PDA

View Full Version : v mene li e vinata



The~Sk8er~Barbie
06-03-2006, 22:34
Imam edin problem i iskam nqkakav savet ako moje....Zna4i lqtoto edna frendka me zapozna s horata ot kompaniqta i i az zapo4nah da izlizam s tqh.Edno ot mom4etata zpo4na mnogo da me haresva i v posledstvie tragnahme.Hodihme 2 pati no voriq be6e za ok 5 meseca.Razdelihme se savsem skoro i to za6toto az sam se bila promenila.Tova toi go re6i za6toto edin den bqh pila malko bira na obet i toi razbra(ne bqh piqna) i na edin kupon pu6ih nargile i malko ot edna cigara(predi tova sam pu6ila no ne redovno pak bira si pieh po4ti vseki den,prosto toi ne me 4uva6e kato mu govoreh za tova).Ot togava toi me mrazi ili prosto az taka si mislq.Govori tapotii za mene pred brat mi i priqtelite mi i dneska kogato izlqzohme cqlata kompaniq(4 du6i) toi mi se zaqde i mi kaza 4e ne iskal s mene da izliza a s dvete mi nai dobri frendki.Az samo mu kazah 4e kato iska da im zvani i da izlizat i 4e az ne se barkam i ne mi puka.Posle predlojih da se varneme prez parka za6toto edni priqteli bqha tam da mina da gi vida i da gi zapoznaq i togava vaprosnoto biv6o mi se razkre6tq 4e az ne sam darjala na horata ot kompaniqta i ne mi bilo veselo s tqh i tn...ostavih go da si dudne i sled kato se pribrah za malko v nas pak izlqzoh.Predi tova se bqhme razbrali da se pribereme za6toto toi bil umoren i na ednto momi4e i be6e lo6o, a sega razbiram 4e te vsa6tnost sa si ostanali i daje sa viknali dr hora i sa bili super veseli kato predi tva bqha zduhani vs.A toi predi6niq den mi darja smetka za6to ne sam bila izlizala s kompaniqta vseki den...... vaprosa mi e kakvo da prava?Smisal takav dali sledva6tiq pat kato i se zaqde da ne mu mal4a i da mu kaja 4e e golqm glupak i dvuli4nik ili vaob6te da prekrata vsqkakvi kontakti s nego i kompaniqta,vapreki 4e 6te e mn trudno za6toto ednoto momi4e e ot moq klas????????? Pobarkala sam se ot vsqkade i ve4e ne izdarjam zatova pls daite nqkakv savet za6toto nz kakvo da parava.imam 4uvstvoto 4e celiq svqt e sre6tu mene i mi idva da zema da se metna ot nekade.. :cry: a pak i teq umnite ot moq klas me mrazat za6toto ne pu6a treva vsqko mejdu4asie s tqh i vaobn6te nqmam dumi prosto mersi predvaritelno

POLA^_^
06-04-2006, 08:54
Ей,миличка,не ти е лесно както виждам :cry: Според мен трябва да се вземеш в ръце-стегни се и следващия път като излезете цялата компания говори с тях(с всички) и се разберете.Дали те имат нещо против теб,кажи им,че ти е гот да се събираш с тях...и т.н. Разберете се,защото това,което са направили(излъгали са те,за да излязат сами) е хипер тъпо!

sladkoto_neli
06-04-2006, 09:06
много е кофти наистина това което са направили(да те излъжат тай).знам колко е гадно щото и на мене ми се е случвало.и честно казано добре че ми се случи щото след като прекратих всякви вразки с тея хора си намерих страхотни приятели(с които сам и в момента и които адски много обичкам).така че мен ако питаш говори с тях и ако видиш че нема да се получи им тегли по една голяма....и си живей живота.щом са постапили така явно не са ти истински приятели.

VaSiLeV@
06-04-2006, 09:48
kaji mu vsi4ko koeto misli6 za nego pravo v o4ite i ne zaobikalqi a puk momi4eto ot klasa ti 6te re6i dali da ti bade fr ili ne

rozovo_dupe
06-04-2006, 11:48
az mislq 4e trqbva da gi ostavi6 tiq licemeri prosto ne se znae kakvo govorqt zad garbati.nameri si druga kompaniq po gotina i 6te vidi6 4e oniq 6te si puknat ot zavist

Chiana
06-04-2006, 11:57
Toва тяхното си е баш пишлеменско държание. Мани ги! Намери си някои свесни приятели.. Знаеш ли колко ще ти се сменят приятелите...? Абс нормално е. Ще свикнеш. Много рядко можеш да си намериш истински приятели. Повечето са ей тъй за лафчето и компанията... :wink:

beB_
06-04-2006, 11:59
abe macka sledva6tiq put kato ti kaje ne6to bii mu edin 6amar da sleze na zemqta i mu kaji v o4ite si4ko koeto mislish za nego a na "priqtelkite" si kaji 4e nqmash nujfa ot takiva dvuli4nici a tfa 4e ednata ti e ot klasa da ne ti puka izolirai q i she vidi6 kak sami she se vurnat pri tebe :wink:

GHz
06-04-2006, 12:02
abe macka sledva6tiq put kato ti kaje ne6to bii mu edin 6amar da sleze na zemqta i mu kaji v o4ite si4ko koeto mislish za nego a na "priqtelkite" si kaji 4e nqmash nujfa ot takiva dvuli4nici a tfa 4e ednata ti e ot klasa da ne ti puka izolirai q i she vidi6 kak sami she se vurnat pri tebe :wink:
бой е*ане и сръпска телевизия :-D :twisted:

cskamoni4ka
06-04-2006, 14:39
Много тъпо е постъпил не само той ами и останалите ти "приятели" ако могат така да се наречат от компанията ви,поговори си с тях и се разберете.

ludamacka
06-04-2006, 15:14
ami 6tom ne se 4yvstva6 dobre nqkude i s tiq hora,prosto si namira6 drygi averi,koito da ne sa ''sre6ty teb''

The~Sk8er~Barbie
06-04-2006, 21:22
Hora mn mn mn vi blagodarq za savetite.Naistina 6te e dobre da si namera nova kompaniq.Btw v4era se zapoznah s mn qki hora i moje bi s tqh 6te stane qka kompaniika ;) prosto mi be6e gadno za6toto s "priqtelite mi" sam prekarala mn perfektni momenti i zaedno sme re6avali super mnogo problemi,no dnes sled kato ne gi vijdqh osaznah 4e vseki igrae nqkakva igra i izpolzva ostanalite.Sledva6tiq pat kato me potarsat 6te se darja vse edno ni6to ne e stanalo i kato nqkoi mi se zaqde 6te im kaja vsi4ko i nqma da mi puka.Umrazna mi ve4e da mal4a i da bada priqtelka na vsi4ki. O6te vednaj edno golqmo BLAGODARQ :D