PDA

View Full Version : Moderated: Мога ли да правя секс, ако имам бяло течение?



palavnicata_
06-05-2006, 17:12
Iskam samo da popitam moga li da pravq sex,ako imam bqlo te4enie i 6te se otrazi li tova po nqkakav na4in na partniora mi? :( v period na le4enie sam,no dokato premine kaji te mi kak da mu obqsnq,4e ne iskam ni6to ot sorta na frenska lubov!ebasi gadnata e cqlata tazi rabota!!!help me

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

LiSiKa
06-05-2006, 17:17
Eee stiga we .. tva e gadno :P

Qgodka_
06-05-2006, 17:35
Eee stiga we .. tva e gadno :P

:lol: :lol: :lol: И с това с какво помогна на момичето? flood

По темата: Спокойно ... бялото течение е нещо нормално (стига да не е предизвикано от някоя бактерия, тогава се сменя цвета и тнн). То не трябва да те притеснява,при добра хигиена няма да имаш никакъв проблем ... както и партньора ти. А ако пак не искаш френска ... просто му кажи, че не си готова за това, а когато решиш, че искаш ... давай и споко. :wink:

CaSsPeR
06-05-2006, 19:41
poslu6ai q . i az mislq tui

`Death`Whore`
06-05-2006, 21:37
По темата: Спокойно ... бялото течение е нещо нормално (стига да не е предизвикано от някоя бактерия, тогава се сменя цвета и тнн). То не трябва да те притеснява,при добра хигиена няма да имаш никакъв проблем ... както и партньора ти. А ако пак не искаш френска ... просто му кажи, че не си готова за това, а когато решиш, че искаш ... давай и споко. :wink: [/b][/i][/color]
Ти май не можеш да четеш. Момичето каза, че се лекува! Това предполага лекар! А щом лекарят е казал, че има проблем, значи има.

По темата - кажи истината. В живота на една жена се получават инфекции.

beB_
06-05-2006, 21:45
ami po hubavo mu kaji na priqtelq ti bi trqbvalo da te razbere tfa e ne6to savsem normalno

Qgodka_
06-06-2006, 08:22
По темата: Спокойно ... бялото течение е нещо нормално (стига да не е предизвикано от някоя бактерия, тогава се сменя цвета и тнн). То не трябва да те притеснява,при добра хигиена няма да имаш никакъв проблем ... както и партньора ти. А ако пак не искаш френска ... просто му кажи, че не си готова за това, а когато решиш, че искаш ... давай и споко. :wink: [/b][/i][/color]
Ти май не можеш да четеш. Момичето каза, че се лекува! Това предполага лекар! А щом лекарят е казал, че има проблем, значи има.

По темата - кажи истината. В живота на една жена се получават инфекции.

Оф ... говорих попринцип, затова сложих и това в скобите-стига да не е предизвикано от някоя бактерия - както е в нейния случай, но тя не иска дори и след като премахне инфекцията, за това я успокоих. Когато излекува инфекцията ДОРИ и да го има пак (но здраво) .... не трябва да я притеснява. Така, че се опитай малко да мислиш, когато четеш.