PDA

View Full Version : Edna istoriq zavise6ta ot sudbata..molq za nqkakvo mnenie



priqtelka_ot_ada
06-03-2006, 15:19
ZDRAVEITE NA VSI4KI teencheta v foruma!Iskam da vi razkaja edna istoriika .. i se nadqvam na nqkukuf savet ot vas .Ta da minem na istoriqta.. s edna priqtelka se poznavame ot 2 godini.,, ot rojdeniq i den koito be6e fevruari i go napravi v tqhno zavedenie haresvam barmana v zavedenieto .. tq neznae6e 4e o6te ot togava go haresah .. sled tova nqkolko puti kato bqh s neq tam toi edva li ne me zvalq6e .. tam be6e s priqteli i edin ot tqh sedna na na6ata masa s priqtelkata mi pridurpa me sus vse stola kum nego i so4eiki barmana mi kaza "e oniq tam te haresva" az go poglednah a toi mi se usmihna i mi se oplezi sled koeto toi doide pri men zastana zad men ii nqkak mn nejno si soji rakata na ramoto mi .. po tfa vreme priqtelkata mi imah 4ustfo 4e revnuva .. ama kakto i da e sled tova toi kaza mrudni se malko .. nakraq az mrudnah muni4ko i sedna do men az stanah toi me sprq i edva ne sednah v nego .. of mn qko mi be6e no taka i nemojah da mu kaja .. sled tova trea6e da trugva i priqtelkata mi mu kaza ti nqma li da mi da de6 edna celuvka.. kato toi i otgovori stoeiki do vratata "a nemoje li da cunkam priqtelkata ti " i az go poglednah i mu se usmihnah of iskah da izkre6ta ,4e moje no nz ne6to me spira6e su6tnos ne go i poznavah .. koi znae kolko a durja da otbeleja 4e priqtelkata mi e s 3 godini po malka ..az sum na 18 a moita obi4 e 2-3 godini po-golqm .. sledva6tiq put kato minahme samo prez zavedenieto priqtelkata mi da ostavi ne6to na vui4o si toi tam su6to rbote6e ,barmana be6e navun i az uj da q iz4akam bqh ostanala navun ostanah s nego O:) ii toi nqkakvi usmivki nqkakvi pogledi lele umirah mn qko be6e .. tq se vurna i trugnahme a toi popita neq "koga 6te hodiq na kafe s tfoita priqteka ?" az otnovo se oburnah ii neznam za6to mu kazah"nqkoi jivot" a sega edva ne sujelqvam za tova deto kazah ,moje bi 6te pitate za6to amii toi za lqtoto do kolkoto razbrah zamina da raboti kum moreto sega mi e mnogo trudno da go vidq dori .. i daje nz 6te se seti li koq sum oba4e znam 4e priqtela mu bqh vidqla mislq 4e predi 1-2 sedmici i toi me pomne6e tam pozdravihme se i tolkoz .. awe i 2-mata si gi biva :P taa sled kato moqta liubov zamina ot edin mesec na negovoto mqsto raboti sestra mu .. hodih otnovo s priqtelkata mi i tam nqkfo sedehme si daje pomagah ne6to s neq :wink: govorihme bazikahme se .. nakraq moqta priqtelka v posledstfie razbrah 4e i e kazala 4e haresvam brat i .. i sega se 4udq ako go vidq 6te imame li vuzmojnost da sme zaedno .. dali 6te me otblusne ako znae 4e go haresvam pri polojenie 4e me svalq6e i tui kato skoro ima rojden den dali ima vuzmojnost da prisustfam .. 6te e vurha ako buda s nego .. ISKAM DA MI KAJETE NQKAKVO MNENIE ZNAM 4E EDVA LI VSEKI 6TE PRO4ETE CQLATA IZTORIQ NO DA SE NQDQVAM 4E 6TE IMA I TAKIVA ..BLAGODARQ VI O:)

j0r0_fear
06-03-2006, 15:34
mi zaradvai go s ne6to napravi mu iznenada taka 4e da se vpe4atli....ako ne pogovorete :)

prosto^az
06-03-2006, 16:13
mii moje da ostavi6 ne6tata taka .. spored men samo vremeto 6te si pokaje ..haide drugite nqkfo drugo mnenie imate li ?

ludamacka
06-03-2006, 16:17
ami 6tom te haresva,pokaji my 4e i ti go haresva6.napravi my nqkakva iznenada ili prosto go celyni

Labelle
06-03-2006, 16:33
Не задълбавай чак отлкова много в тази история . Приеми го каот моментен флирт. Все пак той е на морето не знаеш кога ще го видиш отново дали вече няма да си има приятелка..... В общи линии малко вероятно е нещо да се случи - изпуснала си момента..... Трябвало е да отвърнеш на свалките му не сега да се чудиш. Понякога хората се разминават. Мисля, че вие двамата вече сте се разминали...........

PrIqTeLkA_oT_AdA
06-03-2006, 16:40
su6tnost znam koga si idva i znam kak e i 6to e .. priqtelkata mi durji kontakt s sestra mu ii mi kazva .. noo ot druga strana mislq 4e iska da me durji nastrani ot nego ,tq uj haresva priqtelq mu noo .. koi znae tfa za priqtelka ako ima napulno normalno gotin e :wink: of neznam moje bii 6te ostavq e6tata kakvito sa .. naistina s planove nemoje da se pravi kakvoto i da e a ako stane ne6to stane mislq na toq variant da mina .. makar 4e mn go iskam iskam da sum s nego .. no ponqkoga sudbata e gadna haide ako ima drugio mneniq pi6ete plss..

annito
06-03-2006, 18:16
neznam no opitai pone za edna ve4er da si s nego moje bi v tfa zavedenie po taka da se rzberete .. a moje i da se polu4i ne6to .. :-D 8)

aaisha
06-03-2006, 19:22
mislq 4e trqbva da razbere6 kakvo 6te napravi toi kato te vidi i ako ti obru6ta vnimanie deistfai ako ne prosto ostavi toi da naprai ne6to po-vuprosa .. bye bye ot men 8) :-({|= :P

doomer
06-03-2006, 19:25
neznam no opitai pone za edna ve4er da si s nego moje bi v tfa zavedenie po taka da se rzberete .. a moje i da se polu4i ne6to .. :-D 8) \:D/

strawberry1988
06-03-2006, 19:31
pokaji mu 4e go haresva6 po nqkakuv na4in

PrIqTeLkA_oT_AdA
06-03-2006, 21:00
eto otnovo msilq 4e priqtelkata mi iska da me durji po-dale4no ot nego i ot priqtelq mu . :| . sega sa v nqkakvi strahotni priqtelski otnu6eniq i durji kontakt s tqn i sestrata na moita liubov .. a az az daje nz kak da se dobera do nego nqmam pri4ina da hodq osvena ko ne sum s neq natatuk .. i of kfo da napraq we hora 6te e 1na 1000 ako moga da imam ob6to nego naistina se nadqvam da stane ne6to .. ponqkoga gubq smisula i se 4udq zaslujava li si takova ne6to :cry: blagodarq za mneniqta na tezi koito sa pisali po temata mi ,i ako o6te nqkoi ima kakvo da kaje molq .. :?

MaDdNeSs_GirL
06-03-2006, 21:58
Ам че това приятелка ли е? Тя по-скоро се дразни, че си щастлива, отколкото да се радва. И по-скоро мисля, че не харесва толкова бармана, колкото изпитва желание да ти го вземе. Има и такива хора, които се дразнят на чуждото щастие и затова се стремят да го унищожават. Аз специално такъв тип човек НЕ толерирам, защото всеки има личен живот и всеки има нужда от нежност , щастие и любов. Друг е въпросът до какви граници и какви количества може да се стигне. Та относно тоя пич явно си ти е доста навитичък , но същевременно се дразни от приятелката ти, че е доста напориста, ето и затова гледа да я отбягва и да се приближава до теб. А това, че си му казала "някой живот" не го е отблъснало, а по-скоро го е заинтригувало, защото мъжете обичат недостъпните, а не лесно-поддаваемите жени. Ето затова си струва да рискуваш :)

PrIqTeLkA_oT_AdA
06-03-2006, 23:23
MaDdNeSs`GirL Blagodarq ti :P no az dori nz toi dali vse o6te me pomni az ne sum go vijdala ot edin mesec .. no mn se nadqvam da me pomni i naistina da ne e bilo za ediniq flirt .. dokolko stava vupros za priqtekata mi tq se promenq tuk ot 3-4 dni .. daje ve4e ima kontakt i s moq liubim i priqtelq mu te i 2 mata sa na moreto tam rabotqt .. kolko razborqt samo te si znaqt znam 4e vseki den mi govori za tqh .. ve4e ne e kato predi da iz4aka i nqkoe ili dr moe mnenie no tq 6te go razbere po natatuk .A az smatam 4e ako ima ne6to vse o6te kum men ,6te otgovorq a ako nqma 6te se opitam da suznam takova 4ustfo .Kakvo 6te kajete ? :) :P :)

POLA^_^
06-04-2006, 09:24
самият факт,че го наричаш "моята любов" говори,че взимаш всичко много насериозно!Недей така,гледай по-флиртаджийски на ситуацията :wink:

PrIqTeLkA_oT_AdA
06-04-2006, 21:13
A miii .. iska mi se :P da e "moqta liubov" k`vo da pravq :lol: haresvam si go :lol: da ne kaja obi4am daje ... :mrgreen:

BiBiIiI
06-05-2006, 13:34
Naistina moje kato pogledne6 po taka ne6tata ne tolko zadulbo44no da se polu4i ne6to :mrgreen: a moje i da ste si pr samo .. vse do nqkude 6te si blizo do nego :wink: ii uspeh .. :D

:p
06-05-2006, 20:07
:D mmm...

AbC^
06-06-2006, 20:23
ami naistiona iznenadai go moje tfa da e re6enieto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

otchaqnata
06-07-2006, 13:47
ne 4e ti se karama ama vmesto tva da go obesnqva6 na nas varvi pri nego :)

PrIqTeLkA_oT_AdA
06-08-2006, 05:28
:D

sexy_play_baby
06-08-2006, 05:36
Ам че това приятелка ли е? Тя по-скоро се дразни, че си щастлива, отколкото да се радва. И по-скоро мисля, че не харесва толкова бармана, колкото изпитва желание да ти го вземе. Има и такива хора, които се дразнят на чуждото щастие и затова се стремят да го унищожават. Аз специално такъв тип човек НЕ толерирам, защото всеки има личен живот и всеки има нужда от нежност , щастие и любов. Друг е въпросът до какви граници и какви количества може да се стигне. Та относно тоя пич явно си ти е доста навитичък , но същевременно се дразни от приятелката ти, че е доста напориста, ето и затова гледа да я отбягва и да се приближава до теб. А това, че си му казала "някой живот" не го е отблъснало, а по-скоро го е заинтригувало, защото мъжете обичат недостъпните, а не лесно-поддаваемите жени. Ето затова си струва да рискуваш :)

Мда рискувай сЪгласна сЪм с MaDdNeSs`GirL ;)

R0lfc0pter
06-08-2006, 08:08
ааа прочетох я Т_Т