PDA

View Full Version : Програма за "рязане" на кадри от филми



sherry
06-03-2006, 23:13
Някой знае ли програмка,с помощта на която да си отделя любима част от даден филм примерно?И как точно става?Благодаря предварително :D

Just_One_Girl
06-04-2006, 09:22
Ако си с WindowsXP си върви в комплект с него - подвизава се под името Moviemaker в Program files :) Елементарна е за използване, ще се справиш без допълнителни указания, предполагам :) Ако има нещо неясно се обади :)

sherry
06-04-2006, 10:06
Благодаря,намерих я...ама някакви проблеми имам с нея.Значи,пускам я,но не разбрах от къде точно мога да си отворя филма,как да е,заредих го и ми пишеше,че остават 13 минути докато се копира в програмата или нещо от сорта...и нещо почва да зарежда и ми изпизва "Movie maker has encouraged a problem and needs to close"...пробвах да ми зареди малко клипче,няколко секунди и стана....Явно само с клипчета става,защото цял филм като пробвам,забива.... :( Кажете какво да правя или друга програмка...

Just_One_Girl
06-04-2006, 18:32
Ооо, не знам. Аз и цели филмчета си поправям, проблем нямам :) Ако ти е слаба машината може да ти прави проблеми, или Windows-a да не ти е нещо в ред, знам ли... Който може да помага :)

I`LoVe`My`BiTcH
07-18-2006, 16:47
Мила... чула ли си Movie Maker :-k :-k :-k

piFka_LP
07-18-2006, 18:54
Zoom player