PDA

View Full Version : Не се получава и това е! Какво да правя?



MaDdNeSs_GirL
06-03-2006, 21:48
Значи в момента съм на 15 години, но за пръв път опитах обезкосмяването на триъгълника на 13. Всеки път, когато посегна със бръснача внимавам и то страшно много. Предварително минавам терена със сапун и първо минавам бикини зоната. И виждам, че косъмчетата не се махат напълно и трябва да повторя движението, което води до появата на досадни пъпки. И всеки път спирам, не ми стиска да обръсна по-голямо количество , защото ме е страх, че целият триъгълник ще пъпчаса, ето например миналата година като ходех на басейн винаги се криех, защото пъпките личаха. Също така като си БРЪСНА краката, още на следващия ден вече почват да растат и се дразня. Кажете при козметик с кола маска боли ли много и какви горе долу са цените или как да предотвратя тея пъпки и как да отстранявам ефикасно косъмчетата отдолу.

П.с. знам че има хиляди подобни теми и се разрових из форума, но не открих отговора.

Nask0`
06-03-2006, 21:51
Eми зависи от бръсначката пък и някои хора са с по-чувствителна кожа.Вземи се мажи с нещо след като се обезкосмяваш.Така кожата няма да се дразни и съответно няма да имаш пъпки.

MaDdNeSs_GirL
06-03-2006, 22:06
Eми зависи от бръсначката пък и някои хора са с по-чувствителна кожа.Вземи се мажи с нещо след като се обезкосмяваш.Така кожата няма да се дразни и съответно няма да имаш пъпки.
Назови нещо конкретно? Крем, маска, гел или каквото и да било. 8)

`Death`Whore`
06-03-2006, 22:11
Лосион за тяло /от онези, които имат консистенцията на крем/.

midnight...
06-03-2006, 22:15
точно по тази тема има много други такива в този раздел!
с болката при козметик се свиква и цената е някъде към 5-6 лв :wink:

06-04-2006, 16:56
kola maska na kraka za cql triugulnik ot 6 do 10lv( na pove4eto mesta v Sofiq e po 10lv) za cql triugulnik, kola na krakata- celi- 16-20lv. za da nqma pupki polzvai krema Kerapil ot aptekata. kum 11lv e.