PDA

View Full Version : Едно съветче ако може???



punk_girl4e_sf
06-05-2006, 08:35
Здравейте!
Искам да ви помоля за съвет.Ситуацията е следната:след няколко дни имам РД и мисля да поканя момчето,което харесвам да излезем някъде.Но се чудя къде би било най-подходящо да отидем.Това за РД-то ми е само предтекст да се срещнем :wink: Обаче не знам къде е най-добре да отидем-на пица?на кино?на кафе?Според вас къде?

GHz
06-05-2006, 09:51
ако много го харесаш го заведй там където ше се чувстваш най-уютно дали ще е кафе или пък кино там нещо друго!най-важното е ти да се чувстваш добре и тогава ще тръгне разговора повярвай ми!
П.С. Това е лично мое мнение и съм го давал къто съвет вече и действа!но преценката си остава твоя!

Chiana
06-05-2006, 10:21
Ехе, и аз след 2 дена имам рожден ден. :lol:
Еми, защо не го поканиш на купонче у вас, примерно, ако ще си празнуваш рожденния ден у вас. Е, ако той познава компанията ти, така и на двама ви ще ви е комфортно.
Или пък може някъде да отидете да изпиете по една биричка с картофки. А може и на пица- също добър вариант. :wink: Абе в крайна сметка отидете на място, където и на двама ви ви харесва. На кино според мен не е удачен вариант, понеже е тъмно и двамата ще се загледате във филма, и малко кофти. Нз ти си решаваш... :roll: