PDA

View Full Version : neshto ne e nared...



Tujen
06-05-2006, 08:39
Zdraveite!
Znachi problema mi e sledniqt:s moqta priqtelka sme zaedno ve4e 4 meseca,ot 2 "se opitvame" da pravim sex...Oba4e tq e mnogo tqsna.4etoh tuka iz foruma, vidqh kakvo se preporuchva za lubrikanti, za lubovni igri itn,oba4e ni6to ot tova ne pomogna :( kogato se opitvam da go vkarvam imam 4uvstvoto 4e natiskam stena...ne use6tam kak moje da vleze.Neq mnogo q boli,no turpi,vijdam 4e ima jelanie,no ne6to ne se polu4ava... :( ](*,) samo 3-4 puti sum uspqval da go vkaram i tolkova.a ima i oshte neshto-kogato mi pravi svirki,ne moga da go zadurja nadurven.Na kakvo moje da se dulji tova?po princip vsi4ko s erekciqta si mi e nared,no...
Nadqvam se da mi pomognete!
predvaritelno blagodarq!

lina15
06-05-2006, 09:10
Купувай яко възелин и ще стане, освен това но колко сте години?

CaSsPeR
06-05-2006, 09:25
ma kat go vkarva6 dostatu4no tvurdli e

fasta4eto
06-05-2006, 10:55
men nqkolko priqteli sa mi kazvali 4e ne se naemat pove4e da otvarqt devstvenica za6toto posle gi bolqla onaq rabota se6ta6 li se za6to? a zatva 4e ne go zadarja6 nadarven kogato ti duha mislq 4e vsi4ko ti e na psihi4eska osnova

SweetBunny
06-05-2006, 11:04
Ne moje6 da si go nadurvi6 moje bi ot izvestno pritesnenie :? Opitaite se da se otpusnete maximalno i da vi e spokoino.
A kolkoto dotova, 4e e tqsna...Zna4i kaji i, kogato e v cikal da nosi tamponi. Te NQMA da q otvorqt, a leko 6te q raz6irqt. Minala sum prez tozi problem...i tova e dobro re6enie :-s :-D
I spokoino, vsi4ko 6te si doide na mqstoto :-D

SuN4o_F
06-05-2006, 12:49
ot na4aloto e normalno da i go `vkarvash` po-trudno kato potarpi malko 6te se ovlajni i vs 6te e ok spoko... a tova za svirkite e na psihi4eska osnova

j0r0_fear
06-05-2006, 12:55
kupi nqkoi vazelin hubav i taka shte stane...a tva che ne iska da ti se nadarvi naistina moje da si pritesnen neshto...

Runnaway
06-05-2006, 13:51
Прави го бавно и нежно ... не е нужно да я "ръчкаш" здраво, за да я "отвориш" .. ще правите секс 2-3 пъти по-полека .. тя ще се отвори .. и оттам нататък всеки път ще е все по-приятно .. можеш да опиташ да я отвориш с пръсти, но просто трябва да си много внимателен ..
Относно свирките явно много се притесняваш - давай го по свободно .. все пак тя ти доставя удоволствие - радвай се, викай, пъшкай .. тва е !!!

TSecret
06-05-2006, 14:38
parvo vkarai prast,posle dva sled tva se opitai po niakav na4in da q raz6iri6 s prasti no poleka i vsi4ko tva go pravi6 bavno i sled tva probva6 s penis,no mnogo bavno-zadaljitelno uslovie e tq da e mnogo vlajna i spokoina!za6toto ako tq ne e spokoina,se stqga i zatrudnqva celiq proces! a za nadarvqneto vsi4ko e psihika-uspokoi se i ti i se naslajdavaite na momentite -prosto se iska mnogo mnogo tarpenie!

Tujen
06-05-2006, 16:14
Ami az sym na 13 a tq na 11... of neznam utre shte probvame s vazelin... a vazelina po-dobyr li e zashtoto sme izpolzvali i drugi lubrikanti no ne pomagat :cry: :cry:

06-05-2006, 16:18
tup si bace tup si aaa nqkoi da kaje ot kade da zema emoticona a 4ove4e sas karte4nica

fashion_f
06-05-2006, 16:20
Ami az sym na 13 a tq na 11... of neznam utre shte probvame s vazelin... a vazelina po-dobyr li e zashtoto sme izpolzvali i drugi lubrikanti no ne pomagat :cry: :cry:


:shock: не сте ли малки :smt017 :smt011 :?:

06-05-2006, 16:26
tup si bace tup si aaa nqkoi da kaje ot kade da zema emoticona a 4ove4e sas karte4nica

http://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_qright.gif
http://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_left.gif
http://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bazooka.gif

CVETELLINA
06-05-2006, 16:33
Ami az sym na 13 a tq na 11... of neznam utre shte probvame s vazelin... a vazelina po-dobyr li e zashtoto sme izpolzvali i drugi lubrikanti no ne pomagat :cry: :cry:мамамайкооо,абе вие добре ли сте бе!!???? :shock: :shock: :shock: ами ти как искаш да е "широка" на 11 god бе човек?!а ненене вие сте някви ненормални деца....честно....МАЛКИ СТЕ ЗА СЕКс! :evil: хората на по 15-16 години се притесняват,че са малки,а пък вие....лелеле, нене УЖАС
:shock: :shock: :-#

lina15
06-05-2006, 16:35
Ami az sym na 13 a tq na 11... of neznam utre shte probvame s vazelin... a vazelina po-dobyr li e zashtoto sme izpolzvali i drugi lubrikanti no ne pomagat :cry: :cry:
:o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: жестоко просто, тва трябва да е бъзик :wink:

slan4evo_momi4e
06-05-2006, 16:40
Ami az sym na 13 a tq na 11... of neznam utre shte probvame s vazelin... a vazelina po-dobyr li e zashtoto sme izpolzvali i drugi lubrikanti no ne pomagat :cry: :cry:

Вие сте малки бе хора!!! Ужас!!! Аз като бях на вашите години още си играехме на криеница...Вече презервативи и в детските градини ли трябва да раздават?!

Icaki
06-05-2006, 16:51
Все повече продължавама да се убеждавам че държавата в която живеем превръшта децата в изроди........... той бил на 13 а тя на 11. На нея сигурно о6те не и идва цикъла а тои иска да я ръга и се оплаква че била тясна......... на 11 тя изобщо знае ли кво означава СЕКС и че това не е просто глупава игричка с телата на хората....... Можеби трябва да спра да пиша в този форум просто защото само си разбивам представите за живота. На такива хора като на тия двамцата родителите трябва да седят по затворите(ако не е така)............... а аз си мислех че да правиш секс на 14 не е нормално а тва момиченце е на 11

Icaki
06-05-2006, 16:54
моля искренно някои мод или админ да я изтрие тая тема за да не къса нервите на останалите които посещават форума

06-05-2006, 17:09
Ей пишлеме шлякано я да оставиш момичето че ми е писнало от такиа кат тебе разбитачи.....за каде си се разбурзал толко.А тва че не ти седи надурвен си е твой проблем не е виновно детето..........аз съм с около 15 години по голем от тебе и ти казвам да земеш на майка си списанието с кройки и да напрайш малко фунийки и да земеш малко от твойте инфантилни приателчета дет ти пълнат главата с глупости и да си поиграете малко :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Кога ти порасна пишката че почна да я пъхаш наляво и надясно.


СЪБУДИ СЕ МОМКООООООООООООООООООООО

Gorgoroth
06-05-2006, 18:45
Ami az sym na 13 a tq na 11... of neznam utre shte probvame s vazelin... a vazelina po-dobyr li e zashtoto sme izpolzvali i drugi lubrikanti no ne pomagat :cry: :cry:

А що не пробваш с някоя на 8 мое да е по широка ?! :-k а ве деца спрете се бе!!!! аз съм на 13 и не съм се еба*а мн ясно! кфо е тфа някфи пиклювци малки / не каам че аз съм голяма / къде сте ми тръгнали на 11 и на 13! :smt013 да не говорим за оная на 11 как ше ми прай секс бе ?!?!?!?!?!?! аз на 11 сиорно със кукли съм си играла и съм си бършела носа със ръкава, най малко за секс съм мислила / е то как да мисля като аз тогава не съм знаела кфо е тфа/ ! :smt011 знай6 ли кфо 6е стане ако ваще и тяхните разберат аз на 13 да разбера 4е дъщеря ми прай секс ще и отмъкна главата и ше я изхвърля, пък на 11 да не говорим!!!

diehard
06-05-2006, 18:57
Вено тея не са добре.Пич я ме запознай с тая :-k :-k :-k

Carlos
06-05-2006, 21:17
Аве мамицата ви шитаци да е.. Това са глупости ве!!!Този който пусна темата ми е приятел-на 17 е,а приятелката му на 15!!!!!! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 А ТОЯ,ДЕТО СЕ Е ПИСАЛ Tujen i e kazal che sa na 11 i 13...Не знам ама разбера ли го някак си кой е...ще го одера!!!Човек проблем да има, а разни посерковци без работа да се лигавят тука :smt013 Аз посъветвах моя приятел да пише тук,тъй като не можах да му отговоря на въпроса и се надявах да получи необходимото внимание и помощ! Уверявам ви,че е на 17,а приятелката му на 15. Моля ако има още мнения, те да бъдат написани и да не се гледа това за 13 и 11.
БЛАГОДАРЯ!

06-10-2006, 17:50
i se pak otkade da zema 4ove4eto sas karte4nica

Luciferian
06-10-2006, 18:48
Ami az sym na 13 a tq na 11... of neznam utre shte probvame s vazelin... a vazelina po-dobyr li e zashtoto sme izpolzvali i drugi lubrikanti no ne pomagat :cry: :cry:
Абе я бегом марш в леглото! Сънчо мина вече. Млякото ти отдавна изстина.

06-10-2006, 19:24
Ei maluk si o6te be , bei bii 4ikii i 4akai momi4eto da stane na 15-16 , ili ako ti sa ebe tolkova begai plati na edna 6iroka magistralka da ti scepi xyq ot ebane i da ti mine meraka :D

^KaSiDi^
06-10-2006, 19:27
parvo vkarai prast,posle dva sled tva se opitai po niakav na4in da q raz6iri6 s prasti no poleka i vsi4ko tva go pravi6 bavno i sled tva probva6 s penis,no mnogo bavno-zadaljitelno uslovie e tq da e mnogo vlajna i spokoina!za6toto ako tq ne e spokoina,se stqga i zatrudnqva celiq proces! a za nadarvqneto vsi4ko e psihika-uspokoi se i ti i se naslajdavaite na momentite -prosto se iska mnogo mnogo tarpenie!

axam....absoliutno sam syglasna... \:D/ i samo da dobavq...vyobshte nqma da e i losho priqtelkata ti da se opitva da masturbira malko po-chestichko,razbiram,che ot tva q boli,obache malko po-malko tr da se razsheri,taka che vse otnqkyde tr da se pochne :P aide uspeh

merilota
06-10-2006, 19:44
Abeee eiiii, stiga be, ti deto pi6e6 4e ytre 6e probwate s ne znam si kaw vazelin se spri i ni6to ne izprobwaite, ti lyd li si beee, aide 13 sam go 4ywala ,ama deteto na 11 :shock: :shock: :shock:
pfff a se sprete be, 6si raztroite ne samo telata ama i psihikata bee
eto mn qsno 4e nema da moje6 da wleze6 w 11-godi6no dete be, dori i da uspee6 nikoga nqma da spre da q boli, kakto spodeliha tq waob6te menzis ima li, a bojkee, pff wie ste za wrazwane, lele lele abe mom4eee az sam na 19 i prawa sex ot 4 meseca beee,
maikoo wie ste za trepene, ne ne prosto ne moga da go powqrwam,
mani po -dobre i ne pi6i kwi gi war6ite 6to ostawq6 horata potreseni.
Ne ne opredeleno ne e ne6to na red s tiq hora,
bas lowa 4e ako wa6te razberat na psihiatyr 6e wi vodqt,
sprete i ni6to ne prawete !!!! towa e nai-dobriq sawet koito moje da wi se dade, pyk sled 3 -4 godini moje we4e da po4wa6 da prai6 ne6to

XePouH
06-10-2006, 19:51
Ami az sym na 13 a tq na 11... of neznam utre shte probvame s vazelin... a vazelina po-dobyr li e zashtoto sme izpolzvali i drugi lubrikanti no ne pomagat :cry: :cry:
:o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: жестоко просто, тва трябва да е бъзик :wink:
дано #-o

a_curious_girl
06-10-2006, 20:18
На 11 и свирки прави.Брейййй ......идиотщина,ппростащина ама тва вече е повече и от извратено.Пффф кви са тия ненормалници #-o #-o #-o #-o =; =; ](*,) ](*,) [-X :-# :-# :-# :smt070 #-o [-X #-o малеееее вие сте за психиатрията.......ае остави момичето на мира.Било тясно.Е не!!!!!!!!!!!!!!!!ТИ КВО ИСКАШ НА 11 ВЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!! #-o #-o #-o :-# :-# [-X =; #-o :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021