PDA

View Full Version : Чили измъкна равенство за 1:1 като гост на Швеция...



teenkopele
06-03-2006, 09:20
03.06.2006

Спорт НетИнфо

Чили измъкна равенство за 1:1 като гост на Швеция в приятелска среща по футбол преди световното първенство в Германия.
Хенрик Ларсон изведе шведите напред в 32-та минута след като изпълни фалцово пряк-свободен удар, а като цяло през полувремето домакините контролираха събитията на терена.

След почивката обаче самоуверената отбрана на скандинавците проспа извеждащо подаване на Хорхе Валдива и Умберто Суасо изравни.

Чилийците, които са на турне в Европа и правят спаринги основно с участниците на Мондиал 2006, дори притиснаха шведите и овладяха средата на терена, но не успяха да реализират положенията си.

В нападение домакините бяха с ветерана Ларсон и със звездата Златан Ибрахимович от италианския гранд Ювентус, но въпреки това рядко атакуваха опасно.

teenkopele
06-03-2006, 09:24
Рафаел Бенитес продължи договора си с Ливърпул

02.06.2006

Спорт НетИнфо

Футбол Англия

Испанският мениджър на ФК Ливърпул - Рафаел Бенитес, подписа нов четиригодишен договор с "Червените", съобщи днес елитният английски футболен клуб в своята официална страница в Интернет.
"Нямаше никакви проблеми, след като ние се договорихме в края на миналия сезон. Сега всички документи са подписани и изпратени в клуба", заяви Бенитес.

Рафаел Бенитес пристигна в Ливърпул през лятото на 2004 година от първодивизионния испански футболен клуб Валенсия. Той донесе две купи на "Червените": Шампионската лига през 2005 година и Купата на Англия през 2006 година.

MiRaCuLiXbb
06-03-2006, 13:14
Мама им тъпа шведска смотана, заспала!!! :evil: :evil: Бях заложил на тях. Тцтцтцтцтц. :smt013 :smt097 :smt097

Fena
06-03-2006, 13:16
Мама им тъпа шведска смотана, заспала!!! :evil: :evil: Бях заложил на тях. Тцтцтцтцтц. :smt013 :smt097 :smt097

Приятелските мачове най-много могат да те прецакат :mrgreen: Скоро Хърватска като би Аржентина щях да колабирам, всичко друго си хващах...

MiRaCuLiXbb
06-03-2006, 13:30
Мама им тъпа шведска смотана, заспала!!! :evil: :evil: Бях заложил на тях. Тцтцтцтцтц. :smt013 :smt097 :smt097

Приятелските мачове най-много могат да те прецакат :mrgreen: Скоро Хърватска като би Аржентина щях да колабирам, всичко друго си хващах...
Така е, но сега преди световното просто нема кво да се играе. Хванах Турция, Германия, дори предвидих евентуално равенство на Италия и още 3 сигурни мача имах/Дроида, Корк Сити и Шелборн/ и само тъпата Швеция ми издъни всичко. Мислех че ще е 3:0 баси ламите.