PDA

View Full Version : Родителите на най-добрата ми приятелка не ме харесват...



загазила
06-03-2006, 08:08
Не я пускат никъде с мен. Веднъж я поканих да спи у нас, но техният отговор беше НЕ и не искаха да кажат защо. Не са ми казвали, че не ме харесват, но аз го чуствам. Какво да правя. С моята приятелка не сме в едно училище и ако така продължава просто ще трябва да се откажа да сме приятелки, но ни е сме фр от 7 годишни. Какво да направя?

mariella_17
06-03-2006, 09:34
ami za6to ne se saberete ti priqtelkata ti i roditelite i ine si pogovorite?
ako pak se pritesnqva6 ot tqh spodeli problema s priqtelkata si i q pomoli tq da govori s tqh i vse pak da izqsnite ne6tata

teenkopele
06-03-2006, 12:41
Не я пускат никъде с мен. Веднъж я поканих да спи у нас, но техният отговор беше НЕ и не искаха да кажат защо. Не са ми казвали, че не ме харесват, но аз го чуствам. Какво да правя. С моята приятелка не сме в едно училище и ако така продължава просто ще трябва да се откажа да сме приятелки, но ни е сме фр от 7 годишни. Какво да направя?

Какво е това да се "отказваш" да си приятелка с нея?! Как може такова нещо изобщо да ви виляе на отношенията?!
Ако приятелството ви е истинско, това нещо, няма да го развали по никакъв начин. :wink:

strawberry1988
06-03-2006, 22:33
ako naistina ste priqtelki,ono5enieto na neinite roditeli kum teb nqma da razvali priqtelstvoto vi

ProstoAz
06-04-2006, 09:23
Какво е това да се "отказваш" да си приятелка с нея?! Как може такова нещо изобщо да ви виляе на отношенията?!
Ако приятелството ви е истинско, това нещо, няма да го развали по никакъв начин. :wink:

Така е.
И майка ми не харесва най-добрата ми приятелка, но това не ни пречи да се виждаме и тя доста честичко да прекарва по цял ден в нас. :D

snooppy_f
06-04-2006, 12:37
Така е.
И майка ми не харесва най-добрата ми приятелка, но това не ни пречи да се виждаме и тя доста честичко да прекарва по цял ден в нас. :D


И при мен е така....но това че родителите ми не я харесват не означава не мога да се виждам с нея...

Тъй че поговори стях, би трябвало да те разберат... :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-05-2006, 19:24
4e ako roditelite ti q haresvat kude mu e hubavoto na priqtelstvoto vi?

cskamoni4ka
06-05-2006, 20:09
Помоли приятелката ти да говори с родителите й.

Loshotia
06-06-2006, 07:33
Това, че не са и дали да спи у вас не значи, че не те харесват. Наште също много рядко ме пускат при някоя френдка. Виж това за излизането е странно. Наистина, нека тя да поговори с родителите си и да види какъв е проблема.

kateto^^
06-08-2006, 09:33
emi po-dobre edin den naprau gi pitay za6to ne te haresvat v licata i im kaji 4e ti e pisnalo ot otne6enieto im kym teb i ako ne te haresvat da ti go kajat,i 4e ne mogat da zabranqt na dy6terq si da izliza sys teb tva 6e gi 6a6ane oba4e gleday da ne prekalqva6 s otkrovenieto :)

sexy_dizzy
06-18-2006, 09:21
Има вероятност нейните родители да са мнение,че като се събира с теб тръгва по лош пъНапример да са те видели в компания на момчета,цигари,пиене.Казва го,защото нашие също не одобряваха една моя приятелка заради точно тези причини.Но тяхното мнение не ме интересуваше.Така че пред тях трябва да се правиш на"примерна".