PDA

View Full Version : Защо момичетата не искат сех със първият си партниор



GHz
06-03-2006, 06:54
Здравейте на всички :)!Значи след една много дълга пиянска мужка вечер се запитахме следния въпрос:ЗАщо момичетата ако им се до*бе никога не биха се обадили на човека които ги е отворил дори и да са скъсали скоро?Защо?

Chiana
06-03-2006, 07:38
Щот си има вибратори за тая работа :lol:
Не е сериозно. Ми конкретно моя беше гувнар :-s Никога не бих му се обадила, даже и за кафе. Пък и егати, то дай ся като ми се доИбе и първата ми работа да звъня на някой СПЕШНО да ме оправи... Просто не бих звъннала на никой (ако си нямах приятел). :shock:

Ferril
06-03-2006, 07:50
Щото си имат достатъчно богат избор.А това,че на еас ви се е доебало и няма къде е отделна тема.

GHz
06-03-2006, 07:51
Аз съм сигурен че даже и първият да е бил ебати пича и да сте имали ебати любовта пак няма да му се обадиш,а относно вибратора не всички жени имат!!!Искаш да ми кажеш че ако си нямаш гадже няма правиш сех!!?? :-#

NeSTa_86
06-03-2006, 07:57
а бе момичета стига се спотайвайте...признайте си!

GHz
06-03-2006, 08:02
Щото си имат достатъчно богат избор.А това,че на еас ви се е доебало и няма къде е отделна тема.
Да тъка си е толкова им е богат избора че една моя приятелка место да се обади на некое от предишните и гаджета тя се напила в дискотеката поне тъка казва и знаете какво и сега е с бебе без да се знае бащата и със сифилис!!!!!!!!Тя е тъпа да тъка е!И сега си направи еба*и изводите че ако и се доебе и нема гадже ще званка на стари гаджета!ебати избора има от де да знаеш дали той/тя нямат некви такива болести а бившата си спал с нея и си я знаеш!

SeXyTo_f
06-03-2006, 09:14
Щот си има вибратори за тая работа :lol:
Не е сериозно. Ми конкретно моя беше гувнар :-s Никога не бих му се обадила, даже и за кафе. Пък и егати, то дай ся като ми се доИбе и първата ми работа да звъня на някой СПЕШНО да ме оправи... Просто не бих звъннала на никой (ако си нямах приятел). :shock:
същата работа...."гувнар.." :smt012

Ekita
06-03-2006, 09:40
Хей ръчички,хей ги две,те ме слушкат най-добре...

`Death`Whore`
06-03-2006, 10:08
Ама мъжете са гениални. Как правят такива обобщения! А после разправят, че жените били сложни и не ги разбирали. Жената може да сика само секс и да забърше някой в дискотека, може и да иска само секс и да мастурбира. От къде решихте, че ако иска някой да я ебе, няма да се обади на мъжът, с когото е била за пръв път?

pure
06-03-2006, 10:45
Ама мъжете са гениални. Как правят такива обобщения! А после разправят, че жените били сложни и не ги разбирали. Жената може да сика само секс и да забърше някой в дискотека, може и да иска само секс и да мастурбира. От къде решихте, че ако иска някой да я ебе, няма да се обади на мъжът, с когото е била за пръв път?
да бе как стигнахте до тоя извод и аз тва се питам... ?? :-s

the^one
06-03-2006, 13:08
Аз бих се обадила на първия си .Няма лошо:)

Angel_Girl
06-03-2006, 15:47
Hahah tova e tapo spored men za6to da ne iskame da go pravim d parviq ni!???Ot kade go izmislq pak tova!???Az sam s parviq mi ot...na podpisa si pi6e i ne sam spala s drug za6toto s nego mi e super qko i ne bih potasila drug

ProstoAz
06-03-2006, 17:12
Не намирате отговора, защото въпросът е с грешно условие, както вече казаха.
От къде си направихте такива генерални заключения?

На мен ако толкова много ми се иска секс ще се обадя ТОЧНО на този, с който го направих за първи път, НЕ на някой ДРУГ.

Така че... [-X

П.П. Мисля, че това си зависи много от самите хора и от взаимоотношенията, които са имали или които имат в момента.