PDA

View Full Version : pupki po glavichkata



Anonimeeen
06-04-2006, 19:08
Abe hora ot 4-5 dena sa pochnali po glavichkata na penisa mi da izlizat chervenikavi pupki bez vrushche prosto kato petna s mnogo nasiteno cherven cvqt s formata prosto na pupka, sushtoto go imam osven po glavi4kata kato si raztegna kojata koqto q pokriva ot vutreshnata i strana gi ima takiva cherveni obrazovania. mislq che predi dosta vreme imashe podobna tema na koqto otgovora beshe che se poluchava ot zatoplqneto i sparvaneto na penisa , obache ne sum siguren dali stavashe na vupros za sushtiq vid pupki? Ako nqkoi e imal ili ... si ima na ideq kakvi sa tezi neshta da pishe ! Mersi vi :)

kakyra
06-04-2006, 21:26
Ne ZNaM Ama Podobni neshta mi izleznaha vednuj kato mi se proturka.. ne znam. ot jegata sushtoto stava.. a ina4e ako sa izduti pup4icite .. vish da ne e nqkva veneri4eska bolest ;)

06-04-2006, 23:01
a we i az imam takiva edni myni4ki moite ne sa 4erveni no taka si sedqt ve4e sigorno 2 god ... nito me syrbqt nito ni6to i v na4aloto na glavi4kata ne otpred a ot zad ima ne6to podobno malko... i mnogo me draznqt kato hodih na genekolog pogledna za sekundi i kaza 4e nqma ni6to stra6no... 6tom ne me syrbqt ili bolqt taka izliza li na nqkoi mom4eta... ama az ne iskam da gi imam .... helpppp?????!!!!!!!

Black_Witch
06-05-2006, 14:59
a we i az imam takiva edni myni4ki moite ne sa 4erveni no taka si sedqt ve4e sigorno 2 god ... nito me syrbqt nito ni6to i v na4aloto na glavi4kata ne otpred a ot zad ima ne6to podobno malko... i mnogo me draznqt kato hodih na genekolog pogledna za sekundi i kaza 4e nqma ni6to stra6no... 6tom ne me syrbqt ili bolqt taka izliza li na nqkoi mom4eta... ama az ne iskam da gi imam .... helpppp?????!!!!!!!

Бившия ми приятел имаше такива чудесийки.Казаха му,че не се дължи на някакво заболяване.Били "брадавички" и УЖ не се предавали по полов път.Кво не бе брадче!Аман от пишман лекари!!!
А при него било нещо пубертетно.Бахти пубертета на 20 години !!! :smt013

Anonimous
06-05-2006, 23:56
:smt013 i na men ot v4era mi se poqvixa takiva 4erveni petynca i se 4udq kfo e ... basi .. da be hi4 ne bilo po polov pyt .. praix seX predi 3 dena i sega izlizat .. i be6e bez prezervativ.. a i momi4eto si ima fr i s nego si prai sex.. ili si e to4no po polov pyt ili e nqkvo super syvpadenie .. dea znam .. kazaxa mi nqkyf mehlem da si zema da se maja ama neznam..dali 6e se mahne.. i se 4udq gybi4ki li sa kfo sa .. Eb* li mu Maikata ... :smt013 ako nqkoi znae ne6to po vyprosa neka pi6e pls..

kakyra
06-06-2006, 11:55
awe hora za tiq "gubi4ki" na zadnata 4ast na glavi4kata.. vie biologiq nikoga ne ste li u4ili.. ti ako gi nqmash tiq "pup4ici" na zadnata 4ast na glavi4kata nqma da osetite nishto kato pravite sex.. SPOX vsi4ko e normalno ;)

Black_Witch
06-06-2006, 12:56
Наистина стана като мания всички да мислят,че имат гъбички. [-(

kakyra
06-06-2006, 12:58
sq mi stana interesno i pak go poglednah... :oops: amm ina4e zabravih da kaja predi 4e se poqvqvat kato po4nesh aktivno da pravish sex :-D

Anonimeeen
06-06-2006, 13:29
Amaaz ne govorq za pup4icite po zadnata 4ast na glavi4kata ami po gornata chas deto e golqmata plosht na glavi4kata ,posredata. Te sa 5-6 ,ama mai pochanaha da minavat neznam i az ?!

`Death`Whore`
06-06-2006, 13:33
Обаче протъркването изчезва. Ако пъпките са от повече от няколко дни, отиди на уролог. И не правИ секс.

...с
06-06-2006, 19:07
Аз имам сащия проблем и бях на лекар.Той каза 4е на много мом4ета им се появявали по време на пубертета не са опасни и с те4ение на времето 6тели да се махнат така 4е може6 само да 4акаш :)

06-07-2006, 13:49
ami predi i az ima nqkvi takiva obrazovania.. osven che sarbqha ami i kogaro se sabujdah sutrin imashe neshto kato beli otdeleni sekreti pod kojichkata na glavichkata mi.. reshih che e neshto s higienata.. zashtoto predi tva bqh bolen na leglo i ne se bqh kypal 3-4 dni.. samo intimnite organi si mih predi san.. taka che reshih che e ot tova.. ako si go miesh sas sapun stava taka.. v nego ima soda kaustik.. ili neshto takova.. de da znam.. zatova samo sas intimen sapun.. ili chista voda.. mejdu drugoto mnogo hora si mislqt che trqbva s neshto da si miqt chlena.. no tova ne e taka.. chistata voda e dostatachno.. vse pak nosim belio i nqmame dopir do neshto mrasno.. prosto vodata osvejava.. tova e normalno..