PDA

View Full Version : Леле какво направих



06-05-2006, 13:03
Zdraveite, sigurno ste vijdali mnogo temi kato moqta no naistina e vajno. Zna4i v4era kato se razhojdah po centura vidqh miloto_girl-4e i tq mi kaza da se napiem i da q iz4ukam za6toto e o6te devstvena, az si vikam mi dobre, otidohme v tqh napihme se i posle go napravihme, no bqhme tolkova piqni 4e zabravih da sloja prezervativ #-o
i ve4e minaha 17 4asa bez da slojim nqkakvi hap4eta ama tova ne e nai
gadnoto osven tova i sega gledam 4e imam njkakvi 4erveni petna na onaq rabota, kajete kakvo da pravim.
Sigurno 6te se opitat da zaklu4at ili iztriqt temata ama milo_girl-4e nedei taka, neka da razberem kakvo da pravim.
Ta hora kajete burzo kakvo da napravime sus neq, mnogo sme oburkani...

Прост Гост
06-05-2006, 13:23
Знаех си че е била девствена :twisted:
Сега ще ставаш баща, но не се притеснявай, бързо ще умреш от това което си прихванал от miloto_girl-4e :twisted:

PartyShaker
06-05-2006, 13:25
[-X shh abe vie nared li ste be?kakva vi e cennostnata s-ma shtom sreshtash nqkoi po centyra i reshevash da go na***sh samo zashtoto toi te pomolil che ne mu se iskalo da byde devstven veche???Vie sami ste si vinovni.Ubedena sym che mn ste cheli i chuvali za sex bez prezervativi....taka che nai dobre shte e da napravite nujnite izsledvaniq za da se razbere dali e imalo nqkakvi posledici ot sexualnite vi otnosheniq :-k

Deathless_f
06-05-2006, 13:28
Според мен тая тема е няква ебавка с miloto_girl-4e :evil: няма ли някой модератор или самата miloto_girl-4e да прочете темата доколкото си спомянма miloto_girl-4e е модератор може поне да скива ко пишат за нея.... :evil:

lina15
06-05-2006, 13:30
Е то тя miloto_girl-4e със всичките й снимки дето си слага на профила то човек може да си направи преценка за нея, направили сте нещо много лошо, не е трябвало да я послушаш щом те е помолила за това :-k

vikito_666
06-05-2006, 13:30
Според мен тая тема е няква ебавка с miloto_girl-4e :evil: няма ли някой модератор или самата miloto_girl-4e да прочете темата доколкото си спомянма miloto_girl-4e е модератор може поне да скива ко пишат за нея.... :evil:
emi vreme 6e e.... :wink:

06-05-2006, 13:35
Според мен тая тема е няква ебавка с miloto_girl-4e :evil: няма ли някой модератор или самата miloto_girl-4e да прочете темата доколкото си спомянма miloto_girl-4e е модератор може поне да скива ко пишат за нея.... :evil:
emi vreme 6e e.... :wink:
e nedeite taka da me prenebregvate, ne vi luja za6to ina4e dosega temata ne e posetena ot miloto_girl-4e mnogo dobre znaete 4e tq postoqnno e vuv foruma i ima 7000 mneniq, sega otide v aptekata da si kupi postinor

Runnaway
06-05-2006, 13:39
ОМГ .. ти или си момче, на което тя не е пуснала или си момиче, което адски много и завижда .. която и да е miloto_girl-4е :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

06-05-2006, 13:42
ОМГ .. ти или си момче, на което тя не е пуснала или си момиче, което адски много и завижда .. която и да е miloto_girl-4е :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
Ama az ne znam to koe mom4e bi i pusnalo na neq :? az i pusnah za6toto mi stana jal


ae bre taq pa4a koga 6te se vurne ot aptekata

Deathless_f
06-05-2006, 13:43
ОМГ .. ти или си момче, на което тя не е пуснала или си момиче, което адски много и завижда .. която и да е miloto_girl-4е :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
що ли съм донякъде сигласна с това мнение... а miloto_girl-4e де се мотае още що не вземе да прочете темата [-X

Runnaway
06-05-2006, 13:44
ОМГ .. ти или си момче, на което тя не е пуснала или си момиче, което адски много и завижда .. която и да е miloto_girl-4е :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
що ли съм донякъде сигласна с това мнение... а miloto_girl-4e де се мотае още що не вземе да прочете темата [-X

Споко... всичко ще си дойде на мястото .. и като гледам единственият проблем би бил това дали miloto_girl-4е ще приеме на сериозно простотиите на нашият "Гост"!!!

Deathless_f
06-05-2006, 13:46
ОМГ .. ти или си момче, на което тя не е пуснала или си момиче, което адски много и завижда .. която и да е miloto_girl-4е :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
що ли съм донякъде сигласна с това мнение... а miloto_girl-4e де се мотае още що не вземе да прочете темата [-X

Споко... всичко ще си дойде на мястото .. и като гледам единственият проблем би бил това дали miloto_girl-4е ще приеме на сериозно простотиите на нашият "Гост"!!!
Едва ли ще ги приеме на сериозно просто тва е тъпа ебавка...дано темата в най-скоро време бъде заключена.

shadow4e
06-05-2006, 14:27
абе кво против имате против нея.пък и наситина да е беше девствена,да не би девствените момиче да не са хора?! да ви имам и разбиранията.
мен лично ме кефи милото_гърлче, пък и като гледам тези,които се заяждате с нея сте гости, сега ще видим дали и някой от регнатите мисли като теб,ако няма такива, направи си изводите колко си зле :D

hamilcar
06-05-2006, 14:29
Delete

Прост Гост
06-05-2006, 14:40
абе кво против имате против нея.пък и наситина да е беше девствена,да не би девствените момиче да не са хора?! да ви имам и разбиранията.
мен лично ме кефи милото_гърлче, пък и като гледам тези,които се заяждате с нея сте гости, сега ще видим дали и някой от регнатите мисли като теб,ако няма такива, направи си изводите колко си зле :D
да ама ако влезна със истинския ми ник, знаеш ли кво ще стане ----> БАН, те за това ние дето говорим истината за нещата и подкрепяме свободата на словото, ние сме "Гости", а вие подмазвачи скапани сте гъзове =;
прави си сметката

shadow4e
06-05-2006, 14:43
е,то аз не я познавам, като се запозная с нея,тогава мога да кажа наиситна какво мисял за нея.
а пък ,виж едно е да имаш мнение,ама тая история,която си я написал, прилича на тези,коиот ги правят 10-12 год.
то ест,че вс си има различно мнение,ама можеш да го изкажеш по по-културен начин :wink: а пък затва,че била девствена,както твърдиш,не разбирам тва кво те бърка теб :)

MoHaX
06-05-2006, 15:05
да ама ако влезна със истинския ми ник, знаеш ли кво ще стане ----> БАН, те за това ние дето говорим истината за нещата и подкрепяме свободата на словото, ние сме "Гости", а вие подмазвачи скапани сте гъзове =;
прави си сметката

Ами тя нали е модератор бе човек мн лесно може да разбере кой си.. хаха предполагам че и изписва IP на всеки пост така че не е трудно да се досети... и стига си се занимавал с глупусти а дай да заключваме темата :!:

sometimes_
06-05-2006, 15:42
Добре, разбрахме, че си тъп и, че се опитваш да злепоставиш момичето, ама номера не мина. Ай, спри вече, не си интересен. Като толкова ти се е*е->иди се самозадоволявай, не ни занимавай с глупавите си истории. Като си толкова оборотен - иди и се разбери с нея лично, а не да показваш глупостта си по форумите.

06-05-2006, 16:04
maleeeeeeeee :lol: kolko ste tupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ide mi da vikammmm #-o kato ste tolko razbira4i otnosno IP ne se li se6tate 4e ne pi6a sus svoeto IP bre balamurniciiiiii :lol: :lol: :lol: intaresnoto e oba4e 4e sa bannali IP-tata ot koito pisah purvite postove i vse o6te ne sa zatvorili temata muhahahahhaahhaa, sme6ni ste ei :wink: aide sega vie tam mijiturkite sometimes_ i drugite "razbira4i" da mul4ite, 6tot ste mnogo malki za da hulite i da se praite na golqma rabota =; :-s

:smt016 :smt016 :smt016 I'm unstoppable :smt016 :smt016

sometimes_
06-05-2006, 16:10
Мижитурка ш` викаш на сина на майка си. Няма смисъл да се занимавам с теб, защото виждам колко си глупав. Мога само да ти пожелая да се оправиш, въпреки че това е НЕвъзможно. Слабо ме интересува, че си девствен и няма коя да ти пусне -> това е твой проблем, не мой :-D . Колкото и да се опитваш да се правиш на остроумен - е, не си, съжалявам. И спокойно - темата ще бъде заключена, за това недей да се притесняваш. Относно това кой бил малък и кой-голям, можем да поспорим доста, защото като гледам стила ти на писане и начина ти на мислене, не ми изглеждаш на повече от 12 :-k .
Айде жив и здрав, да пратиш много поздрави на майка си. :D

CaSsPeR
06-05-2006, 16:15
toq vi fana za mezeta purvo iskam da vidq mneneiet ona miloto nz si kvo ai toq tapak det e pusnal temata neiskal ban na nicka mu az ako sum 6e mu vida ip-to i pak 6e go banna tolko li e prost ..... nekuv de4ko se ebaa poneje nema kvo da praii omraznalisamu 4ekiiite i taka natatuk ..

LiSiKa
06-05-2006, 18:28
miloto_girl-4e
Модератор "Тийн интереси и проблеми"

Kvo sha kaje tq po vaprosa !!!?!?!?!

honey91
06-05-2006, 18:41
Според мен тая тема е няква ебавка с miloto_girl-4e :evil: няма ли някой модератор или самата miloto_girl-4e да прочете темата доколкото си спомянма miloto_girl-4e е модератор може поне да скива ко пишат за нея.... :evil:
Saglasna sam

Ice_Queen
06-05-2006, 18:48
ай ...ще дойде "часа на страшния съд" (та та та таммм;) )и ще видим..

lina15
06-05-2006, 18:55
И на мен много ми се иска да разбера какъв ще е аргумента на miloto_girl-4e :roll: :-D този гост добре я подреди :P

Dr. Kazimbutt
06-05-2006, 19:12
абе кво против имате против нея.пък и наситина да е беше девствена,да не би девствените момиче да не са хора?! да ви имам и разбиранията.
мен лично ме кефи милото_гърлче, пък и като гледам тези,които се заяждате с нея сте гости, сега ще видим дали и някой от регнатите мисли като теб,ако няма такива, направи си изводите колко си зле :D
да ама ако влезна със истинския ми ник, знаеш ли кво ще стане ----> БАН, те за това ние дето говорим истината за нещата и подкрепяме свободата на словото, ние сме "Гости", а вие подмазвачи скапани сте гъзове =;
прави си сметката
Смотан си, пич...

CaSsPeR
06-05-2006, 19:21
nz za6to ma tva milo gil4e mai nema namerenie da razbuli istinata na bql svqt :DD::D

miloto_girl_4e
06-05-2006, 19:22
И на мен много ми се иска да разбера какъв ще е аргумента на miloto_girl-4e :roll: :-D този гост добре я подреди :P


бил ме подредил добре?! :lol: :evil: :lol:
ок,мила,аз се връзвам на некви гости :mrgreen: :mrgreen:
боже...
темата няма да бъде изтрита, за да може да и се радват феновете ми :mrgreen:
а коя е miloto_girl-4e?
тази, която ще заключи тази тема по точка 11 от Правилника :!: :wink:
относно госта - да ме ***** може само да си мечтаеш... :wink: