PDA

View Full Version : Любов



Гост123
06-05-2006, 15:06
Здравейте.Аз наскоро се влюбих за пръв път,но проблемът е,че се влюбих в най-добрата ми приятелка.От един клас сме.На 14 години съм и от 7 години ходим заедно на училище,като по малки всеки ден бяхме заедно,карахме колела,играехме на миженица...Сега вече се виждаме само в училище.Незнам какво да правя,направо ще се побъркам.И освен това незнам дали изпитва същото към мен.Аз никога не съм бил с момиче,а това още повече ме затруднява да я поканя на среща.Моля ви кажете какво да правя.Предварително благодаря.

06-05-2006, 16:01
Mnogo 6te se nadqvam i tq da ima su6tite 4uvstva.Ami ima dve alternativi-ili da si ostanete priqteli.Trqbva da izbere6,za6toto neznam dali znae6 kak 6te reagira,nito q poznavam.Ako i razkrie6 4uvstvata si moje6 i da zagubi6 priqtelstvoto i.Trqbva da riskuva6,no moje6 i nikoga da ne razkrie6 4uvstvata si.Trqbvada opita6.Uspeh!

sladkoto_neli
06-05-2006, 16:17
аз мисля че трябда да и покажеш че чувствата ти не са само приятелски.ако тя ти отварне ще баде добре ако не-бори се да запазиш приятеството ви.УСПЕХ!

teenkopele
06-05-2006, 16:18
Здравейте.Аз наскоро се влюбих за пръв път,но проблемът е,че се влюбих в най-добрата ми приятелка.От един клас сме.На 14 години съм и от 7 години ходим заедно на училище,като по малки всеки ден бяхме заедно,карахме колела,играехме на миженица...Сега вече се виждаме само в училище.Незнам какво да правя,направо ще се побъркам.И освен това незнам дали изпитва същото към мен.Аз никога не съм бил с момиче,а това още повече ме затруднява да я поканя на среща.Моля ви кажете какво да правя.Предварително благодаря.

Най-добрата ти приятелка е, поговори с нея. :wink:

06-05-2006, 16:34
Благодаря за помощта.И аз мисля,че трябва да действам,защото вече не издържам.Еми ние наскоро се отчуждихме-виждаме се само в училище и на рожденни дни,въпреки,че живее до нас.А сега сме седми клас и скоро ще се разделим.Сега е момента ама си нямам на идея какво да и кажа :smt017 .Никога не съм канил момиче на среща.Как да разкрия чувствата си?Май не става:
-Здравей,аз те харесвам,искаш ли да идем на кафе. :-k Моля помогнете още малко 8-[

POLA^_^
06-05-2006, 17:54
Благодаря за помощта.И аз мисля,че трябва да действам,защото вече не издържам.Еми ние наскоро се отчуждихме-виждаме се само в училище и на рожденни дни,въпреки,че живее до нас.А сега сме седми клас и скоро ще се разделим.Сега е момента ама си нямам на идея какво да и кажа :smt017 .Никога не съм канил момиче на среща.Как да разкрия чувствата си?Май не става:
-Здравей,аз те харесвам,искаш ли да идем на кафе. :-k Моля помогнете още малко 8-[
Za6to da ne stava kato mahne6 tva "az te haresvam" prosto q pokani na kafe :wink: po-natatyk tq sama 6te se useti ot darjanieto ti

piFka_LP
06-05-2006, 18:55
emi pogovori s neq kaji i tova koeto kaza na nas ne pak nai dobra priqtelka ti e trqbva da te razbere pokani q na kafe ili na razhodka nekude druj se estestveno ne se pritesnqvai tolkova uspokoi se i se nadqvam vsichko da mine dobre uspeh i se nadqvam tq da otvurne na chuvstvata ti kolkoto do tova che predi si nqmal priqtelka spox za vsichko si ima purvi put aide uspex

Гост123123
06-05-2006, 19:26
Много благодаря на всички.Лятната ваканция ще я поканя.Все пак ако имате още съвети напишете ги...

piFka_LP
06-05-2006, 19:39
pojelavam ti uspeh ot surce i dano da spodelq chuvstvata ti

06-05-2006, 22:15
Благодаря за чудесното пожелание :D А само последен въпрос (надявам се):проблем ли е,че сме на една възраст? :roll:

strawberry1988
06-05-2006, 22:19
pogovori s neq,vse pak ti e nai-dobra priqtelka i obqsni kakvo 4uvstva6

Гост1
06-06-2006, 08:19
Ама не мога просто така да и кажа.Смятам първо да я поканя на кино,после на кафе,разходка в парка...А имате ли някакъв сайт за смси ама на български?Но не директно да и кажа,че я обичам,ами по-закачливи и такива,с които мога да правя комплименти

piFka_LP
06-06-2006, 17:56
Благодаря за чудесното пожелание :D А само последен въпрос (надявам се):проблем ли е,че сме на една възраст? :roll:
ne mislq che e problem

toshliak
06-06-2006, 18:30
Значи, слушай сега! Не дей да мислиш толкова много! Не дей да се чудиш кво ще стане, как ще реагира, как да и кажеш правилното нещо, как да не се изложиш и такива подобни! Просто действай! Няма да те изяде! Покани я на кафе, кино, на разходка (или ако знаеш някое място където тя обича да ходи, може да бъдеш по оригинален от стандартното "на кефе"! А ти сигурно знаеш, все пак ти е най-добрата приятелка!) И като излезете някъде разбери тя какво мисли по въпроса и от там решавай какво да правиш - ако и тя има чувства към тебе: ясно, всичко точно, ако няма: гледай да не си развалите приятелството!

sedric
06-06-2006, 18:33
ами след като се познавате добре най добре е като я види6 да я зграб4и6 и да я целуне6 страстно!!!! ако не се дръпне зна4и и тя те хресва, ако се дръпне и после ре6и да тръгнете зна4и е некФа лигла, а ако напрао се дръпне и ти каже " ти да не се боцка6 бе 4овек" зна4и не те харесва!!!!!!!!!!!

iLoveChocolate
06-06-2006, 19:14
ми хвани я эа ръчичка и си поговорете.пиптай я дали и тя иэпитва нещо по-силно от приятелство към теб.ако каже не,ти я помоли да си останете приятели въпреки,че энае тайната ти и й кажи,че ако някой ден почувства нещо по-силно към теб,винаги ще можеш да й отвърнеш.ако кьже ДА ти действай па-натам-покани я на среща. :mrgreen:

Slave4You
06-10-2006, 11:40
хм..да и разкрие6 направо 4увствата си е твърде рисковано-може да се окаже6 жестоко наранен!ми по4ти с намеци,знае6 как става сигурно,тя сиг 6те се осети и ако отвърне,като си напълно сигурен 4е те харесва,действай!а ако не среже...не се тормози пове4е.спри с намеците,бъдете си пак приятели и с те4ение на времето може да се полу4и не6то,но трябва да има6 мн търпение

06-10-2006, 11:42
Благодаря за чудесното пожелание :D А само последен въпрос (надявам се):проблем ли е,че сме на една възраст? :roll:
ne mislq che e problem

otchaqnata
06-10-2006, 11:44
Благодаря за чудесното пожелание :D А само последен въпрос (надявам се):проблем ли е,че сме на една възраст? :roll:
ne mislq che e problem

broq ni postepenno narastva

Krem4eto
06-11-2006, 17:06
Здравейте.Аз наскоро се влюбих за пръв път,но проблемът е,че се влюбих в най-добрата ми приятелка.От един клас сме.На 14 години съм и от 7 години ходим заедно на училище,като по малки всеки ден бяхме заедно,карахме колела,играехме на миженица...Сега вече се виждаме само в училище.Незнам какво да правя,направо ще се побъркам.И освен това незнам дали изпитва същото към мен.Аз никога не съм бил с момиче,а това още повече ме затруднява да я поканя на среща.Моля ви кажете какво да правя.Предварително благодаря.

Такова приятелство има ли нужда да се разваля?!ПО-добре недей и казва нищо!Запази това приятелство!!!

dEnIsTy
06-11-2006, 17:21
Здравейте.Аз наскоро се влюбих за пръв път,но проблемът е,че се влюбих в най-добрата ми приятелка.От един клас сме.На 14 години съм и от 7 години ходим заедно на училище,като по малки всеки ден бяхме заедно,карахме колела,играехме на миженица...Сега вече се виждаме само в училище.Незнам какво да правя,направо ще се побъркам.И освен това незнам дали изпитва същото към мен.Аз никога не съм бил с момиче,а това още повече ме затруднява да я поканя на среща.Моля ви кажете какво да правя.Предварително благодаря.
ако не послушаш p4elata_brumze ,няма кой друг..повярвай ми:)
Успех!:) :smt008

remember_the_name
06-11-2006, 17:27
според мен едно приятелство е по-важно и по-хубаво от каквато и да е връзка :!: ако пита6 мен останете приятели за6тото ако не отвърне на 4уствата ти 6те остане6 освен без любов и без наи-добра приятелка помисли за това :-k