PDA

View Full Version : Haresah gadjeto na nai-dobrata si priqtelka :(



losha priqtelka
06-05-2006, 14:35
Mnogo kofti situatziq....Zdraveite :(
Te hodqt ot nqkolko mesetza. Nishto ne izpitvah kym nego do predi mesetz nqkyde. Ne go obicham, nito sym vliubena, samo sym privlechena. No ne mi e spokoino, kogato e okolo men. Obicham i uvajavam priqtelkata si prekaleno mnogo i nikoga nqma da dopusna zaradi nqkakyv si "parashutist" da se skarame. Plus tova az ne izpitvam nishto silno kym nego. Moje bi se pouchi taka, zashtoto gi vijdam kolko sa shtaslivi zaedno i toi kolko q obicha i kak se dyrji s neq i mi stana mychno, che az nqmam takyv chvek do sebe si...Znam li...No prichinata nqma znachenie kato che li...reshih, che shte e nai-dobre da ne go vijdam i sprqh da izlizam s tqh, "za da sa si dvamkata". No nmera veche ne minava, zashtoto tq neshto ne mi vqrva veche i zapochva da si misli, che tq neshto e napravila. :( Mai shte trqbva da izlizam pak s tqh, no ne moga da byda pokrai nego. V nikakyv sluchai nqma da i kaja ili na nego ili da i go vzema. Tova e tabu. No kak moga da se izmykna ot tova polojenie? Pls, posyvetvaite me neshto, zashtoto shte mi se prysne glavata veche... ](*,)

sladkoto_neli
06-05-2006, 16:21
намери си някое момче което да ти заварти главата и ще го забравиш.ако не просто се абстрахирай от неговото присаствие.но в никакав случей не губи приятелката си заради него.не си заслужава(от личен опит казвам че изобщо заради момче не си заслужава да губиш приятел особенно ако е един от най добрите ти.заради момче щях да загубя приятелка която ми е адски скапа)така че не я губи.тегли му една майна на тоя и си живей живота.