PDA

View Full Version : Стигнах до задънена улица какво да направя?



LaMoZ
06-04-2006, 17:08
Здравейте всички,

Има едно момиче от моя блок е и сме много близки. Движиме се в една компания

Преди седмица реших да и кажа какви са чувствата ми и тя дори потвърди чувствата си към мен. НО каза че й трябва време

От тогава не се засичаме много и когато я видя и почти не ми обръща внимание :smt010

Какво да направя? Какво е искала да каже с това че и трябва време? :smt017

П.П.> Оставам с впечатлението че е избегнала да каже НЕ :smt010 =P~ :-k :-s

NeSTa_86
06-04-2006, 17:22
нещо такова...и на мен ми се е случвало . Като разбра, че я харесвам и се отдръпна...,но не се отказвай както аз напавих...може пък да се прави на недостъпна знам ли я

RoSsY88
06-04-2006, 17:23
Дай и време да реши какво иска не я натискай и не бързай...остави я сама да си реши!

iLoveChocolate
06-04-2006, 17:29
pogovori si otnovo s neq makar da e na sila prosto nastoqvai za otgovor do krai.taka pone 6te ti olekne i se edno 6te se otturve6 ot nqkakva tejest.i na men mi se e slu4valo podobno ne6to i trqbva da ti kaja 4e mul4anieto boli pove4e dori ot kolkoto edno NE :smt018 :smt018

LaMoZ
06-04-2006, 17:44
И сега какво вие ме забихте в мазето с тия различни отговори 8-[ :smt017

@`sladko_kotence -> някакси немисля че ще ми бъде приятно да чуя НЕ ... Не че се имам за голям хубавец или на Казанова, защото чувствата ми са истински :smt007

Вярно е че в лъжа се също трудно живее, но...

@^^kotenceto^^-> много си го мислех този вариант, но цяла седмица си е цяла седмица...

Де да знам... Мислех че като пусна тема тук поне някой ше ми каже някакви варианти с който да увелича шансовете ми... :smt012

Благодаря все пак \:D/

Labelle
06-04-2006, 17:49
Когато някой те харесва, той(тя в случая) не мисли по въпроса или приеме да излезе с теб някъде насаме и продължава да го прави или нищо не приема. Какво има за мислене? От кога чувствата се мислят? Отиди при нея поговорете без да и споменаваш нищо покани я някъде да излзете сами..... Ако приеме значи иска нещо ако почне да увърта явно се чуди как да се измъкне от ситуацията без да те нарани все пак си и съсед и приятел.