PDA

View Full Version : bolki v korema



fenito
06-03-2006, 16:59
znachi..ot 2 meseca ne mi e idwalo ybedena sam che ne sam bremenna..osven towa kogato hapna syvsem malko i mi se poduwa korema mn i postoqnno imam bolki...nz daite savet..

`Death`Whore`
06-03-2006, 17:00
Какъв съвет очакваш? "Пий 1 седмица по 1 аспирин на ден и ще се оправиш" ли?

beB_
06-03-2006, 23:28
ahxahxa mi otidi na lekar vij kolko e prosto...

Ecstasy
06-04-2006, 13:12
znachi..ot 2 meseca ne mi e idwalo ybedena sam che ne sam bremenna..osven towa kogato hapna syvsem malko i mi se poduwa korema mn i postoqnno imam bolki...nz daite savet..


Най-добре е да идеш на лекар,той ще ти каже какво става с теб и ще ти изпише някви хапове можи би :wink: В тоя форум едва ли някой може да ти помогне по-добре от лекар :roll:

ninsy
06-04-2006, 16:42
dam nemislq che tuka nqkoi moje da ti pomogne i az imah prodoben problem napravih si nqkolko testa uverih se che nesym bremenna no ne puskah tuka typi temi nqkoi da mi kaje kfo da pravq a prosto otidoh na lekyr

Black_Witch
06-05-2006, 15:17
Мале.....ти си много зле !!!!
Като за начало примерно си купи тест за бременност,щом си толкова сигурна.
От там следват 2 вариянта:
1.Отиваш и правиш аборт.
2.Раждаш(което предполагам не ти е мечта на този етап)

Но аз лично не мисля,че си бременна.По-скоро имаш някакъв проблем със стомаха.Храниш ли се редовно?Имаш ли някакви заболявания?Защо веднага си мислиш най-лошото?

Brrrrrrrrrrrrr
06-05-2006, 15:45
nai dobre begai pri lekar! A za tova 4e si bremenna....vzemi si kupi test!
Nikoga ne si sigurnaa za tova! I vse pak imala li si stoma6ni problemi i predi tova? No tova naistina ne e nujno da te pitam! Begi na lekar vednaga!