PDA

View Full Version : обица на пъпчето :)



06-05-2006, 17:13
някой който има или който е запознат с тва може ли да ми каже колко долу-горе струва и дали боли ?

06-05-2006, 17:19
ami Az imam ZeXa mi 28lv + obi4KaTA i + geL4e s KoeTo da q MaJa :lol:
MeNe me boLq saMo0 KoGato0 mi zabivaXaa p1rVona4aLno IglaTA.. i BoLkaTa Trae6eee samo0 1 Min (ako Ne i po malKo0)
no ZaviSi Ot KojatA ti vse Pak :mrgreen:
Dano0 Mn Mn da ne te boli
yCnEXxXX \:D/

elize
06-05-2006, 17:20
Боли и струва около 10 - 15 лв.

elize
06-05-2006, 17:25
Извинявай, пропуснах да кажа, че зависи къде ще отидеш и дали ще си купиш обецата оттам. Навсякъде цените са различни все пак. И много зависи как ще ти понесе на кожата обецата - на една моя приятелка й се възпали пъпчето и умря от болка, така че сама си прецени.

06-05-2006, 17:40
ABE 30LV E PROBIVANETO S OBICATA!NE BOLI...PO-SKORO USE6TA6 PROSTO IGLATA I KAK TI MINAVA PREZ KOJATA :roll: A I AKO DARJI6 NA BOLKA VSE PAK...NQMA PROBLEM! ABE DA NI TI PUKA,PROBIVAI SE :D

haheee
06-06-2006, 08:37
на мене ми я проби един маняк в едно кафе.тоз беше ненормален.пробива където му падне-в кафета,на улицата,в магазини абе навсякаде наистина.и то без пари.само си купуваш обицата.моята беше 11 лв.и той купува апокатите.бяхме се наредили 5 момичета-2 за пъпа,2 за носа и 1 за ухото.много малко ме болеше,страхът преди това беше много по-голям.каза ми че съм имала дебела кожа,което за мене било добре,но за него не,защото малко се позабави докато вкара тръбичката.а после докато ми завие топчето на обицата 5 минути.щото се бях мазала с блестящ лосион и мъка голяма,много се хлъзгаше.това е....пробий си го.ама в началото си вземи малка обичка,лека.

`Death`Whore`
06-06-2006, 09:09
Той добре, че пробива, където му падне, обаче при рпобиване трябва да има хигиена. Перфектно чисти ръце, обицата, абокатът и мястото трябва да са намазани със спирт...

haheee
06-06-2006, 09:29
той си имаше нужната хигиена.все пак има тоалетни в кафетата и има вода.маза ме,абе всичко си беше наред.а и после нито съм я мазала тая обица.нищо не и правя.зарасна си без проблем.

`Death`Whore`
06-06-2006, 09:39
Което говори за безотговорност от твоя страна.

pussy_reni
06-07-2006, 12:48
hehee kaji kade e toq da ida i az pri nego.

Axel_f
06-07-2006, 16:23
Перфектно чисти ръце, обицата, абокатът и мястото трябва да са намазани със спирт...

ЪЪъ къв спирт бе :roll: Не се ли почиства с кислородна вода?

Аз като си пробивах пъпа сичко беше супер стерилно,обицата я пъхнаха за 2,3 мин е един такъв съд странен под налягане,иглата беше чисто нова-пред мен я извадиха от опаковката,пичът,които правеше пиърсинга беше с ръкавици-и те чисто нови мн ясно,абе то такава хигиена няма и в болниците :wink: Пък да не говорим,че след това 2 седмици почиствах дупката и я мазах е с едно мехлемче....
Иначе 25 лв беше дупченето,15-16 някъде обецата и 2,3 лв после гелчето...Абе хора по-добре отидете в някое добро студио,за да ви направят сичко както трябва,а не после да си докарате инфикции!Голямо чудо,че ще дадете 10на лв повече :!:

ПП Боли.Поне мен ме боля.Като от ужилване от пчела е,само дето после 1 седмица около пъпа те боли.

`Death`Whore`
06-07-2006, 16:28
Изварили са обицата и абоката, което е по-добрият вариант. Спиртът се изполва за същото нещо - дезинфекция. Иначе да, промива се с кислородна вода или физиологичен разтвор.