PDA

View Full Version : KvO Da NaPRaVq



kakyra
06-04-2006, 21:40
.. Predi vreme trenirah BOX.. mnogo me zaribqva toq sport i go trenirah s jelanie.. stanaha edni prostotii v nas i ne mojeh da hodq na trenirofki.. 2 sedmici me nqmashe tam sled tova me hvana sram da se vurna.. kakvo da pravq.. adski mnogo mi se trinira toq sport :(

skate_warrior
06-04-2006, 21:43
Е от какво те е срам ? :-k

MiRaCuLiXbb
06-04-2006, 21:49
Хаха 2 седмици го нямало и го било срам. Аз преди ходех често, а сега 1 път в месеца, колкото да видя ко става с хората там. :) Нема от кво да се притесняваш, всеки има ангажименти и понякога му се налага да не е редовен в посещенията...

teenkopele
06-05-2006, 14:07
...Нема от кво да се притесняваш, всеки има ангажименти и понякога му се налага да не е редовен в посещенията...

Така е. :wink:

gigi_00
06-05-2006, 16:41
Е върви щом имаш такова желание да тренираш върви няма от какво да те е срам.

ht_7j
06-05-2006, 17:31
Predtavqm si koko mnoo ti se trenira sled kato te e sram dori da se poqvish tam...Hahaha...Nqma nkakyv reson...

kakyra
06-06-2006, 22:27
Of predi sam treniral kiokoshin kam 10 godini.. ot kakto se pomnq i tam beshe qko spek ako ne hodish tolkova . A imah predvit dali da se vurna na staroto mqsto ili da ida na drugo mqsto da treniram..??

Tyson
06-07-2006, 08:00
Батка и аз тренирам бокс, и за мене това е най-добрия спорт.
2 седмици не са нищо за отсаствието ти аз съм отсъствал по 1 месец от тренировка и какво връщаш се и почваш пак аз лично имах проблеми с крака си и така е казваш, че си имал здравословни (или в твоя слувай семейни проблеми)
Няма смисъл да сменяш базата за трениране, защото идеш ли на ново място тренера нито ще те знае в началото няма да ти обраща на тебе внимание ми на неговите си хора и така все едно всичко от начало си почваш....
Има и друга алтернатива която лично мене повече ме удуволетворява \:D/ аз лично сега в момента се занимавам с фитнес повече и с едно приятелче си купихме по 1 чифт ръкавици след всяка тренировка правим по 1 скаринг аз съм боксиор, той е учител по карате (дадао-техника само с крака) той се учи на удари с ръце, аз на удари с крака така е много по-добре.... ем от щангите заякваш, имаш добро тяло, ем учиш техника крака-ръце на улицата некой, ако те хване не бой става гроб [-(

favor_91
06-07-2006, 08:15
еми от какво те е срам не можах да разбера :-k ? просто отиваш на тренировки и се биеш :-)

theworldleader
06-07-2006, 11:22
Бате отивай веднага, защото повечето ми приятели когато спрат за малко бокса и не отиват повече, 2 седмици са нищо, отивай и мачкай наред ;)

Успех ;)

midnight...
06-07-2006, 11:39
няма смисъл от притеснения...щом ти харесва не виждам какво те спира?!

Tyson
06-07-2006, 16:22
Бате отивай веднага, защото повечето ми приятели когато спрат за малко бокса и не отиват повече, 2 седмици са нищо, отивай и мачкай наред ;)

Успех ;)

Това за по дългата пауза и че после не се върви си е на пълно вярно #-o