PDA

View Full Version : среща...



santRi
06-06-2006, 07:08
Вчера имах среща с едно момче.. запознахме се в автобуса към Несебър...... разменихме си телефоните и така.. и снощи като се видяхме той ме попита дали правя така с всички момчета които си харесам.. тоест бързо и решително отивам и ги заприказвам. По принцип не съм такава, той е първото момче с което съм толкова спонтанна... като се поопознахме малко разбрах че той е боксьорче че има проблеми с бившата си... изключвали са го от училище.. абе все такива странни неща :? обаче все пак го харесах държеше се много мило усмихваше се сладко.. приказвахме си добре... НО ЗащО не ме целуНа :( или очаквам твърде много от него за първа среща? А да му се обадя ли.. или да изчакам два три дни той да ме потърси? ](*,)

LP_girl_14
06-06-2006, 07:12
Мм явно защото не е искал да избързва и да те целува още на първата среща.Може би пък е бил нараняван преди и не харесва толкова да забързвате взаимотношенията си.Но не мисля че е постъпил НЕнормално!Изчакай го 2-3-4 дни,ако не се обади той,обади му се ти :wink:

santRi
06-06-2006, 07:13
ако той не ми се обади.. това не значи ли, че не иска да се видим пак? и ако му се обадя аз.. няма ли да изглеждам малко наивна пред него :)

Loshotia
06-06-2006, 07:51
1. Това за целувката.....очакваш твърде мнго от първа среща.
2. Изчакай - имай малко самочувствие, неа той ти се обади

LP_girl_14
06-06-2006, 08:16
ако той не ми се обади.. това не значи ли, че не иска да се видим пак? и ако му се обадя аз.. няма ли да изглеждам малко наивна пред него :)

Ммм едва ли значи че не иска да се видите.Ако му беше безразлична нямаше да си размените телефоните,нямаше да се държи толкова мило с теб,нямаше да ти разкаже за проблемите които има с бившата.Не мисля,че има откакво да се безпокоиш.Изчакай малко,пък ако не се обади направи първата крачка.Защо д аизглеждаш наивна?Няма нищо лошо в тва да проявяваш интерес към някого :wink:

santRi
06-06-2006, 08:24
ахх :) дано и тои да мисли така..

Brrrrrrrrrrrrr
06-06-2006, 09:07
1. Това за целувката.....очакваш твърде мнго от първа среща.
2. Изчакай - имай малко самочувствие, неа той ти се обади
Saglasna sam s teb. Naistina e redno da iz4aka6 toi da ti se obadi....a za celuvkaata-ima vrerme

Овцата
06-06-2006, 09:11
Леле, момиче, целувка на първата среща! Недей така, дори да поиска да те целуне, не трябва да му позволяваш толкова рано, щото олекваш, мила. Не му се обаждай поне една седмица. Ако ти звънне, хубаво, ако не, звънни му ти, но ако ти откаже, не му се обаждай повече. Аз ли съм задръстена, но все си мисля, че момчето трябва да е действащата страна...

santRi
06-06-2006, 09:28
хах имаме много различно мислене с вас.. :wink: хубаво е да чуеш как изглеждат нещата през други погледи :P

Овцата
06-06-2006, 09:39
хах имаме много различно мислене с вас.. :wink: хубаво е да чуеш как изглеждат нещата през други погледи :P
Я обясни кое е различното :) Ти какво мислиш, ние какво казваме ;)

santRi
06-06-2006, 09:54
ми аз смятах да не му се обадя ако той не ми се обади... но не знам все пак сега е лято има супер много момичета за него и момчета за мен.. и ако не ми се обади според мен ще е само защото не иска.. просто не виждам друга алтернатива [-X

Овцата
06-06-2006, 10:00
ми аз смятах да не му се обадя ако той не ми се обади... но не знам все пак сега е лято има супер много момичета за него и момчета за мен.. и ако не ми се обади според мен ще е само защото не иска.. просто не виждам друга алтернатива [-X
На мен пък ми се е случвало да не се обадя на някой, щото просто все съм отлагала (от срам ли, не знам ;)) и накрая ми се е виждало прекалено късно да му звъня (или на приятелка също, няма значение) и т.н. Сигурна съм, че има и други обяснения, та ако го харесваш, нищо не ти пречи да опиташ.

j0r0_fear
06-06-2006, 12:37
naistina na parvata sreshta ne vinagi se ochakva mnogo

Krem4eto
06-07-2006, 18:17
1. Това за целувката.....очакваш твърде мнго от първа среща.
2. Изчакай - имай малко самочувствие, неа той ти се обади

Определено!Пък и ако той ти се обади значи те харесва!

mr_killer
06-07-2006, 19:26
EI MACKA NE O4AKVAI NIE MOM4ETATA DA SE NAHVERLQME NA VSQKO MOMI4E KOETO NI POISKA TELEFONA
A INQMA NI6TO LO6O DA MU SE OBADI6 ""PROSTO PRIQTELSKI""

santRi
06-07-2006, 19:59
mr_killer много яко го каза :lol: не се бях замисляла за това

mnogomili4kata-sf
06-07-2006, 20:31
Ако е Несебърлияяя.....аз вече бягам от тях колкото ми крака държат... :roll: ама все пак това го казва опитът ми с тях...дори да му звъннеш-излезте,поговорете се,опознайте се...то ще си проличи дали има смисъл...а аз с несебърлии повече НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ 8-[

sedric
06-07-2006, 20:36
а може би просто се е притеснявал.....
ех браткоооо се търсите сложните обяснения! а за6то ти не го целуна...?

mocinka
06-07-2006, 20:57
Абе мила не е ли о6те рано на парвата сре6та да те целуне?според мен из4акаи тои да ти се обади :)

sedric
06-07-2006, 20:59
Абе мила не е ли о6те рано на парвата сре6та да те целуне?според мен из4акаи тои да ти се обади :)
бре бре бре 4е сте специалнииииии ами ако той си мисли 4е не му се обажда6 6тото ве4е не си пада6 по него....? ако ти харесва достатъ4но напрао грабвай телефона и по4вай да върти6 номера

santRi
06-08-2006, 11:19
ахх не е несебърлия (не че имам нещо против тях)
ми той вече четвърти ден не ми се е обадил... нека поне да мине седмица.. ама той какъвто е симпатяга ще го заговори някое друго момиче.. ех лято лято... :lol:

santRi
07-05-2006, 05:24
:) искам да Ви се похваля. вече сме заедно с това момче и всичко върви мн добре... добре че не избарзахме :lol: :lol: :lol:

mnogomili4kata-sf
07-05-2006, 09:24
Ееее браво мацка....айде успех във взаимоотношенията;)

Spider_Web
07-05-2006, 10:39
Az sam mom4e i znam na kakvo vseki ot nas bi se zaradval..spored men trqbva da mu se obadi6 kato sadq po napisanoto toi sa6to ne e ostanal bezrazli4en taka 4e obadi mu se i uspeh

s0c00l
07-05-2006, 10:43
Вчера имах среща с едно момче.. запознахме се в автобуса към Несебър...... разменихме си телефоните и така.. и снощи като се видяхме той ме попита дали правя така с всички момчета които си харесам.. тоест бързо и решително отивам и ги заприказвам. По принцип не съм такава, той е първото момче с което съм толкова спонтанна... като се поопознахме малко разбрах че той е боксьорче че има проблеми с бившата си... изключвали са го от училище.. абе все такива странни неща :? обаче все пак го харесах държеше се много мило усмихваше се сладко.. приказвахме си добре... НО ЗащО не ме целуНа :( или очаквам твърде много от него за първа среща? А да му се обадя ли.. или да изчакам два три дни той да ме потърси? ](*,)


Какви бяха телефоните ? неговия Нокия ли беше :) ? хаххах :smt005 ебавам се :)
По-хубаво му звънни питай го кога е свободен , искате ли да се видите.
Като се видите прегърни го , умилвай му се и той ще се привърже към тебе и все ще се целунете ;)

mnogomili4kata-sf
07-05-2006, 10:53
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Баси хората дето сте....четете само 1вото мнение....понякога вижте и последното

LofYou
07-05-2006, 10:57
Ами аз също мисля че очакваш много от пържа среща..ще те целуне не се тревожи :) А за обайдането изчакаи да видиш дали тои ще ти се обади пръв..ако ли не..обади му се ти..нищо не губиш

BeBencEto
07-05-2006, 10:58
bravo macka sa vi pojelavam mnogo uspehi i sichko nai za npred! {{{}}}