PDA

View Full Version : Vrazka sex i priqtelski otnosheniq



elyssa
06-05-2006, 21:57
Smqtate li za pravilno da si lqgash s nqkoi kam koito izpitvash chuvstva a otnosheniqta vi da sa chisto priqtelski.ti da iskash da si s tozi chovek a toi da ne znae kakvo iska

ProstoAz
06-05-2006, 21:59
Да, защо не? :?

aLakaZam
06-05-2006, 23:18
Оо да, айде да прецакаме приятелството за едно чукане. Едно е приятелство, друго е любов, трето е връзка само за секс. Един секс с приятел коренно ще промени нещата между вас

Runnaway
06-05-2006, 23:54
Smqtate li za pravilno da si lqgash s nqkoi kam koito izpitvash chuvstva a otnosheniqta vi da sa chisto priqtelski.ti da iskash da si s tozi chovek a toi da ne znae kakvo iska

Факт .. и е нормално за един тинейджър да прави това .. както за момичетата, така и за момчетата !!!

favor_91
06-06-2006, 08:55
Оо да, айде да прецакаме приятелството за едно чукане. Едно е приятелство, друго е любов, трето е връзка само за секс. Един секс с приятел коренно ще промени нещата между вас
браво косе съгласен см :? :)

the^one
06-06-2006, 12:05
Оо да, айде да прецакаме приятелството за едно чукане. Едно е приятелство, друго е любов, трето е връзка само за секс. Един секс с приятел коренно ще промени нещата между вас

Имам същото мнение.

teenkopele
06-06-2006, 13:37
Да, защо не? :?

Аха. :wink:

`Death`Whore`
06-06-2006, 13:40
Мъжете знаят какво искат, душичко. Не се подлъгвай. Лесно е да кажеш: "Аз...не знам дали искам връзка, но хайде да правя секс с теб от време на време" - това значи, че човекът не иска връзка.

Black_Witch
06-06-2006, 14:03
Мъжете знаят какво искат, душичко. Не се подлъгвай. Лесно е да кажеш: "Аз...не знам дали искам връзка, но хайде да правя секс с теб от време на време" - това значи, че човекът не иска връзка.

Както винаги на място миличка!!! И аз съм на твоето мнение както обикновено :)

theworldleader
06-06-2006, 14:09
Принципно няма лошо, къде му е незаконното ли или неправилното.
Щом и двамата го искат, защо не ?
Секса е удоволствие, не задължение.

Обаче аз ще си дам моето мнение по въпроса, като визирам моята ситуация.
Имам си приятелка която ужасно много обичам, държа на нея и не бих правил секс с моя приятелка, която дори да обичам, с която имаме много общо и се разбираме прекрасно, защото знам, че това най-малкото ще е болезнено за моята приятелка.,
когато нямам момиче до мен, тогава ще важи първото което написах, а дотогава( надявам се да няма край ;) ) си пожелавам да продължа да бъда щастлив с моята Ивайла ;)

Лек ден ;)

alex_7777
06-06-2006, 20:18
Оо да, айде да прецакаме приятелството за едно чукане. Едно е приятелство, друго е любов, трето е връзка само за секс. Един секс с приятел коренно ще промени нещата между вас

Имам същото мнение.
i az

SuN4o_F
06-06-2006, 21:00
az sam protiv sex-a bez vrazka no teb 6tom te vle4e ok... no otno6eniqta vi naistina 6te se promenqt zna4itelno