bqh detstvenna i toi mi e parviq .. sled samata vecher mi beshe chudesnoo .. daje i za sekunda ne sam sajalqvala che toi mi e parviq a sled tova mi se obadi to4no 2 pati . toi e na 19 godini
mnogo sam naranena ne me e qd 4e mi e parviq qd me e 4e obe6tava6e a nakraq me zaeba kato bokluk .. pomognetee mi kajetee mi kakvo da pravq ?

bybalazi
06-14-2010, 23:00
И какво ще го чакаш цял живот?Гледай напред и го забрави,ако е с теб само от съжаление.

+1 :)

hamilcar
06-15-2010, 10:46
Стара тема.