PDA

View Full Version : Урок за Photoshop



blizalka
06-04-2006, 00:53
Мисля,че е лесно за следване, а и резултата не е лош.Извинявам се за правописните грешки ..
http://img352.imageshack.us/img352/4858/maketutorial15wv.jpg
http://img352.imageshack.us/img352/3648/maketutorial28bl.jpg

EDIT: Виждам,че съм пропуснала точка 7.Просто добавете още един Layer в черно или бяло и както правихме до сега - сменяме четката!Гледайте да не оставяте големи петна от черното или бяло,защото после няма да изглежда добре.
Моля,ако някой се опита да направи това да постне резултата :wink:

WILD__BOY
06-04-2006, 08:12
Урока е за начинаещи и мисля, че е най-добре да си отворите www.Uroci.com или www.studio-bg.com .

blizalka
06-04-2006, 09:22
WILD__BOY точно за това съм написала "Бързо и лесно за направа".Малко след като постнах урока се поразгледах в www.studio-bg.com [честно казано за първи път отварям този сайт] и видях почти същия урок - за направата на фона.Там също е обяснено добре,но не мисля,че и този е излишен.Все пак власт имащите могат да заключат или изтрият темата,ако сметнат за нужно.

radcliff_e
01-22-2008, 15:27
Мерси много за този урок, определено ще го пробвам! :) :-)

Sticky778
01-22-2008, 20:59
хахаха голям урок !! няма що използваме само едно ласо и малко цвет :) дай нещо по лесно че тва е с много ниво на трудност, пък и ако вземеш да направиш собствен урок ще е най-добре номера coppy/paste ни е познат на всички :-D

Pedigree
01-23-2008, 17:07
Една тема за един урок,а ако всеки реши да пусне?
Не е ли по-добре една тема за уроци за Фотошоп(като цяло графичния свят)и там да се дават уроци без копи и пейст.


Всеки може да си ги види в по-горе дадените сайтове. :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
01-24-2008, 00:16
Или темичка с най - добрите сайтове за уроци:) И допълнения от потребителите за улеснение..би било мн добре:) Така няма да има нужда хората да си играят да правят отделни теми, а всичко добре дошло за фотошопа от който и да е :smt003 И аз мисля скоро да си изтегля един от любопитство:)