PDA

View Full Version : {}Качества{}



mnogo_sladi4ka
06-03-2006, 18:33
Здравейтеее
Бе днес цял ден си мисля да пусна темичка.
И под душа си затвърдих решението
Та , извинявам се ако е имало такава тема преди , аз скоро не съм виждала.
Кои са качествата които най-много харесвате в партньора?Тези на които се възхищавате?Или просто някакви характерни черти , които обожавате , и без които той/тя няма да е това което е?Разбира се ако са прекалено лични и нямате желание да ги споделите , запазвате това си право.:)


В моя приятел обичам всичко.Начинът,по който ме разсмива,нежността с която се събужда през нощта ,за да ме погали,да ме целуне по нослето и да ми каже,че съм най-милото му същество...Качествата ,които най-много харесвам...всичко ,което той прави и начинът,по който го прави-интелигентно и с финес.Обичам, неговата грижа за мен,това, че мисли за мен във всеки един момент;когато носи парченце торта или шейк за своето сърдито бебе,за да не бъде вече толкова сърдито,когато ме притиска силно щом ми е студено...Обичам неговата емоционалност-това,че не се свени да се просълзи,когато му е тъжно,че ме развеселява винаги,когато усети ,че имам нужда...Мога да изброявам още часове...Всичко това за мен са качества,но най-важното е това,че той е ЧОВЕК,не само към мен.


целувки :D

piFka_LP
06-03-2006, 20:53
abe mislq che imashe no beshe otdavna emi mil umen sladuk da se durji milo s men no da ne prekalqva!! da ima chuvstvo za hummor no da e e mnogo ligav abe ne durja mnogo na vunshniqt vid no i nego gledam

Labelle
06-03-2006, 21:16
Кавества - интелект, уважение към мен, умение да реагира бързо във всяка една ситуация, мъжественост, до някаква степен суровост, умението да бъде кавалер, импулсивност, трезво мислене, закачливо , а не арогантно чувство за хумор...
Дразнят ме адски много - голямото му самочувствие, това , че никога не се извинява за нищо, това ,че постоянно планира нещо , страхотен работохолик и понякога съвсем забравя да бъде мил.

mnogomili4kata-sf
06-03-2006, 21:18
Честно казано има нещо,заради което много му се възхищавам и това е,че той е амбициозен и когато каже нещо го прави(за разлика от мен),затова съм сигурна,че той много ще успее в живота...също от чисто лична страна му се радвам за това,че е нежен,с чувство за хумор...има още много добри качества,но разбира се има неща като неговата несериозност понякога,което ме ядосва...но му е простено (засега :) )

PrIqTeLkA_oT_AdA
06-03-2006, 21:20
Za men li4no trqbva da bude -s hubava viziq, da ima intelekt ,da znae s granisi 4a6kata, da e vesel 4ovek i ne na posledno mqsto da me OBI4A :D

cvety_i_bebeto
06-03-2006, 21:45
moq priqtel ima 4erti..koito ne sam zabelqzala v nikoi drug..prostoza tova mi se struva tolkova razli4en..ne moga da vi go opi6a..no za men prosto toi nai-dobriq..

the^one
06-04-2006, 09:05
Нежен ,честен ,умен ,чаровен .А най-важното му качество е това ,че ми търпи простотиите.

ludamacka
06-04-2006, 15:53
ami obi4am vsi4ko v nego.na4ina po koito mi govori,po koito me celyva,obi4am vsi4ko koeto mi pravi.obi4am haraktera my,na4ina po koito se durji s men.abe absolytno vsi4ko obi4am go s cqloto si surce i dy6a

NaDeTy`bE
06-04-2006, 20:21
ami obicham mnogo ne6ta v nego ;} primerno kato spq v tqh ;] sled kato zaspq :] me gushka gali celuva ne spi po celi no6ti za da si me gleda :} postoqnno mi kazva 4e me obicha i go dokazva :] dyrji se s men neveroqtno :] daje predi dve sedmici spahme v leglo ot rozi :} beshe neveroqtno :] obicham na4ina po koito me razsmiva po koito me celuva po koito me gali pregryshta.... vyob6te ne bih go zamenila i za nai bezcennoto bogatstvo na sveta :} :smt008 :smt007

iLoveChocolate
06-04-2006, 20:32
v moito mili4ko bebence haresvam slednoto:sladkite bebe6ki ustni,li4iceto s nevinen pogled,golemite kafevi o4i,gustata mu kafqva kosa,muskul4etata na rucete,krakrata mu,osobeniq mu harakter,mekata mu i dobra du6i4ka,na4ina po koito me gali,na4ina po koito me kara da se 4uvstvam obi4ana :P

sexy_dizzy
06-05-2006, 13:46
Обожавам начинът,по който ме гледа,по който ме целува,прегръща,винаги може да разбере какво искам,винаги може да ме разсмее.Приличаме си по адски много неща,намерили сме се-точни характери и донякъде точни интереси.И двамата обичаме купоните,шумните компании,винаги ме изненадва с нещо ново,кара ме да се чувствам най-обичаното момиче на света.Харесва ми това,че ме ревнува,много ми е смешен в такива случаи :mrgreen: .Харесва ми,че е фотболистче и дори започна да се занимава професионално,кефи ме че има обеци на ушите,обожавам гласът му,начинът по който говори,това че е много контактна личност,обожавам лицето му,много е сладък,чаровната му усмивка....погледите на момичетата,когато ме видят под ръка с него. :twisted: .Мога да пиша още,но по-добре да съкратя,защото няма спиране.Мисля,че този път съм срещнала любовта. :smt008

Martos
06-05-2006, 13:57
да да

mnogomili4kata-sf
06-05-2006, 20:18
Само на мен ли ми се струва,че повечето отговори наблягат на външните качества,а не на вътрешните :shock:

LP_girl_14
06-05-2006, 21:15
ммм...харесвам му очите,ръцете,косата,нежния поглед,чувството му за хумор,харесва ми поведението му,харесва ми тва че дава всичко за човека до себе си,че държи на приятелите си,че ме кара да се чувствам сигурна и спокойнахаресва ми начина по който ме обича и показва чувствата си,харесва ми като цяло :mrgreen: