PDA

View Full Version : Лъга ме 7 месеца...



06-03-2006, 11:59
С приятелят ми ходим от 7 месеца и 13 дни вече снощи разбрах не от ,а от най-добрият му приятел ,че той е спал с други момичета ,дори е правил тройка! А ми се заклеваше че аз сам му първата!Помогнете ми обичам го ,имах му сляпо доверие а той го пропиля.Какво да правя....

06-03-2006, 12:03
ako beh na tvoe mqsto hi4 nqma6e da se dvoymq vednaga 6teh da go zareja! tva e ebati predatestvoto 4ak i 3-ka pravil nema kvo da se 4ydi6 ako si sigyrna 4e ti kazvat istinata zarezvai go !

06-03-2006, 12:10
Просто се махни от него колкото се може по - скоро, защото в противен случай рискуваш да се превърнеш във вечно прощаващата и наранена глупачка. Такива хора не заслужават НИЩО! Заслужават да си водят курвенския живот до края на съществуването си. Недей заради такъв боклук да се обричаш на страдание като му прощаваш постоянно. Това нито ще е първата му изневява, нито последната. Повярвай ми! Напусно го преди да бъдеш още по - наранена!

MaXy_GiRL
06-03-2006, 12:12
A hrumvalo li ti e,4e moje priqtelq mu da te laje!Tva e mn vazmojno poradi mn pri4ini!Naprimer te haresva, iska da mu e gadno(Na tvoq).....mn pri4ini!Sedni pri nego i si pogovorete i 6te se razbere togava!
Ne pravi pribarzani re6eniq! =;

NeSTa_86
06-03-2006, 12:16
може да е имал причина да те лъже...просто да е искал да си щастлива ако е видял, че си радостна, че си му "първата", :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

06-03-2006, 12:18
A hrumvalo li ti e,4e moje priqtelq mu da te laje!Tva e mn vazmojno poradi mn pri4ini!Naprimer te haresva, iska da mu e gadno(Na tvoq).....mn pri4ini!Sedni pri nego i si pogovorete i 6te se razbere togava!
Ne pravi pribarzani re6eniq! =;
Това да не ти е латиноамерикански сериал, слез на земята...те да не би да са на 10, че да си плетат такива интрижки. Не знам може и все пак да бъркам, но този негов 'приятел' трябва да е болям боклук ако е направил такова нещо...

`Death`Whore`
06-03-2006, 12:18
Имам един въпрос - по време на връзката ви ли е спал с други момичета или преди това?

Stasi`f`
06-03-2006, 12:20
prichakvash go zad ugula i pochvash :smt068

06-03-2006, 12:21
NeSTa_86 незнам искам да му простя и да продължим на чисто ,но се появяват комплекси че предишните са му били по хубави , по кадърни в леглото и т.н .Не приятелят му снощи ми каза ,и той си призна веднага като му казах ....Незнам помагайте искам да му простя ид а се сдобрим

`Death`Whore`
06-03-2006, 12:23
Решаваш дали го обичаш достатъчно, за да простиш лъжата. Отначало ще се чувстваш зле, няма да му вярваш, но след време ще остане само щастие. Пожелавам ти го.

NeSTa_86
06-03-2006, 12:25
NeSTa_86 незнам искам да му простя и да продължим на чисто ,но се появяват комплекси че предишните са му били по хубави , по кадърни в леглото и т.н .Не приятелят му снощи ми каза ,и той си призна веднага като му казах ....Незнам помагайте искам да му простя ид а се сдобримЗамисли се дали твоя приятел иска да е с теб вече....може проблема да е в теб :smt019

06-03-2006, 12:28
NeSTa_86 да проблема отчасти е в мен признавам ,но той трябва да ми даде последен шанс ,за да изгладим нещата за да му докажа че и аз сам се променила както и той трябва д ами го докаже

Chiana
06-03-2006, 12:40
Еми прецени, ако на фона на чудесно държание и разбирателство, това е единствената му лъжа, може и да простиш. Но ако по принцип се държи тъпо, няма смисъл. Щото в крайна сметка това всичко е било в миналото. Той не ти е изневерявал. Просто може да се срамува от това и да не е искал да ти го казва, за да не си помислиш лошо за него.

the^one
06-03-2006, 12:50
Според мен всеки човек заслужава втори шанс.Прецени дали можеш да му простиш(защото не всеки е способен да преглътне лъжата)и ако е свестен човек ще разбере какво си направила за него и няма да си помисли повече да те нарани по този начин.Ако пък пак те излъже биеш му шута без да му обясняваш много много и си хващаш друг.

teenkopele
06-03-2006, 12:51
Решаваш дали го обичаш достатъчно, за да простиш лъжата. Отначало ще се чувстваш зле, няма да му вярваш, но след време ще остане само щастие. Пожелавам ти го.

:wink:

MiRaCuLiXbb
06-03-2006, 13:01
Решаваш дали го обичаш достатъчно, за да простиш лъжата. Отначало ще се чувстваш зле, няма да му вярваш, но след време ще остане само щастие. Пожелавам ти го.
Сори че използвам конкретно твоя цитат, но се обръщам към ората дет винаги защитават момичето. Та значи момиче кат е лъгало, че е било преди и с други няма проблеми, да не ни пука. А сега момче кат е излъгало веднага да го зареже. Я не му се бъркай в личния живот!

`Death`Whore`
06-03-2006, 13:03
Аз лично не толерирам лъжа по отношение на подобни неща. Момичето ако излъже, че не е девствено, толкова по-зле за него.

06-03-2006, 14:23
Помогнете ми объркана сам някои ако може да ме намери v irc sam s nick sylzi4kata` v skype sam xubavina a icq mi e346-750-422 namerete mi da moga da vi obqsnq problema li4no i da se opitate da mi pomognete

xOtkiSsSs
06-03-2006, 14:35
Мии ако бях на твое място нямаше да му простя [-X Не одобрявам изневярата, а щом се е стигнало до там няма смисъл да съм с даден човек. =;

ProstoAz
06-03-2006, 17:25
Ох, къде видяхте да пише нещо за изневяра?

Извинявай, мило момиче, но всеки човек си има минало, така че не мисля, че това би трябвало да представлява някакъв проблем. Да не би да искаш да е седял цял живот и теб да е чакал? Не ставай смешна, слез на земята! Ами ако се бяхте срещнали на по 30г.? И тогава ли щеше да очакваш от него да е девствен?
Вярно, самият факт, че те е излъгал не е много приятен (тъй като лъжата, сама по себе си е подло нещо и често показва липса на доверие), но знаеш ли...аз го разбрам, разбирам защо те е излъгал - погледни се само как се държиш, превръщаш от мухата слон! Ако бях на негово място най-вероятно щях и аз да те излъжа.
Не мисли за другите, с който е спал - нали сега е с теб? Какво значение имат те?

[-( [-( [-(

06-03-2006, 17:40
ako beh na tvoe mqsto hi4 nqma6e da se dvoymq vednaga 6teh da go zareja! tva e ebati predatestvoto 4ak i 3-ka pravil nema kvo da se 4ydi6 ako si sigyrna 4e ti kazvat istinata zarezvai go !

To4no!Ako naistina si sigorna 4e ti kazvat istinata nqma smisal da se zanimavash s nego!6te si namerish nqkoi koito naistina 6te darji na teb i nikoga ne bi te izlagal

CaSsPeR
06-03-2006, 17:41
sqdate nqkude i go pita6 vrnoli e drbr .... kazva6mu 4e si se promenila toi ti kazva dobre mojem da opitame pak i .... si4ko trugva ... tva e dobriq variant ima i lo6 oba4e ;) dr vapros e 4e negoviq priqtel moje i da te e izlugal ;)

miss_kiss181
06-03-2006, 17:52
ako naistina mnogo go obi4a6 i darji6 na nego i nai-vee ako moje6 da mu prosti6 za lujata mu prosti.I badete 6tastlivi no ako pak te izluje ve4e mu bii 6uta 6toto nqma smisal da se sasipva6 s takuv "4ovek". :-k pojelavam ti 6tastie i mn lubov ot vse sarce...

06-03-2006, 18:38
ЧАКАЙТЕ ЧАКАЙТЕ УОУ защо по дяволите да го оставя??!?! БЕ НА ВАС много ви е лесно да решавате СЪДБИТЕ НА хората дори да НЕ ГИ ПОЗНАВАТЕ! Нито незнаете цялта ситуация НИТО НИЩО- и изказвания от СОРТА "ОСТАВИ ГО" са СМЕШНИ!!!!...


Виж сега ако го обичаш стой си с него и не му пускай така ще провериш дали наистина те обича! И е факт че всеки си има минало! Това е..а може и наистина приятеля му да те лъже може пък той да те харесва?!?!? Та стой си живей си живота и не ПРИБЪРЗВАЙ! увери се в неговите чувства и си живей живота ако не си му пускала не му пускай още месец 2-3. а ако си си продължи щастливия живот!

XePouH
06-03-2006, 19:19
има 2 варианта тоя да ти казва истината или да те е излъгал с цел да се разделите и да евентуално да те сваля и да тръгнете тейче помисли преди да правиш нещо аре късмет

alex_7777
06-04-2006, 12:46
bez mng da mu misli6 mu tegli edna maina.... :evil:

dEnIsTy
06-04-2006, 17:59
С приятелят ми ходим от 7 месеца и 13 дни вече снощи разбрах не от ,а от най-добрият му приятел ,че той е спал с други момичета ,дори е правил тройка! А ми се заклеваше че аз сам му първата!Помогнете ми обичам го ,имах му сляпо доверие а той го пропиля.Какво да правя....
govori s nego :roll:
nali se se6ta6 4e moje i priqtelqt mu da te lyje..

06-04-2006, 19:45
ZAREJI GO. znam 4e go obi4a6 no toi qvno ne!lugal te e tolkova vreme i ti e izneverqval. na tvoq mqsto 6tqh vednaga da go zareja i da si namera nqkoi dr

honey91
06-04-2006, 20:29
Razkarai go :!:

06-08-2006, 19:34
БЙЙ МУ ШУТА !!!!!!

HeDa
06-08-2006, 20:23
Аз лично съм такъв човек , че ако загубя доверие в някой немога да го възстановя.. то това е и от зодията...(Телец съм).. сега зависи си от тебе...аз ако бях както казах.. колкото и да боли казвам му че не искам да го виждам повече и това е... може да момента да е много гадно , но после ще разбереш колко добро решение си взела повярвай :roll:

zeleni_o4i
06-09-2006, 13:31
"ЧАКАЙТЕ ЧАКАЙТЕ УОУ защо по дяволите да го оставя??!?! БЕ НА ВАС много ви е лесно да решавате СЪДБИТЕ НА хората дори да НЕ ГИ ПОЗНАВАТЕ! Нито незнаете цялта ситуация НИТО НИЩО- и изказвания от СОРТА "ОСТАВИ ГО" са СМЕШНИ!!!!... ", krai na citata :P

ti sama kaza che te e lugal ako iskash mu dai vrtori shans ili go ostavi, az pone ne vijdam drug variant. :roll:

strawberry1988
06-09-2006, 17:58
izob6to nqma kakvo da se 4udi6 a go zareji,za6tot 5tom te e lugal do sega,6te posledvat i drugi luji

kateto^^
06-10-2006, 08:34
az vikam 4e e smotlio! te mom4etata sa takiva-i nikoga ne se doverqvay napulno na mom4e!tva e vse edno papata da ti kaje da sko4i6 ot nebosturga4 :) pulna ludost!na men nikoga ne mi se e slu4valo 6toto znam kak da postupvam sus mom4eta tip ,,KURVI4KI,, kato se nau4i6 i ti sa obadi :)

sherry
06-10-2006, 09:51
След като това е било преди да тръгнете,значи не ти е изневерявал-това е добре!Може би те е излъгал,защото се срамува от това си минало,може би иска да започне наново всичко и ти да нямаш лошо мнение за него,да се чувстваш сигурна!Ако ти беше казал за тези си действия,щеше да си по-резервирана към него.Затова ако го обичаш и ако знаеш,че държи на теб и не те мами за друго,прости му.Всеки прави грешки.Говорете като зрели хора и се разберете!А и сигурна ли си,че това не е лъжа? :-k

GHz
06-10-2006, 10:10
A hrumvalo li ti e,4e moje priqtelq mu da te laje!Tva e mn vazmojno poradi mn pri4ini!Naprimer te haresva, iska da mu e gadno(Na tvoq).....mn pri4ini!Sedni pri nego i si pogovorete i 6te se razbere togava!
Ne pravi pribarzani re6eniq! =;
Това да не ти е латиноамерикански сериал, слез на земята...те да не би да са на 10, че да си плетат такива интрижки. Не знам може и все пак да бъркам, но този негов 'приятел' трябва да е болям боклук ако е направил такова нещо...
Абе на опашка в магазина да има поне 2 жени пак ще има интрига тъкаче MaXy_GiRL е права всички останали гледат много поврхностно на нещата!Май ти се замисли!Подкрепям напълно мнението на MaXy_GiRL!

Josefinne
06-10-2006, 10:24
Заедно сте от 7 месеца, това е много време, ако просто не си търсиш повод да го зарежеш , помисли над следните въпроси:
1. Ако той не е спал с други момичета по време на връзката ви , тогава значи обича теб, той не ти е изневерявал, не можеш да му държиш сметка за това какво е правил преди да те срещне, нали? :) Може в началото да се е сремувал от завидния си сексуален опит и да се е страхувал да не те стресне с него, а после не му се е искало да си признае лъжата. Но не мисля, че това трябва да те притеснява.
2. Щом не се е оплакал за 7 месеца от секса с теб, значи няма проблем и е доволен от теб, не се притеснявай, той по-скоро ти е показал как му харесва :)
3. Защо приятеля му го е изпортил така, след като е знаел, че ще си развалите отношенията при едно такова развитие? Егати приятеля, честно...
Мисля, че ако не става дума за изневяра не трябва да го оставяш :)

XXX_f
06-10-2006, 15:08
prichakvash go zad ugula i pochvash :smt068
Hahahhaaah, tova mi haresa.
Mila neznam kakvo da ti kaja, qsno , 4e go obicha6 , no pomisli malko , moje6 li da turpish takova povedenie i zaslujava li si da se izmuchvash zaradi nego.Toi zaslujava li te ??

06-10-2006, 16:47
спокойно бе душко аз лъжа от 1 година и 2-3 месеца някъде там мухахахах това ми е най-дългата лъжа ,но за сметка на това тя ми е най-добра приятелка поне така я чувствам.

Съвета е не прави нищо и за двама ви е по-добре.

06-11-2006, 16:34
ЕБАСИ ПИЧА =D> =D> =D>

Carlos
06-11-2006, 17:19
може да е имал причина да те лъже...просто да е искал да си щастлива ако е видял, че си радостна, че си му "първата", :smt017 :smt017 :smt017 :smt017
нееее, не може да има причина да я лъже! Това е брутално и прекалено! Според мен помисли дали можеш да му простиш. Ако можеш, продължи отношенията си с него.
Колкото и тривиално да ти звучи-като го видиш,ако ти се прииска да го целунеш-направи го! Ако ти се прииска да го напсуваш-кажи му сбогом!
Успех!!!

Смехурка
06-11-2006, 17:23
Той е спал с други момичета?За каква прошка става дума!?Според мен за това няма прошка!Дори и да му простиш едва ли нещата след това ще са същите!

{sweet4e}
06-11-2006, 18:17
tapak ostavi go takava laja ne se pro6tava.
Ima mnogo mom4eta toi ne zaslujava da se nervira6 za nego.Prosto 6te doidat o6e mnogo i......6te se vliubi6 otnovo i to istinski.Sega samo si vnu6ava6 4e go obi4a6.
Povqrvai mi znam go ot li4en opit!!!

06-11-2006, 19:04
zaslujava da go zarejesh [-(

NeSTa_86
06-11-2006, 19:19
Зарежи го тоя нещастник, кретен, идиот, нехранимайко, подъл гъзльо, гадно лапе, мръсно псе, говедо как може да те лъжеееееее

?^
06-12-2006, 13:49
zabravi za nego.takiva ima mavsiakade i ne se ostaviai da te zanasia.obedi se sama,4e te e izpolzval,vse pak izhogdai ot faktite.

06-12-2006, 13:53
ЛЕЛЛЕ то хубаво ,но вие още дори не сте правили секс айде някой по веднъж пък веднага имате мнение ,че трябва да се зареже чоека.

Хората си омръзват един на друг и ако искате по-продължителна връзка трябва да се преглъщат някой неща а изневярата е неизбежна.