PDA

View Full Version : problem sus zurnata na gurdite



ludo`{f}`4e{}
06-04-2006, 08:58
Zdraveite!Imam edin problem i iskam da popitam vas za nego..zna4i na 16 godini sum,momi4e su i grudnata mi obikolka e 94..no nqmam zurna,tova normalno li e :? molq Vi otgovarqite mi seriono i ne se podigravaite :(

RoyTheReaper
06-04-2006, 09:00
какво означава да нямаш зърна? там където би трябвало да имаш зърна имаш нормална кожа?? или са ти малки... ако може да поясниш малко.

`Death`Whore`
06-04-2006, 09:01
Даже е много ненормално - като че ли да нямаш вагина.

ludo`{f}`4ee
06-04-2006, 09:03
am zna4i ima si krug4e takova po tumno,no nqmam zurna...prosto malka dup4ica(nz dali e dup4ica de)

`Death`Whore`
06-04-2006, 09:07
Така няма да можеш да кърмиш. Дупчици може да има, обаче бебето няма да има за какво да си захване устничките.

06-07-2006, 01:12
Имаш хлътнали или плоски зърна. Никога ли не щръкват? Дори когато е студено или стиснеш ареолата? Това за кърменето е глупост и отживелица. Бебето засуква ареолата, не самото зърно. Може да кърмиш, просто трябва малко по-специална подготовка. Дефекта е козметичен, а не медицински. Има вакуумна помпична на фирмата AVENT, казва се Niplette, след няколко седмична употреба зърната ти би трябвало да се коригират. Другия вариант е операция.

malko mace
10-20-2006, 11:49
Ami ne znam,sigurno sa ti mnooogo hlatnali navatre...E,ne e chak tolkova locho...A za karmeneto,may bi mogla s edni specialni postavki za zarna na CHICCO. :?

dsasad
03-03-2007, 11:31
Имаш хлътнали или плоски зърна. Никога ли не щръкват? Дори когато е студено или стиснеш ареолата? Това за кърменето е глупост и отживелица. Бебето засуква ареолата, не самото зърно. Може да кърмиш, просто трябва малко по-специална подготовка. Дефекта е козметичен, а не медицински. Има вакуумна помпична на фирмата AVENT, казва се Niplette, след няколко седмична употреба зърната ти би трябвало да се коригират. Другия вариант е операция.
kolko stryva Niplette?ima li nqkakvi drygi medikamenti?

AySiToOo
03-03-2007, 19:17
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na li4niq lekar. Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO nqkoy iska da mi pi6e da go napravi na moq skype: aysitooo

VortexSuperV
03-21-2007, 17:45
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na li4niq lekar. Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO nqkoy iska da mi pi6e da go napravi na moq skype: aysitooo
АБЕ ТЪПАК.Няма ли поне да се потрудиш да смениш малко текста.във всяка тема вече абсолютно едно и също пишеш. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt013 :smt013 :smt013 :smt011 :smt011 :smt011
П.П.:За к'во ли изобщо се занимавам с идиоти.

10x
04-10-2007, 16:22
Хора и аз имам такъв проблем само че сам момче на 15 ще права 16 скоро... и мойте зърна са као петно некво и само като сам възбуден или е студено ми изпъкват зърната и незнам какво да права... говорих с майка ми за това и тя ми каза че като сам бил малак е требвало да ми прави нещо като масаж на гърдите за да не ми е така а тя не е знаяла и сега ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: кажете ми какво да направа та да ми се управат зърната моля ви.
Мерси предварително... и без базици моля ви... ](*,) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Много ми е гадно


HELP

batkodoki
04-10-2007, 19:00
Хора и аз имам такъв проблем само че сам момче на 15 ще права 16 скоро... и мойте зърна са као петно некво и само като сам възбуден или е студено ми изпъкват зърната и незнам какво да права... говорих с майка ми за това и тя ми каза че като сам бил малак е требвало да ми прави нещо като масаж на гърдите за да не ми е така а тя не е знаяла и сега ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: кажете ми какво да направа та да ми се управат зърната моля ви.
Мерси предварително... и без базици моля ви... ](*,) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Много ми е гадно


HELP

само идиот(к)и могат да те бъзикат.

напълно нормално Момче си! няма за какво да се тревожиш!

това даже се смята за стъпка напред в еволюционния процес на човешкия вид от редица автори. така че - горе главата, нищо ти няма и даже си "пилотен образец" на това как ще изглеждаме в бъдеще време :)

MeTheMost
04-11-2007, 18:21
I moite zurna sa ploski, po4ti na 17 sum no ne mi puka osobeno :)

ProstoAz
04-11-2007, 20:00
Темата е стара!