PDA

View Full Version : Уж.. знам...пък не знам...химен...що е то?



Addicted_2_u
06-05-2006, 23:44
Мале... уж знам нещо, уж съм чел, а сега вече съвсем се шашардисах и искам малко помощ от вас. Химен що е то - девствена ципа, покриваща, отвора на влагалището и т.н. Знаеме ги тия, чели сме ги и сме ги тествали и затфа апелирам да не ми отговаряте с тъпи бъзици или изтъркани цитати от wikipedia. Къде е проблема, приятелката ми - девствена, OK само дето мога да си вкарам средния пръст на 3/4 в влагалището и искам обяснение, как като на предишната като и вкарах главичката на пениса така се изметна от болка, че чак мене ме заболя като я гледах, не че не беше възбудена просто е заболя, а на таз поне 5 санта от пръста си вкарвам - нищо. Питам е добре де аз ли не знам анатомията ти, девствена ли си = > да девствена съм =>>, е добре де къде тогаа е химена ти =>> ми на 6-7 сантимента навътре...?????

Бре народе, де обяснете, че нещо вече зех да се обърквам, същото и една друга мацка, пръста на 2/3 повече не посмях, а тя никфа реакция, нито болка нито нищо, нито химен усетих и там ли е на 6-7 санта, аре стига бе, или пръста ми е като тампон може да влезе ама може и да не я отвори нещо ми се гледат невероятни тия неща, естествено целта не ми е била да отварям с пръст просто чаках да усетя преграда или аз съм в грешка или .... Я някой КОМПЕТЕНТЕН да се обяди и да ми обясни. Та така, при девствени момичета, мога ли да си вкарам пръста без да я заболи или отворя т'фа е въпроса ми и може ли химена да е на 6-7 санта (т'ва ми звучи като мит то влагалището е 10 ама химена на 7 .. как? ама тряа да си питам де). Пак казвам без бъзици , изцепки и така нататък ако пишете - пишете.

Пак да поясня искам обяснение дефакто к'во стаа при отваряне на едно момиче и защо при девствени момичета мога да си вкарам пръста без да я заболи или отворя и не усещам никва преграда, също така, къде точно е химена, по възмоност с images от нета някъде щото аз се порових ама не намерих подходящи.

Аре GL на всички и чакам отговор!

Carlos
06-06-2006, 08:12
Ми брато...
Химен и девствена ципа-това е едно и също. Намира се някъде навътре из влагалището- може да е на 5 см., може на 7 да е. По принцип с пръст не може да се отвори, тъй като е много тесен. Необходим е пенис. Моята приятелка беше девствена и я болеше като и вкарвах пръста. Поиграх си повече "отдолу" :) и тя се овлажни още повече и спря да я боли от пръста. След това преминахме на hard-режим и така...Ама не я отворих с пръст- то не може. Нужни са поне 2,ама за какво ти е да я отваряш с пръсти, като имаш нещо повече :twisted:

`Death`Whore`
06-06-2006, 09:05
Ми брато...
Химен и девствена ципа-това е едно и също. Намира се някъде навътре из влагалището- може да е на 5 см., може на 7 да е. По принцип с пръст не може да се отвори, тъй като е много тесен. Необходим е пенис. Моята приятелка беше девствена и я болеше като и вкарвах пръста. Поиграх си повече "отдолу" :) и тя се овлажни още повече и спря да я боли от пръста. След това преминахме на hard-режим и така...Ама не я отворих с пръст- то не може. Нужни са поне 2,ама за какво ти е да я отваряш с пръсти, като имаш нещо повече :twisted:
1. Хименът се намира точно на входа на влагалището, омръзна ми да го повтарям.
2. Искам някой да ми каже значението на думата "отворена". На теория девствена ципа може да няма или да е адски еластична и да не се къса, тогава как се "отваря" момичето? При раждане?
3. Дали момичето го боли няма пряка връзка с химена. От неовлажняване и тесност пак боли, дори да не е девствена, казвам го от личен опит.

06-06-2006, 10:59
Девствената ципа има отвор, за това можеш да си вкараш пръст без да 'отвориш' момичето, сещаш ли се?
+ това много пъти дори при секс тя не се разкъсва напълно, а само се разширява въпросният отвор.
Някои ги боли малко, други много, трети въобще. Зависи от момичето и това до каква степен е възбудена. Толкова.
Иначе легенди, че химена се намира на 6-7см .. няма да коментирам.

DevilWish
06-06-2006, 11:21
3. Дали момичето го боли няма пряка връзка с химена. От неовлажняване и тесност пак боли, дори да не е девствена, казвам го от личен опит.
Как ли да съм точно на същото мнение!!!Определено е така.И мен много пъти ме е боляло с пръст,когато не съм била достатъчно възбудена.

Chiana
06-06-2006, 18:46
Мда е аз в една тема спорих, спорих, ама то всеки си знае своето. Хименът покрива входа на влагалището => точно на входа на влагалището е. Не е навътре. Но хименът има един отвор, където преспокойно можеш да си вкараш пръст. При някои случаи и два. Така.. но това не значи, че тя не е девствена! Хименът е ципа, която частично покрива отвора, а не целия отвор. Тоест хименът не е тапа. През този отвор изтича менструалната кръв при мензес, изтичат и вагиналните секрети. Иначе момичето нямаше да се овлажнява и нямаше да има менструация. А и няма как да е на 7-8 см дълбочина, защото понякога влагалището се стеснява и скъсява, при определени пози на тялото, и с пръст можете да докоснете преспокойно шийката на матката. Та по тази логика шийката на матката щеше да разкъса девствената ципа. :-s
Та това "отваряне" както вие казвате е много абстрактно понятие. За мен "отворена" означава, че момичето е правило секс. Целостта на девствената ципа няма значение. Някои жени се раждат без химен дори. Други са много тесни. Трети по-широчки. Различни сме. Просто при някои момичета хименът е много еластичен, при други е по-месест, затова някои изпитват голяма болка, кървят и т.н., а други изобщо не ги боли, няма кръв нищо... Девствената ципа, съм чувала, че можела да се разкъса частично при по-тежко падане, катастрофа (но на дали е възможно, както и да е). Та даже и картинка на хименът от атлас на Синелников мога д ти пратя, ако дадеш мейл. Та това е, надявам се да съм ти разяснила всичко.

Addicted_2_u
06-06-2006, 18:56
А бе аз някой от тия неща си ги знаех.. нали ви казвам ама приятелката ми толкова ме обърка, че по едно време се чудех имам ли аз химен или не хехех. Мерси за помощта все пак. Мисля че темата се изчерпва и аз мога да потвърдя от опит, че химена не е на 6-7 а е на входа, ама поради тия изцепки на мацката ми се реших да питам! А т'фа че може пръстчето да влезе без да я отворя нито а нито тя го знае повярвяйте!

Black_Witch
06-06-2006, 20:29
На тая тема трябва да и се тегли ключа май ? :!:

SuN4o_F
06-06-2006, 20:35
Chiana napalno saglasna sam s teb :!:

weibchen
05-28-2007, 15:04
Бе виждам, че вече сте заключили тази тема, ама някой види моят въпрос моля да ми отговори и то без базици. Преди няколко дни си сложих тампон за първи път и то от тез най - големите. И то едно го сложих.........остана една част околко 2 см навън. Толкова ме заболя, че ме хвана бъз и не го наръгах докрай. То аз бутах ама то нещеше. И после кат го извадих тампона видях накрая му че имаше едно розаво петно. Тъй като аз все още съм си девствена (или поне преди да сложа тампона) се питах все още дали ми седи хименът?
Моля ви се помигнете ми и ми дайте отговор.

Sh@d0w
05-28-2007, 15:07
Тъй като аз все още съм си девствена (или поне преди да сложа тампона)..

:smt044 :smt043 :smt082 :smt040 :smt043 :smt082 :smt044 :smt043 :smt082

vikontiii
05-28-2007, 15:47
ами те другите ти го казаха--- детсвената ципа на жените

die
05-28-2007, 20:16
weibchen написа:
Тъй като аз все още съм си девствена (или поне преди да сложа тампона)..


:shock:

Morpheus
05-28-2007, 20:56
И после кат го извадих тампона видях накрая му че имаше едно розаво петно
Ъмм значи май тампона си е вършел работата :smt017

Glezanka
05-28-2007, 21:01
Бе виждам, че вече сте заключили тази тема, ама някой види моят въпрос моля да ми отговори и то без базици. Преди няколко дни си сложих тампон за първи път и то от тез най - големите. И то едно го сложих.........остана една част околко 2 см навън. Толкова ме заболя, че ме хвана бъз и не го наръгах докрай. То аз бутах ама то нещеше. И после кат го извадих тампона видях накрая му че имаше едно розаво петно. Тъй като аз все още съм си девствена (или поне преди да сложа тампона) се питах все още дали ми седи хименът?
Моля ви се помигнете ми и ми дайте отговор.

Nali toz tampon go slagash shtoto si bila w cikyl ... normalno e da ima kruw ... ili ti si reshila da se otworish s tampon !?!!?

05-29-2007, 05:07
Ми брато...
Химен и девствена ципа-това е едно и също. Намира се някъде навътре из влагалището- може да е на 5 см., може на 7 да е. По принцип с пръст не може да се отвори, тъй като е много тесен. Необходим е пенис. Моята приятелка беше девствена и я болеше като и вкарвах пръста. Поиграх си повече "отдолу" :) и тя се овлажни още повече и спря да я боли от пръста. След това преминахме на hard-режим и така...Ама не я отворих с пръст- то не може. Нужни са поне 2,ама за какво ти е да я отваряш с пръсти, като имаш нещо повече :twisted:
1. Хименът се намира точно на входа на влагалището, омръзна ми да го повтарям.
2. Искам някой да ми каже значението на думата "отворена". На теория девствена ципа може да няма или да е адски еластична и да не се къса, тогава как се "отваря" момичето? При раждане?
3. Дали момичето го боли няма пряка връзка с химена. От неовлажняване и тесност пак боли, дори да не е девствена, казвам го от личен опит.
Права е няма смисъл да е на 7 см навътре тая ципа. И наистина разкъсването ан ципата не боли толкова колкото ако не си влажна..
Бахти за кво са ви тия тампони вееее дразните ме чак! Кат еиждаш че те боли за кво ръгаш па чак и пита можело ли да си скъас химена ми много ясно че е възможно да го цепнеш :smt011 :smt005

koalka
05-29-2007, 06:42
Е, темата е стара!