PDA

View Full Version : ...Nqmam izre4eniq ve4e ;( ....



Mishlence
06-04-2006, 14:06
hodix s edno mom4e v prodaljenie na godina i tri meseca,no vsi4ko mejdu nas be6e na prilivi i otlivi.ne moje6e da se razbere ni6to ot tazi vrazka.v posledstvie az obiknax mom4eto ii mu go pokazax,no taka i ne razbrax negovite 4uvstva.predi tri meseca skasaxme ii az mojebi vse si davax nqkakvi nadejdi 4e toi 6te se varne.dokato xodexme poradi edna ili druga pri4ina ne sme pravili sex,i ne za6toto ne sme go iskali ili za6toto nqkoi go e bilo strax,a prosto za6toto ne sme ispitvali nujda moje bi.nie sme ot edno daskalo iii fakta 4e trqbva da go vijdam vseki den dosta me izma4va,tai kato ot den na den vse pove4e go obikvam.predi okolo mesec na6iq i texniq klas xodixme na ekskurziq i tam za prav pat spax s nego.sa6tata ve4er toi mi kaza 4e me obi4a,no takai ne se varna pri men.Tai kato sym dosta golqma pr s kompaniqta mu ii 4esto izlizam s tqx,a kogato i toi e tam vse me pregra6ta ili pokazva po nqkakav na4in 4e ne sym mu bezrazli4na...no vsi4ko e samo za edna ve4er.kogato se opitam da govorq s nego,toi vse prikliu4va razgovora s replikata "ne mi se govori za tova".nqkoi moje li da mi obqsni kvo stava i kak da postapq v toq slu4ai 6toto az ve4e se obarkax. ](*,)

predvaritelno blagodarq!! :)

cskamoni4ka
06-04-2006, 14:12
:-k След като не иска да говори с тебе явно има някаква причина за това,опитай се да я разбереш от самия него или от някой от неговата компания нали си приятелка с тях.

Mishlence
06-04-2006, 14:20
ee da ,no za tqx ako nqkoi mi kaje ne6to izliza 4e enqkakav vid predatelstvo.aa propusnax da otbeleja 4e v momenta toi navsqkade povtarq 4e ne si tyrsel priqtelka i 4e iskal malko po4ivka.....noo tai kato vsi4ki negovi pr si imat i si mislq 4e i na nego mu stava nekvo typo.i vse pak....mn e 6ibana istoriqta :smt017

cskamoni4ka
06-04-2006, 14:25
ee da ,no za tqx ako nqkoi mi kaje ne6to izliza 4e enqkakav vid predatelstvo.aa propusnax da otbeleja 4e v momenta toi navsqkade povtarq 4e ne si tyrsel priqtelka i 4e iskal malko po4ivka.....noo tai kato vsi4ki negovi pr si imat i si mislq 4e i na nego mu stava nekvo typo.i vse pak....mn e 6ibana istoriqta :smt017
Добре тогава опитай се да разбереш от самия него каква е причината,че не иска да говори с теб на тая тема.Помисли и за вероятността да не изпитва чувства към теб и за това да не иска да говорите да не те нарани.

j0r0_fear
06-04-2006, 14:50
hahaha mi pogovorete si taka 6te stane samo
oftopic:tapo zaglavie na temata nqmam izre4eniq hahaha kazva se nqmam dumi

ludamacka
06-04-2006, 14:58
spored men toi te ima kato momi4e za 1 den(ne6to kato rezerva).izpolzva 4e go obi4a6 za da te zalugva.otkaji se ot nego i ne my pozvolqvai da se podigrava s 4yvstvata ti [-X

LP_girl_14
06-04-2006, 15:09
ми то е от ясно по-ясно че момчето няма никви планове за сериозна връзка с теб.Знае че го обичаш,знаеш че пазиш спомените ви в сърчицето си,знае че ти е слабост и те манипулира за да е с теб за развлечение.Ако искаше да бъде с теб,досега щеше да сте заедно,нямаше да отказва разговорите които започваш.Недей да му бъдеш като кученце,което да търчи по него винаги щом ти свирне.Мацко,ти си имаш достойнство и чувства!Не позволявай на никое момче да ги потъпкваИзтрий го от живота си завинаги,колкото и трудно да ти е ,защото ако продължаваш да протакваш нещата ще страдаш още повече :roll:

rozovo_dupe
06-04-2006, 15:44
ми то е от ясно по-ясно че момчето няма никви планове за сериозна връзка с теб.Знае че го обичаш,знаеш че пазиш спомените ви в сърчицето си,знае че ти е слабост и те манипулира за да е с теб за развлечение.Ако искаше да бъде с теб,досега щеше да сте заедно,нямаше да отказва разговорите които започваш.Недей да му бъдеш като кученце,което да търчи по него винаги щом ти свирне.Мацко,ти си имаш достойнство и чувства!Не позволявай на никое момче да ги потъпкваИзтрий го от живота си завинаги,колкото и трудно да ти е ,защото ако продължаваш да протакваш нещата ще страдаш още повече :roll:
napalno sam saglsna s mnenieto na LP_girl_14

06-04-2006, 17:48
qvno ste pravi i naistina me priema kato nqkoq igra4ka za edna ve4er... :smt010

06-04-2006, 17:55
makar 4e na puk na vsi4ko i nai ve4e na sebe si ne6to v men me kara da vqrvam 4e ima nqkakvi 4uvstva kam men.moje bi vi se vijdam nqkoe naivno typa4e,no nali znaete "Nadejdata umira opsledna,tai kato predi tova e ubila vsi4ko ostanalo". :smt011

iLoveChocolate
06-04-2006, 21:29
mila kaji mu ne6to ot sorta 4e za tebe zna4i mn mom4eto na koeto si dala da ti e purviq.dokaji mu 4e go obi4a6.po tezi dumi naistina razbiarm 4e vsi4ko m.u vas e silno.ako sprete da se vijdate ili ti go otbqgva6 po nqkakv na4in v daskalo ili ne izliza6 s negovata kompaniq,spored men 6te mu zalipsva6 i toi 6te vidi 4e ti e gadno iz a tva ne si navun s tqh ili ne6to takoa.6te useti lipsatata ti i 6te poiska da te vijda i da e s teb po-4esto.vse pak tva si e li4no moe mnenie i prosto go spodelqm s teb ot tuk natatuk ti SAMA RE6AVA6 mila ](*,) ](*,) :-k :-k

06-05-2006, 09:36
blagodarq na vsi4ki za prekrasnite saveti-sega ostava da stiskate palci i da vidim kakvo 6te izleze... dano taq gadna bolka prestane-za6toto naistina mn boli nqkoi da ne otvra6ta na 4uvstvata ti ,po na4ina po koito ti se iska na teb... :smt011

GHz
06-05-2006, 09:39
Еми или е ку*вар и гушка всички или те уважава но нищо повече това че прегръщаш бившата или бившия си незначи нищо просто напреднал интелект на индивида!защо треа да сте във война с бившият ти!Поне аз тъка го разбирам!Сигурно не съм прав но според мен просто те уважава!

06-07-2006, 11:20
mm milsq 4e moje da e i ot dvete po mako..... :smt012

tupac_fenka
06-07-2006, 16:11
vse pak pitai go koga shte my se govori za tova m/u vas ...kaji my 4e ako ne iska da govorite pone iskash da te izslusha i my kaji kak se 4uvstvash kaji my vsi4ko koeto ti e nasurceto moje i nakraq da mu kajesh da ne ti kazva nishto zasega pone a da se zamisli vse pak bili ste zaedno dosta vreme i trqbva da ste sviknali da si priznavate 4uvstvata si :) kusmet mila kato se opravqt neshtata pishi :) stiskam palci

06-11-2006, 20:36
tupak_fenka mersi za palcite-6te sa mi nujni :-D
aa sega stoq pred edna mn slojna dilema i znam 4e pri vseki e razli4no no vse pak iskam da znam kak e pri vas.Ako ste obi4ali nqkogo i vse o6te ne vi e bezrazli4en-ako ne go vijdate izvestno vreme po tozi na4in 6te go zabravite ili 6te vi zalipsva?? :smt017

Frank_Lampard
06-11-2006, 21:11
Определено не те обича, а и според мен е страхливец, защото не си казва всичко в очите ти. Това, което е казал, че те обича е било под дилириума от секса, но не мисля, че е истина ... По-добре, ако можеш, го забрави

DeSiTo0o
06-11-2006, 21:17
ми то е от ясно по-ясно че момчето няма никви планове за сериозна връзка с теб.Знае че го обичаш,знаеш че пазиш спомените ви в сърчицето си,знае че ти е слабост и те манипулира за да е с теб за развлечение.Ако искаше да бъде с теб,досега щеше да сте заедно,нямаше да отказва разговорите които започваш.Недей да му бъдеш като кученце,което да търчи по него винаги щом ти свирне.Мацко,ти си имаш достойнство и чувства!Не позволявай на никое момче да ги потъпкваИзтрий го от живота си завинаги,колкото и трудно да ти е ,защото ако продължаваш да протакваш нещата ще страдаш още повече :roll:
I az sum na tova mnenie.Kolkoto pove4e ti4a6 sled nego,tolkova pove4e 6te strada6.Po-dobre go zabravi!

Lumidee
06-11-2006, 21:29
Pogovori s momcheto seriozno i mu obqsni, che na teb tova polojenie ne ti e priqtno i iskash da znaesh kak shte se razviqt neshtata! MOje bi toi e izpadnal v nqkakva dupka i neznae kakvo iska dali da e s teb ili ne.. a moje bi ima i nqkakva dr prichina..Preporuchvam ti chas po skoro da razgovarqsh s nego!

06-12-2006, 12:14
Emi toku 6to govorix s nego-kazax mu kakvo mislq i kak stoqt ne6tata pri men a toi kaza samo 4e i toi samiqt neznae kak 6te se razviqt ne6tata.to4nite mu dumi bqxa "ako stane-stane,ako ne zdrave da e"........

:smt010 :smt011 :smt010 :smt011

Krem4eto
06-12-2006, 20:08
:-k След като не иска да говори с тебе явно има някаква причина за това,опитай се да я разбереш от самия него или от някой от неговата компания нали си приятелка с тях.

Mishlence
06-13-2006, 16:12
Emi toku 6to govorix s nego-kazax mu kakvo mislq i kak stoqt ne6tata pri men a toi kaza samo 4e i toi samiqt neznae kak 6te se razviqt ne6tata.to4nite mu dumi bqxa "ako stane-stane,ako ne zdrave da e"........

kvo 6te kajete po vyprosa.. :smt012

Krem4eto
06-16-2006, 08:20
Emi toku 6to govorix s nego-kazax mu kakvo mislq i kak stoqt ne6tata pri men a toi kaza samo 4e i toi samiqt neznae kak 6te se razviqt ne6tata.to4nite mu dumi bqxa "ako stane-stane,ako ne zdrave da e"........

kvo 6te kajete po vyprosa.. :smt012

ОЛЕЕЕЕ зарежи го тоя,явно хич не те харесва ба*ти гом*ара