PDA

View Full Version : Мoderated:Преди той ме харесваше,а сега аз него...



momi4encence
06-05-2006, 20:42
moje li 1 vypsor hora ? zna4i edno mom4e predi me haresva6e a az ne a sega e obratnoto i mislq 4e ve4e go ispysnah . kak moje da my vyzvyrna 4yvtsvata ? kakvo da my kaja ? kak da my go kaja i pokaja ?

Moderated by Tiffany
по т.1 и 7 от правилника.

LP_girl_14
06-05-2006, 21:46
Ми...то така чувства не се възраждат лесно.Говори с него,почни д аму обръщаш повече внимание,провокирай го,остави на поведението ти да говори за това което изпитваш.Ако той все още не е безразличен ще се включи и нещата ще се получат.Но ако въпреки усилията ти ясно ти заяви че не иска да бъде с теб..тогава се опитай да започнеш на чисто,защото този човек явно е започнал нов живот,има чувства към друга или просто не може да преодолее че веднъж си го одрязала,пък сега искаш да се върнеш при него.Все пак опитай! :wink:

Slave4You
06-06-2006, 17:01
moje li 1 vypsor hora ? zna4i edno mom4e predi me haresva6e a az ne a sega e obratnoto i mislq 4e ve4e go ispysnah . kak moje da my vyzvyrna 4yvtsvata ? kakvo da my kaja ? kak da my go kaja i pokaja ?

Moderated by Tiffany
по т.1 и 7 от правилника.

аз съм в абсолютно съ6тото положение в момента.аз съ6то му обръ6там внимание ама той само ми говори за гаджето си и накрая аз СЪБРАХ СИЛИ И ГО ОСТАЙХ.но не казвам 4е не го харесвам ве4е за съжаление.но това си е моя случай.при мен не се полу4и но ти му обръ6тай внимание но не си пропиляваи живота както аз напраих за едно мом4е.ако не ти отвърне на 4увствата до 1 месец го оставяй.

cskamoni4ka
06-06-2006, 17:05
Флиртувай с него :lol: