PDA

View Full Version : Къде да търсим работа за през лятото?



miloto_girl_4e
06-05-2006, 21:33
такам... аз и врачка(казах ти,че ще те спомена :twisted: )имаме желание да се хванем лятото за известно време нещо да бачкаме..
какво..без значение, само нека да е по силите на един тийнейджър :mrgreen: :wink:
въпросите ми са :arrow: къде да търся обяви, че търсят хора за работа? В нета в страниците за обяви? Да разпитвам познати ?
нямам идеи...
второ.. окей,харесвам си обява в нета, но там нито пише дали става за непълнолетни(имаме навършени 16 години)или не..
просто дайте идеи как да си намерим добра работаааа :wink:
10х предварително :!: :)

Бозата
06-05-2006, 21:46
Разнасяйте листовки 8)

10лв. на ден ;)

Juicy Music
06-05-2006, 21:49
намерете обява по нета или чрез вестник. Ако имате набелязано място направо отивате и питате някой от там дали има свободно работно място. Това дали ще ви приемат заради годините питайте направо шефа. Някой вземат, някой не.

e4o
06-05-2006, 21:50
v adresite za rabota ne mislq 4e 6te namerite ne6to, vsi4ko e za lica nad 18 :?
nai-dobre 6te e nqkoi poznat da vi uredi nqkude, ina4e 6te e dosta trudno, vse pak takiva sa ni zakonite :wink:
ako nqkoi ot roditelite vi ima firma i vi vzeme pri tqh -nai-dobre, ako ne razpitvate priqteli blizki poznati i dano namerite ne6to podhodq6to :)

ProstoAz
06-05-2006, 22:11
Както казаха вече чрез познати е много по-лесно и не биха ти направили проблен за годините (на някои места не взимат по 18).
Също така за под 18 най-лесно е да станеш сервитьорка в някое квартално кафе...просто си го харесваш, отиваш там, питаш дали има свободни места и дали биха те взели лятото да работиш там. Имай предвид, че истинските им сервитьорки често си взимат големи отпуски лятото (за моренце и т.н.), така че на много места може да ти се отвори парашута. :wink:
По морето също има много работа...

Dr. Kazimbutt
06-05-2006, 22:18
Можеш да питаш в Макдоналдс. Сигурно ще те вземат да работиш там.

06-06-2006, 06:57
по морети сащо има работа но там ве4е си е с вразки и трябва да знае6 поне два езика,ако иска6 сервитиорка да стане6

WILD__BOY
06-06-2006, 07:57
еми .. продавайте наркотици или цигари и алкохол без акцизи.

FikyScHetOo
06-06-2006, 08:20
Продавачка в магазин или сервитьорка е хубава работа за 16-годишно момиче. Аз ще си потърся работа, ако не - чрез роднини :)

Eleonora
06-06-2006, 08:42
Az puk mislia da se hva6tam tuka v edna kru4ma da mia 4inii,ili puk 6te tursa ne6to drugo :|

midnight...
06-06-2006, 08:49
може да раздавате листовки, а както казаха най-лесно е да си анмерите работа като сервитьорки :wink:

favor_91
06-06-2006, 08:58
аз вече сам си намерил работа...на една бензиностанция тука във Враца...добро заплащане за 1 месец - 250 лв...ОМВ се пак :-) но искам да работя и барман в някои ресторант :P интересно е :lol:

doctordre
06-06-2006, 08:58
на околовръстното

Moderated by Tiffany
по т.11 от правилника.

06-06-2006, 09:51
Искам да ви попитам-за тези листовки-къдеда отида,към кого да се обърна,за тази работа?
Ако някой е работил това-кажете дали ви пращат в кварталите,в които живеете и познавате или някъде другаде?

Boot
06-06-2006, 10:16
Листовки е гадно.
Много малка е вероятността да те пратят в квартала ти. Всъщност никой не го интересува дали ти е далече или близо. Мен ме пратиха в Младост 4, аз живея на другия край на София.
И беше гадно.
1во листовките тежаха супер много и докато ги замъкнем до Младост умряхме.
2ро имаше две места, на които трябваше да бъдем - 4 часа на едното и 4 часа на другото. Което си беше пълна мъка. Добре че бях с една приятелка и взаимно си се оплаквахме.
3то хората са тъпи. Все пак идеята е да си раздадеш листовките, а голяма част от хората, като им подадеш нещо дори не те поглеждат и отминават. Аз от тогава винаги си взимам листовки като видя някой човек да цикли. Щото е шит.
Нооо, дам, гадно е.
И все пак обявите за листовки са във вестника. търсиш там и намираш ;) Лепенето на плакати става по-бързо и по-забавно. Мен ме израдва повече.

doctordre
06-06-2006, 11:38
Листовки е гадно.
Много малка е вероятността да те пратят в квартала ти. Всъщност никой не го интересува дали ти е далече или близо. Мен ме пратиха в Младост 4, аз живея на другия край на София.
И беше гадно.
1во листовките тежаха супер много и докато ги замъкнем до Младост умряхме.
2ро имаше две места, на които трябваше да бъдем - 4 часа на едното и 4 часа на другото. Което си беше пълна мъка. Добре че бях с една приятелка и взаимно си се оплаквахме.
3то хората са тъпи. Все пак идеята е да си раздадеш листовките, а голяма част от хората, като им подадеш нещо дори не те поглеждат и отминават. Аз от тогава винаги си взимам листовки като видя някой човек да цикли. Щото е шит.
Нооо, дам, гадно е.
И все пак обявите за листовки са във вестника. търсиш там и намираш ;) Лепенето на плакати става по-бързо и по-забавно. Мен ме израдва повече.
по-добра оферта е от тия листовки дето се пускат по пощата

06-06-2006, 12:02
Листовки е гадно.
Много малка е вероятността да те пратят в квартала ти. Всъщност никой не го интересува дали ти е далече или близо. Мен ме пратиха в Младост 4, аз живея на другия край на София.
И беше гадно.
1во листовките тежаха супер много и докато ги замъкнем до Младост умряхме.
2ро имаше две места, на които трябваше да бъдем - 4 часа на едното и 4 часа на другото. Което си беше пълна мъка. Добре че бях с една приятелка и взаимно си се оплаквахме.
3то хората са тъпи. Все пак идеята е да си раздадеш листовките, а голяма част от хората, като им подадеш нещо дори не те поглеждат и отминават. Аз от тогава винаги си взимам листовки като видя някой човек да цикли. Щото е шит.
Нооо, дам, гадно е.
И все пак обявите за листовки са във вестника. търсиш там и намираш ;) Лепенето на плакати става по-бързо и по-забавно. Мен ме израдва повече.

Ей,благодаря! Готина идея :D
За плакататие също ли да търся във вестника? По колко се плаща?
Аз обаче нялмам 18,но ще направя 17 август,предполагам при тази работа не се изисква да си пълнолетен.
Дано и аз си намеря дружка за работата,въпреки,че искам да работя само за да си запълня времето.

teenkopele
06-06-2006, 12:45
такам... аз и врачка(казах ти,че ще те спомена :twisted: )имаме желание да се хванем лятото за известно време нещо да бачкаме..
какво..без значение, само нека да е по силите на един тийнейджър :mrgreen: :wink:
въпросите ми са :arrow: къде да търся обяви, че търсят хора за работа? В нета в страниците за обяви? Да разпитвам познати ?
нямам идеи...
второ.. окей,харесвам си обява в нета, но там нито пише дали става за непълнолетни(имаме навършени 16 години)или не..
просто дайте идеи как да си намерим добра работаааа :wink:
10х предварително :!: :)

Ако сервитьорки в сладкарница "Неделя" е по силите ви, пиши едно ЛС. :wink:

AssShot
06-06-2006, 15:59
Честно да ви кажа това с листовките е гадно. Да си барман в някое кафенце или барче на моренцето е мн яко (има бонус - по цял ден те заговарят готини рускини, германки,а бе чужденки). Аз лично това лято ще бачкам при баща ми (той има магазим за GSM-и) като продавач, пък заплашането е супер - около 350 лв на месец. Малко съм работил като берач на черешки ( и тая работа става заплашането е 25лв на ден). А БЕ ИЗОБЩО МОЯТ СЪВЕТ Е ДА СИ ТЪРСИТЕ РАБОТА ПРИ РОДНИНИ И ПРИЯТЕЛИ, ЗАЩОТО ТАКА НЯМА КОЙ ДА ТЕ ПРЕ*БЕ.

06-06-2006, 16:03
А къде си бпал черешки :lol: :oops: При Панчарево ли?
Там на място ли трябва да се говори с хората? По колко време се берат?

teenkopele
06-06-2006, 16:05
Честно да ви кажа това с листовките е гадно. Да си барман в някое кафенце или барче на моренцето е мн яко (има бонус - по цял ден те заговарят готини рускини, германки,а бе чужденки). Аз лично това лято ще бачкам при баща ми (той има магазим за GSM-и) като продавач, пък заплашането е супер - около 350 лв на месец. Малко съм работил като берач на черешки ( и тая работа става заплашането е 25лв на ден). А БЕ ИЗОБЩО МОЯТ СЪВЕТ Е ДА СИ ТЪРСИТЕ РАБОТА ПРИ РОДНИНИ И ПРИЯТЕЛИ, ЗАЩОТО ТАКА НЯМА КОЙ ДА ТЕ ПРЕ*БЕ.

Дай малко повече информация за брането на череши. :wink:

Boot
06-06-2006, 17:25
Ей,благодаря! Готина идея :D
За плакататие също ли да търся във вестника? По колко се плаща?
Аз обаче нялмам 18,но ще направя 17 август,предполагам при тази работа не се изисква да си пълнолетен.
Дано и аз си намеря дружка за работата,въпреки,че искам да работя само за да си запълня времето.
Еми дамз, пак по вестници търсиш. Можеш да поразпиташ някой приятел, който е работил тфа нещо да ти даде телефони. Те обикновено където са плакатите - там и листовките. Мен лично дори не ме попитаха на колко съм, бях на 16, никфи проблеми няма.

Labelle
06-06-2006, 20:15
Зависи каква работа търсите. Не трудов договор ще ви е много трудно. За да започне непълнолетен работа са нужни : работно време до 19 (неизпълнимо за сервитьорка), служебна бележка от бюрото по труда, в която се удостоверява, че ви разрешават да работите. Там са доста разправии докато ви я издадат. Ако се хващате на черно по-добре потърсете връзка с някой, защото без договор не е сигурно и дали ще ви платят. В jobs.bg преди имаше интересни обяви за колцентрове - работа като рекламен агент по телефона с нелошо заплащане. Пожелавам ви успех :)

06-07-2006, 13:36
Честно да ви кажа това с листовките е гадно. Да си барман в някое кафенце или барче на моренцето е мн яко (има бонус - по цял ден те заговарят готини рускини, германки,а бе чужденки). Аз лично това лято ще бачкам при баща ми (той има магазим за GSM-и) като продавач, пък заплашането е супер - около 350 лв на месец. Малко съм работил като берач на черешки ( и тая работа става заплашането е 25лв на ден). А БЕ ИЗОБЩО МОЯТ СЪВЕТ Е ДА СИ ТЪРСИТЕ РАБОТА ПРИ РОДНИНИ И ПРИЯТЕЛИ, ЗАЩОТО ТАКА НЯМА КОЙ ДА ТЕ ПРЕ*БЕ.
q kaji za chereshite :)

DreamKeeper
06-07-2006, 19:58
[da da samo deto posledniq pyt mi staowariha 8000 hilqdi da razdam za 2 dni ..... e platiha ludite pari...ama posle 1 sedmica nemoje6e da se otmeri6e w nas ot mastiloto.... puk i tejat mnoooogo

Desire^
06-10-2006, 08:44
a tova za listovkite .. ? kak da se svarja rabotodatelite :P imam predvid .... as ne pozn nikoi koito da e razdaval listofki ama ofertata mi izglejda nai svqstna a po kolko se plashta na den i pls kajete mi otkade da namerq koordinati na nqkoi koito moje da me upati za towa :-k

DreamKeeper
06-12-2006, 10:27
a tova za listovkite .. ? kak da se svarja rabotodatelite :P imam predvid .... as ne pozn nikoi koito da e razdaval listofki ama ofertata mi izglejda nai svqstna a po kolko se plashta na den i pls kajete mi otkade da namerq koordinati na nqkoi koito moje da me upati za towa :-k
974 20 20
ma ne go znae6 ot men :))
kazwa6 4e si pro4el obqwa 4e nabirat hora za raznasqneto na flaieri

teenkopele
06-12-2006, 10:29
a tova za listovkite .. ? kak da se svarja rabotodatelite :P imam predvid .... as ne pozn nikoi koito da e razdaval listofki ama ofertata mi izglejda nai svqstna a po kolko se plashta na den i pls kajete mi otkade da namerq koordinati na nqkoi koito moje da me upati za towa :-k
974 20 20
ma ne go znae6 ot men :))
kazwa6 4e si pro4el obqwa 4e nabirat hora za raznasqneto na flaieri

Колко кинти дават? :-k

ATAKABG
06-13-2006, 04:35
a tova za listovkite .. ? kak da se svarja rabotodatelite :P imam predvid .... as ne pozn nikoi koito da e razdaval listofki ama ofertata mi izglejda nai svqstna a po kolko se plashta na den i pls kajete mi otkade da namerq koordinati na nqkoi koito moje da me upati za towa :-k
974 20 20
ma ne go znae6 ot men :))
kazwa6 4e si pro4el obqwa 4e nabirat hora za raznasqneto na flaieri

Колко кинти дават? :-k

Да,и на мене ми стана интересно? :)

06-13-2006, 15:06
1.На4и,взима6 1 кола и ходи6 на най-близката магистрала/околовръстното
2.Праи6 се да изглежда6 горе-долу като тая от аватара ти.
3.Взимай им парите на хората,веднъж ако се е навил 6е пла6та,няма къде да ходи!

06-13-2006, 15:08
Опаааааааа,току 6то се усетих,4е съм си напраил ебавка с модератор...
Сорииииииииии! :lol: :lol: :lol:

weselata_pala4inka
02-19-2007, 20:40
zna4i celiq zakon go naizustih minaloto lqto kato mi se naloji da ba4kam.

po princip pod 16 ne moje6 da raboti6, no se prawqt izklu4eniq. trudyt ne biwa da e tejko fizi4eski i da wklu4wa zanimaniq s opasni predmeti i wredni substnacii. demek ako ba4kate w serwiz za koli i ste nepylnoletni, naj weroqtno truda ne e bezopasen, t.e. nezakonen. ne moje da ba4kate na no6tna sy6to, no minawate metyr na smesenata. primerno da kaem trqbwa da rabotite ot 17.00 do 24.00 - ne mojete, no ako go naprawite 16.45 do 23.45 se wodi smesena-zakonno. oswen towa wi se polagat po 35 4asa sedmi4no, demek po 7 4asa za pet rabotni dni.

twa e, s koeto az moga wi pomogna.

worldclass
02-19-2007, 20:49
www.jobs.bg

teenkopele
02-20-2007, 03:37
:arrow: Лятото на Приморско.

Забеляза ли, миналата година, колко заведения и т.н., набираха персонал? :-D

Gavrosh
02-20-2007, 03:55
за летния сезон доста хора от кафенетата и ресторантите отиват към морските курорти така че по градовете се появяват доста работни места като бармани и сервитьорки...другиа вариант е самите вие с приятелката ти да идете в някой курорт..завиви от мястото някой са с осигурено спане и ядене отделно от заплатата

evil_lady_in_black
02-20-2007, 05:31
на хотелите по морето много се търси работа :wink:

Sear
04-27-2007, 17:45
Пък някой ако каже по-конкретно хотели където може да се бачка. Или заведения из СФ.
П.С. На 17 съм и съм момче, мерси предварително :)

06-05-2007, 14:50
Разнасяйте листовки 8)

10лв. на ден ;)

yokotu
06-20-2007, 12:48
a kakvo 6te re4e 10lv na den(smisal kolko 4asa raboti6)? a i za lepeneto na plakati ne e li po-shit,6tot trqa da nosi6 i lepiloto?

mania4ka_sladka
06-20-2007, 14:48
може да раздавате листовки, а както казаха най-лесно е да си анмерите работа като сервитьорки :wink: еми аз предпочитам да раздавам листовки,пък и съм на 15....може ли някой да ме ориентира на някъде където мога да отида и да кажа:дайте листовки да разнасям....." :roll: :D \:D/

krasivata_luvica
06-20-2007, 15:17
Разнасяйте листовки 8)

10лв. на ден ;)
каде мога да отида да подам молба???? :shock: :shock: :shock:

LilKittie
06-20-2007, 17:34
На 14 съм и искам да пускам поп ощите. Дали ако звънна в Тмаркет, Фантастико и тн, биха ме взели или са твърде етични?

Enqkaf
06-28-2007, 21:39
Абе са кфо сте се толко разпищяли за тия листофки глеите са кфо ше ви кажа листофките са тежки представете си листофки с по 6 листа примерно както са на практис и представете си че в дясната ти ръка са 250 листовки смятайте колко листа и още 3 пъти по 250 листовки демек още 750 листовки... смятай листата викаш си са ше си изхвърля няколко... да ама не става щот се отбелязват райони или по скоро блоковете които сте минали... опа сметни от центъра примерно ви дават квартал Надежда са тряя мъкнеш 1000 листовки от центъра до краен квартал на 45 мин път.... и ше седиш в трамвая прав най-вероятно и послее ти се откачат краката а после като тръгнеш да разнасяш ами стълбите на някой входове пощите са горе и тряя се катериш.. и краката ти стаат спагети и така минимум 6 4асаа... викаш си са е те ше свършат бързо... хах обаче тебе са ти дали район а не листовки тряя звъннеш после да ти докарат още(пфф) и така а не си струва да хвърляш листовки... нз аз така го разбирам вие си мислете кфот искате :smt016

07-03-2007, 10:11
На 14 съм и искам да пускам поп ощите. Дали ако звънна в Тмаркет, Фантастико и тн, биха ме взели или са твърде етични?мисля,че няма да имаш проблем да разнасяш листовки и по-малка да беше....обаче ти препоръчвам друго нещо,което хем няма да те изморява,хем ще си на хладно.Можеш примерно да поднасяш нещо за опитване:някакъв продукт в магазина,на който правиш реклама-най-често това е нещо за ядене.лично аз мисля да се ориентирам в тази насока.ако искаш опитай и ти ;)

mania4ka_sladka
07-03-2007, 10:26
На 14 съм и искам да пускам поп ощите. Дали ако звънна в Тмаркет, Фантастико и тн, биха ме взели или са твърде етични?мисля,че няма да имаш проблем да разнасяш листовки и по-малка да беше....обаче ти препоръчвам друго нещо,което хем няма да те изморява,хем ще си на хладно.Можеш примерно да поднасяш нещо за опитване:някакъв продукт в магазина,на който правиш реклама-най-често това е нещо за ядене.лично аз мисля да се ориентирам в тази насока.ако искаш опитай и ти ;)

Decu
07-03-2007, 11:42
На 14 съм и искам да пускам поп ощите. Дали ако звънна в Тмаркет, Фантастико и тн, биха ме взели или са твърде етични?мисля,че няма да имаш проблем да разнасяш листовки и по-малка да беше....обаче ти препоръчвам друго нещо,което хем няма да те изморява,хем ще си на хладно.Можеш примерно да поднасяш нещо за опитване:някакъв продукт в магазина,на който правиш реклама-най-често това е нещо за ядене.лично аз мисля да се ориентирам в тази насока.ако искаш опитай и ти ;)

Такаа...а аз съм на 13..дали ще ме вземат някъде :roll: аз съм навита за разнасянето на листовките...или тва дето каза маниачка_сладичка....само кажете дали имам някакъв шанс...или..с брането на череши =P~

find_m3
07-03-2007, 12:13
На 14 съм и искам да пускам поп ощите. Дали ако звънна в Тмаркет, Фантастико и тн, биха ме взели или са твърде етични?мисля,че няма да имаш проблем да разнасяш листовки и по-малка да беше....обаче ти препоръчвам друго нещо,което хем няма да те изморява,хем ще си на хладно.Можеш примерно да поднасяш нещо за опитване:някакъв продукт в магазина,на който правиш реклама-най-често това е нещо за ядене.лично аз мисля да се ориентирам в тази насока.ако искаш опитай и ти ;)

Такаа...а аз съм на 13..дали ще ме вземат някъде :roll: аз съм навита за разнасянето на листовките...или тва дето каза маниачка_сладичка....само кажете дали имам някакъв шанс...или..с брането на череши =P~

Съмнява ме за тебе да има шанс.А аз даже вече се отказах.Исках да продавам в някой магазин за дрешки ама искат 18 поне където питах :(

Pavkataа
07-04-2007, 15:52
Абе елате да бачкате на строеж0 и това е, аз натам се ориентирам. И мускули се правят :smt021 :lol: :lol: :lol:

07-07-2007, 12:14
Хора и аз стърся такава работа...това с листовките...на 15 съм ама никъде не намирам!Ако някой знае нещо нека пише на ceko_sifonqqq@abv.bg

find_m3
07-07-2007, 13:42
абе хора стига с тия листовки това е най-тъпата работа особено лятото.Седиш на жега,пече те 6-7 часа а и ако е за 10 лева не ми го хвали някоии дават по 20 ама пак не си струва не епостоянна заетост и сумати време има да събираш пари да си купиш едни обувки.Ако пък искаш да бачкаш и през учебната година няма начин защото ти отнема времето и не можеш да подвиеш крак да прочетеш нещо ,непрекъснато си на щтрек.Даже предпочитам да съм сервитиорка отколкото това защото те поне имат доста свободно време и си лафят ако няма хорам,в магазин също.Потърсете това не си губете времето с глупавите листовки,ако беше толкова доходно и майките и бащите ви щяха да работят това [-X

07-08-2007, 19:59
хора ,имам голяма молба! ;-) понеже всички пишат за тия листовки,а почти никой залепенето на плакати искам да питам някой ,който е работил да ми каже повече инфо,телефон или адрес и колко време е заетоста.дали 1 седмица или цял месец треа да лепиш :roll: ?колко е плащанаето..абе сичко дето се сетите!плс кажете!! \:D/

Licketty
07-09-2007, 20:57
Na 16 sam ot Varna, septemvri pravq 17, i ve4e ot mesec i polovina rabotq na zlatni pqsaci v edin hotel kato servitior/barman i hi4 ne se oplakvam. Imam trudov dogovor, zaplatata e kam 300lv, rabotq prez den, a smenite mi sa samo cql den. Su6to taka se pravqt po 10lv na den ot bak6i6i. Imam transport i hrana kakto i 2 4asa po4ivka. Kakvo pove4e da iskam? :P

Ako nqkoi ot varna se interesuva da pi6e edno saob6tenie, 6te pitam 6efkata dali tarsi o6te hora :P

Za kapak na vsi4ko, minalata godina pak na zl. pqsaci razdavah flaeri (taka im vikame na listovkite pone vuv varna......) i se zapoznah s edin servitior vav zavedenie, ne hotel i mi predloji rabota za drugoto lqto - 12 4asa raboten den, 25lv/den. Tam vsi4ki sa na svobodna konsumaciq, ne kakto v hotela na 6vedska masa i se pravqt ludi pari ot bak6i6i taka 4e sam tam dogodina :)

Aide dano sum vi poorientiral malko kakvo da si tursite za lqtoto :) btw na zlatnite e FUULLLL s momi4eta deto razdavat flaeri.. napravo ne moje6 da se razhodi6 po PARTY STREET-a bez da sabere6 edna tetradka s list4eta :P

machoka
07-11-2007, 07:24
http://jobs.bg/f304930


Няма възрастово ограничение към кандидатите.

Само това откривам като за без ограничение във възрастта.. официално.

TheLilKittie
05-02-2008, 22:19
Череши - пишете на ЛС, принципно имаме бизнес, ама не си е много работа. Все пак е на майната си.
Аз искам да питам за дегустациите - към кои магазини да се обърна?
А дали би станало да си направим с приятелки като щандче със сладки и соленки на някое оживено място. Съмнявам се да се плаща наем примерно на графа за наша си маса и т.н. И пък от ХЕИ за веднъж седмично. Все пак бабите и дядовците дето продават мляко и ракия... надали им правят забележка.

Bombshell
05-02-2008, 22:23
Diuneri i Pica :) Az tfa bacam zasega :) ot 20 do 30 leva na den(kato rabotnoto vreme mi e ot 14:30 do 20:30)

TheLilKittie
05-02-2008, 22:26
Diuneri i Pica :) Az tfa bacam zasega :) ot 20 do 30 leva na den(kato rabotnoto vreme mi e ot 14:30 do 20:30)
На колко си?

Bombshell
05-02-2008, 22:29
17, no ba4kam tfa ot 2 godini :)

cappy123
05-03-2008, 10:11
Аз скоро навърших 17 и си търся работа на половин работен ден примерно...Лятото мисля че ще се уредя с гаджето ми да работя в фирмата на баща му...Но ако не стане и аз не знам какво ще правя...
Навита съм да мия чинии някъде,макар че заплащането е минимално.За касиерка не ставам :lol: ...
Мама ще ме учи за фризиорка,поне да и помагам в салона :oops:

Цола Драгойчева
05-03-2008, 14:05
До къде ни докара капитализма! По комунистическо нямаше нужда децата да стават черноработници! Всеки получаваше необходимото му.
За по-малко от 1/4 от заплатата на един родител детето можеше да обиколи цялата страна! А сега децата се заробват лятото, вместо да опознават и обикват родината!

ice__kiss
05-09-2009, 13:00
И аз станах на 17 и искам работа за през лятото ама хем не искам да работя много хем да се плаща добре,но без работа няма пари....и в кварталното кафе е най-добре ! :)

MakeMeLaugh
05-09-2009, 13:12
Ако *нямате финансова причина - не работете през последната си свободна и безгрижна година бе шматки..
После ше искате да не работите, ама ще е късно.

За мен най-тъпата работа е да си сервитьорка на кръчма, някое кафене или долна чалготека.
За по-добрите ресторанти или заведения може, ама тва гореее... Освен, ако не сте на зор и нямате години и имате наистина нужда от пари.

Pliok0019
05-09-2009, 14:43
Аз ще работя към есента, ако си намеря работа. (:

zliat
06-28-2009, 15:07
Здравейте!
Листовките са най-добре обаче са най-гадини.
Стоиш по 4-5 часа прав изложен на атносферните влияния били те слънце или дъжд.Миналото лято бачках като луд на 2 места,в края на лятото имах цала 1000-ка,ама умората и късането на нервите с тия листовки тая 1000-ка никъде не ги оправя.....
Тая година търся нещо друго,ама няма какво зарад тая скапана криза.
За листовки не ми се и слуша дори...
Трябва да има малко разнообразие поне на работната дейност..

KiSsOfPaSsIoN
06-28-2009, 16:15
Мммда и аз също си търся работа...Доста места обиколих,ама навсякъде искат +18 :( Направо се отчаях вече... ако някой чуе за работа из Русе нейде да пише на ЛС... :(

TheBlackStranger
06-28-2009, 17:17
Аз пък евентуално след 2-3 дена почвам работа като пазач(?) в едни тютюниеви складове. Цялата ми работа, ще е да отварям вратите за каквото влиза и излиза. 24 часа работя, а 48 почивам - 350лв.

valioISalmighty
07-08-2009, 08:03
Моля някой да ми даде повече информация за раздаването на листовки/брошури/флаери/вестници к'вото и да е. Ако може телефон , адрес или да ме ориентирате къде да се обадя за информация . Благодаря предварително!!

cookie_master
07-09-2009, 06:57
Раздаването на листовки е добър вариант.Един приятел му дадоха 100 лв. за една седмица и той изхвърляше листовките с кофата,а пак му плащаха :lol: .Макдоналдс също става,защото съм виждала как непълнолетни отиват с родител и ги вземат на работа :wink:

valioISalmighty
07-09-2009, 08:19
Раздаването на листовки е добър вариант.Един приятел му дадоха 100 лв. за една седмица и той изхвърляше листовките с кофата,а пак му плащаха :lol: .Макдоналдс също става,защото съм виждала как непълнолетни отиват с родител и ги вземат на работа :wink:

Ще е възможно ли да питаш твоя приятел за някакъв телефон или адрес?

vivteen
07-09-2009, 16:22
Раздаването на листовки е добър вариант.Един приятел му дадоха 100 лв. за една седмица и той изхвърляше листовките с кофата,а пак му плащаха :lol: .Макдоналдс също става,защото съм виждала как непълнолетни отиват с родител и ги вземат на работа :wink:

Това,че приятеля ти е "турбо тарикат" не означава,че секи път минава номера и фирмите глобяват много яко за такива неща.За листовки има адски много хора и трудно можеш да се уредиш,освен ако нямаш приятели,които да те вкарат.Мои познати раздаваха 2 седмици с обещана сума 100 лева,но накрая им дадоха само 60 пред предтест,че са ги раздали бавно,така ме трябва и да си подбира,а не айде намерих :)

aniezina
07-09-2009, 16:54
Аз бачкам като сервитьорка. Започнах миналото лято "уж" за през ваканцията а вече съм близо година там. За сега не е имало проверки но дано и да няма иначе шефа гори. Заплащането не е лошо като за тази работа.

JiMitoOo
07-09-2009, 21:52
Мой човек вече е късно за работа .... за друг път да знаеш търси си работа още в края на май или началото на юни. Вече няма места в кафетата и всякакви други ...

kinkygirl
07-20-2009, 18:30
еми не е лошо да отидеш на морето да се хванеш на работа :) освен това като се разкарваш из града по стълбовете и дърветата има много обяви сега през лятото и много заведения си търсят сервитьорки пожелавам ти успех и дано сам ти помогнала поне малко :) :P

zink
07-01-2010, 10:19
некфи нови идеи?

NamelessRomantic
07-01-2010, 12:50
Ако някой знае раздаване на листовки/вестници/лепене на плакати и прочие в Пловдив,нека драсне едно ЛС с детайли.
Благодаря от сега.

anonymous708973
07-01-2010, 17:39
Листовки е гадно.
Много малка е вероятността да те пратят в квартала ти. Всъщност никой не го интересува дали ти е далече или близо. Мен ме пратиха в Младост 4, аз живея на другия край на София.
И беше гадно.
1во листовките тежаха супер много и докато ги замъкнем до Младост умряхме.
2ро имаше две места, на които трябваше да бъдем - 4 часа на едното и 4 часа на другото. Което си беше пълна мъка. Добре че бях с една приятелка и взаимно си се оплаквахме.
3то хората са тъпи. Все пак идеята е да си раздадеш листовките, а голяма част от хората, като им подадеш нещо дори не те поглеждат и отминават. Аз от тогава винаги си взимам листовки като видя някой човек да цикли. Щото е шит.
Нооо, дам, гадно е.
И все пак обявите за листовки са във вестника. търсиш там и намираш ;) Лепенето на плакати става по-бързо и по-забавно. Мен ме израдва повече.

Листовките са супер шит! Аз се занимавах с това 2 месеца и остави че замръзвах, ами ме пращаха и в квартали на другия край на града... и като за един час ми дадат 5 кинта и 1-2 ми отидат за транспорт, се получава забавно! Та, всичко беше ок - 5 лв на час, после се изхитриха и искаха да ми дават по 5 лв за 1000 брошури, които отнемат два часа да се раздадат, дори и да закачаш по колите. Затова и си взех шапката и се изнесох. А нямах възможност да хвърлям (много), защото искаха да знаят кога точно и къде ще съм и пращаха човек да ме наглежда. Иначе аз съм от Пловдив и съм раздавала за ПрофиКредит - бях пуснала обява в 4-5 сайта.

Иначе много ми се бачка август месец, но ще съм в Пловдив и не знам къде може... Мислех си като "рецепционист" или както там му се вика на човека зад гишето на басейн, обаче доколкото знам, под 18 нямам право да работя с пари, т.е. сервитьорки и т.н. отпадат. Ама ще пробвам де. Имам навършени 16. :) Но и аз ще съм благодарна за други идеи...

Ако някой пак се заяде, че е изровена стара тема, ще си отрежа главата, честно!

Lexynnka
07-01-2010, 21:26
и аз искам да работя август месец, ама не знам къде :o от София съм, на 16 годинки :lol: ако някой намери нещо интересно да свирне :-P

iLovePussyJuice
07-01-2010, 23:37
По строежите е далаверата :D