PDA

View Full Version : DRS?



iNsaNE`giRL
06-05-2006, 20:43
Значи аз съм мноо голяма фенка на DRS. Искам да знам харесват ли ви парчетата им? аз мно им се кефя , какво е вашето мнение? :::

06-05-2006, 20:58
Цигани с циганска музика. Т'ва рагата е най-отвратителното нещо на света.

XePouH
06-06-2006, 07:36
Цигани с циганска музика. Т'ва рагата е най-отвратителното нещо на света.
вазирай ве гей DRS са супер луди и рагата е супер як стил отколкото чалгата :smt097 :smt097 :smt097

WILD__BOY
06-06-2006, 08:31
Има песни които ми харесват, но ... аве преди докато си имаше нокаут беше по-д0бре. Нокаут си ме кефеха повече.
Някак си не ме кефи тревоманията им.

Raggaskit II_rules
06-06-2006, 09:46
Супер са си DRS."Циганска музика"така ли?Абе мом4е и аз съм тъп ама си го пазя за себе си,не се изцепвай ама ходи си пусни Азис!
Някои каза по-нагоре за тревоманията им.ОК, тва е така и мен тва не ми е присърце, но това не ти пре4и.Пич никой не е казал да взимаш житейска философия от песните им, просто се кефи на ритъма и колко яко тече римата.DRS и Нокаут са най-свежото и истинско нещо от бг хип хопа, което е имало някога.Нещо истинско и само за ценители.Супер талантливи са си момчетата, никой не може да върже така рими и то зарибяващи рими.Циганска билаа млаеееее, от всичката поп фолк помия по тая земя тоя точно за DRS намерил да се изцепи.Я който го кефи да се поздрави с Батенце от мое име:)) HAve fun!!

Jamalska
06-06-2006, 13:35
Еми...сега им се радвам....разбиваме се с тях по ивенти.Старите им неща все още ме кефят мн...По-новите...ами някак си безлични са ми...в смисъл все още поддържат готени рими и ритми и флоу...Има нещо весело и нещо смислено в текстовете...но в същото време ми се губят,не ме грабват от веднъж...Бе има хора в българската музика,които много позитивно напредват но ДРС ще си останат класика...

neMec`
06-06-2006, 13:48
emi kofqt me s qki par4eta se 4upqt 1 ot lubimite mi e Nokaut ft drs - vodq kurs pz all :wink:

Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-06-2006, 14:48
О ооо ''Водя курс'' е жестока наистина, също Raggaskit II,Батенце,Дай ми знак ама повече ме кафи един рефреш на тая , има го на клип.

Jamalska
06-06-2006, 16:10
пък според мен рагата е ямайска чалга...
Рагата се води чалга в Щатите.Така както за нас сръбското тук се води чалга(май щото от там крадат бг чалга звездите.)За Ямайците тя си е нормална музика родена там под влиянието на новите технологии другите стилове...А и все пак патуа си е диалект на английския.

Иначе клипа на Знак ми дай ме кефи мн заедно с неговия едит на песента с Гайдата[/b]

WwanAdoO
06-06-2006, 20:36
Еми кво да кажа...DRS+ са си класиката както каза Джамалска. А и нали те са най-известни и за мен вси4ко тръгна от Спенс и DRS и некфо такова си ги чувствам хаха. Абе глупости,просто музиката,която правят определено си е на ниво. А и на Нокаут абсолятно всички песни супер много ми харесват,една от любимите ми песни е на Нокаут и странното е,че не ми омръзват. Абе тва е...

06-06-2006, 20:52
Цигани с циганска музика. Т'ва рагата е най-отвратителното нещо на света.
вазирай ве гей DRS са супер луди и рагата е супер як стил отколкото чалгата :smt097 :smt097 :smt097
Според мен и двата стила са еднкаво отвратителни. Не обичам маймуни да ми се карат на главата. Listen to real music, listen to hardcore...

piFka_LP
06-06-2006, 21:20
abe chuvala sum edna tqhna pesen Fermata ama kogato sum na kef q slusham abe kefqt :}}

Вътьо
06-06-2006, 21:23
пък според мен рагата е ямайска чалга...
и според мен =)

Jamalska
06-07-2006, 16:03
Не обичам маймуни да ми се карат на главата. Listen to real music, listen to hardcore...[/b]
Е ти се изцепи...сещаш ли се че първото и второто изречение са 2те противоположности...Хах "Не обичам цитрусови плодове,за това ям портокали."

06-07-2006, 16:08
Не разбрах точно какво имаш в предвид, но както и да е. Рагата е нещо отвратително за мен. Предпочитам олд скуул хип-хоп. 'Щото специално в рагата не чувам нищо друго освен МАКВАКАДАКАФАКАУКАМАКАДУК АВАКАДААКАОРСАТАКАВАКА. Ей така без спирка. Отврат. Пък и като се има в предвид, че пеят само за трева, растафари и джа, сиреч абсолютни ГЛУПОСТИ.