PDA

View Full Version : KAK SA NAPYLNEQ ZA NQKOLKO DENA



06-04-2006, 18:28
na 16sym i sam 42 kg 162sm
ne se haresvam vaob6te akom nqkoi znae nqkoi efektiven na4in za napylnqvane neka pi6e blagidaRQ predvaritelno

Stasi`f`
06-04-2006, 18:29
Hapvai poveche testeni produkti,ot tqh glavno se napulnqva.No ne prekalqvai chak tolkova :wink:

lina15
06-04-2006, 18:31
А за пръв път чувам подобен случай, имаш ли снимка да видя?

a_curious_girl
06-04-2006, 18:34
ама чакай защо така ще напълняваш?!Съмнявам се да не си хубава.И освен това после ако искаш да отслабнеш........Помисли пак дали наистина искаш да напълнееш

moonbeam
06-04-2006, 18:36
samo nedey da se tap4e6 prekaleno [-X ,za6toto moje da napalnee6 rqzko i po tqloto ti da se polu4at strii,koeto e dosta nepriqtno.Qj kakto obiknovenno,no prosto ne prekalqvay s fizi4eskite natovarvaniq,spinkay pove4ko i tva e :wink:

Зюмбюла
06-04-2006, 19:13
Ami az li4no sum 4ybala 4e pri takiva sly4ai trqbva da se priemat vitamini!Edno e 4e trqbva da xapva6 pove4ko no su6to i trqbva da se priemat mnogo vitamini!Kato za na4alo si kypi nqkoi ne tolkova silni a sled tova zapo4vai da si vzima6 vse po silni i po-silni!A zabravix da yto4nq 4e ot vitaminite se pulnee!Tova e !Yspex :)

06-04-2006, 20:09
Как да надебелея? С ядене!!!!

exelero
06-05-2006, 02:31
за тестяните работи хубаво ами ако е от тоя тип момичета дето колкото и да ядат не им се лепи никаде ?


Пробвай със хранителни добавки ( протеини ) без да тренираш просто всеки ден земай по 2-3 пъте дневно протеин и би травбало да напълнееш

разтравяй го със вода, сок, мляко прясно :wink: и гледай да земаш средния грамаш който пише на кутията

примерно лъжичка и половина разтворена със вода ( у кутията си има специален дозатор - лъжичка )

поне аз от такова нещо надебелях и ся се чудя как да махна тумбака :-k

ако не ти харсва моя вариант послушай другите и почни да ядеш доста по често от преди

Отговор
06-05-2006, 07:07
За първи път виждам такава тема...Ами просто почни да ядеш пържени храни,тостове,бял хляб и такива.И не пълней за няколко дена,че може да ти излязат стрии,а те не са никак красиви..

Вътьо
06-05-2006, 08:58
Пробвай системата Heavy-Duty...Имам приятел, който за 2 месеца е качил 9 килограма.При това не е омазнен.
Heavy-Duty се изразява в това, да не претренирваш тялото си.Като първо, започни да се храниш правилно.Наблягай на месо, ориз, картофи, плодове, риба, овесени ядки, всички бобени култури. И тука всички дето ти казват да ядеш тестени продукти да ходят да се поразходят малко.С тия тестени работи ще се омазниш.
Храниш се през 3 часа! Строго през 3 часа!Като на закуска започваш с бързи въглехидрати(мед, компот, сладко), а на вечеря завършваш с ориз, месо, риба, но в никакъв случай шоколад!
Другото са тренировките.На фитнес ходиш точно 1 ПЪТ в седмицата.Примерно ходиш във вторник, после другата седмица в понеделник.После в неделя...
При тоя 1 път тренираш всички мускулни групи.
Това е системата Heavy-Duty.
Вече ако имаш пари в излишък си вземи гейнър и суроватъчен протеин.За марки - мога да те посъветвам.Гейнъра да е на Scitec, Universal, MLO, но в никакъв случай на бъгларските боклуци(Biogame, Nutrim, Atlethic), щото тва е нишесте примесено с брашно.Суроватка - който и да вземеш от западните ще ти е от полза.Препоръчвам ти да е на Scitec.
Това е.Спазвай програмата и ще качиш много.

lina15
06-05-2006, 09:03
Пробвай системата Heavy-Duty...Имам приятел, който за 2 месеца е качил 9 килограма.При това не е омазнен.
Heavy-Duty се изразява в това, да не претренирваш тялото си.Като първо, започни да се храниш правилно.Наблягай на месо, ориз, картофи, плодове, риба, овесени ядки, всички бобени култури. И тука всички дето ти казват да ядеш тестени продукти да ходят да се поразходят малко.С тия тестени работи ще се омазниш.
Храниш се през 3 часа! Строго през 3 часа!Като на закуска започваш с бързи въглехидрати(мед, компот, сладко), а на вечеря завършваш с ориз, месо, риба, но в никакъв случай шоколад!
Другото са тренировките.На фитнес ходиш точно 1 ПЪТ в седмицата.Примерно ходиш във вторник, после другата седмица в понеделник.После в неделя...
При тоя 1 път тренираш всички мускулни групи.
Това е системата Heavy-Duty.
Вече ако имаш пари в излишък си вземи гейнър и суроватъчен протеин.За марки - мога да те посъветвам.Гейнъра да е на Scitec, Universal, MLO, но в никакъв случай на бъгларските боклуци(Biogame, Nutrim, Atlethic), щото тва е нишесте примесено с брашно.Суроватка - който и да вземеш от западните ще ти е от полза.Препоръчвам ти да е на Scitec.
Това е.Спазвай програмата и ще качиш много.
Ти направо бодибилдър ще я направиш по твоята програма

Вътьо
06-05-2006, 09:04
Че на мен ми се струва че автора е момче?

lina15
06-05-2006, 16:32
Че на мен ми се струва че автора е момче?
:-k :-k :-k хммм верно не опоменава дали е момче или момиче :-k #-o

Отговор
06-06-2006, 07:11
Мисля,че е момиче.А за сладкото-в него има много захар и е вредно.

KaRameL_f
06-06-2006, 08:04
Mi qj pove4e .Sladko,testianom,mazno ,napravo se tap4i.Ne misli dali e vredno ili ne nali moje6 da napalnee6

Dizi
06-06-2006, 13:30
офф не знам дали е момиче или момче обаче и аз се опитвам да кача малко по краката ама с моя бърз метаболизъм не става и ся съм стигнала до мъдрата идея да се натоварвам повече във фитнеса отколкото до сега пък ако дали ще стане нещо ни нам ахахахаха

MiRaCuLiXbb
06-06-2006, 15:51
na 16sym i sam 42 kg 162sm
ne se haresvam vaob6te akom nqkoi znae nqkoi efektiven na4in za napylnqvane neka pi6e blagidaRQ predvaritelno
Започни да тренираш, за да повишиш мускулната си маса.

macy_day_parade
08-03-2006, 08:59
ohhhhhhhhhhh!
Tupva6 se na divana za 2 dni,zapo4va6 da se t1p4i6 s1s sqkakvi maznotii i gluposti,nai ve4e k1sno ve4erta 6ot togava korema spira da meli hranata.Nikvi dvijeniq,nikva voda i gotovo :smt005 :smt005 :smt005

zvezdna
08-15-2006, 12:52
:( I az imam tozi problem na 17 sam i sam 45 kg a sam 1.70 visoka . qm vsi4ko no ne nadebelqvam. Ot tri godini vse taka si stoq . moite priqtelki samo se oplakvat 4e sa nedabeleli i vsqkakvi takiva. Ne iskam da stavam mnogo debela. Prosto iskam tqloto mi da stoi po krasivo. Dosta 4esto mi se slu4va da si namiram trudno dori i drehi . 4ao

Mims
08-15-2006, 13:14
пийте боза някои я пият да си уголемяват гръдната обиколка но не само това се уголемява аз затова не пия зашото дупето сигурно ще ми порастне повече а и нямам нужда от уголемяване на обиколката много много :)

macy_day_parade
08-22-2006, 12:08
kolko e interesen jivota...dokato edni se borqt da otslabnat,drugi p1k iskat da nadebeleqt...e tva ako ne e nespravedlivost #-o

Da_Bitch
08-22-2006, 20:57
Казвате и да яде..ми ако и се не лепи?

Ми не яж 3-4-5 дена и на шестия се натъпчи ..свали там няколкото кг и после ше ки качиш двойно..

siXt_senSe
08-22-2006, 21:14
Еми не знам дали автора на темата е момче или момиче,ама аз съм си ф и имам същите мерки(е малко по-ниска съм) и не ми е проблем,освен понякога с дрехите,ама съм го преживяла.Харесвам си се и така,а и знам че и да искам да се променя не мога 8)