PDA

View Full Version : Нов албум на Metallica????



Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-06-2006, 09:58
Абе чу се преди повече от половин година че готвят нещо,някой ако знае нещо повече да пише!

Boot
06-06-2006, 10:00
В студио са. Записват. Това лято ще излязат за малко, ще пообиколят европейските фестове.
Като цяло се мотаят и нищо особено.
За повече информация винаги можеш да разгледаш www.metallica.com

Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-06-2006, 10:08
Мерси пич.Аз в саита гледах ама викам си да попитамза нещо допълнително ако е чул някой.Подижях щотот едно приятелче е сега в Ирландия и ще ги гледа наконцерт в Дъблин.И вече не ме свътра :smt020

Boot
06-06-2006, 10:24
Маааа му, аз съм депресиран от мисълта, че никога няма да ги гледам на живо. Копеленца мръсни гадни.

Бтв преди няколко вечери супер скучайно, точно мислех да си лягам, и хванах по мтв някфо ... нещо за Металика. И Джеймс силно напомняше на виден български чалгар. Смотаняк :/


И бтв ти очакваш ли нещо особено от новия албум?
Аз очаквам да ми изсипят кофа с лайна на главата :/

magesnik
06-06-2006, 14:04
Принципно очаквам поредната боза като St.Anger,но все пак това е група печелила Грами(за албума си ...and justice for all)и се надявам поне малко,че ше вземат да направят нещо найстина добро. :)

Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-06-2006, 14:43
Ми момчета как да ви кажа, не че нямате основание да се съмнявате, имайки предвид St. Anger ама айде малко вяра.Ако се вгледате внимателно в албумите им през годините ще видите,че като се започне с черния албум до сега общото нататък е само промяната.Не ги е страх да експериментират и то не в крак с модните тенденции,а водени от нещо друго.Така че ще поживеем и ще видим.Колкото до концерта, ти недей гледа на кво приличал Джеймс, на живо е друго братле.Аз бях '99 на концерта и е лудница.В тоя ред на мисли аз затова очаквам концерт пак, щото с излизането на нов албум се тръгва на световно турне за да се представи, те бяха предния път тук заради Garage Inc.Но това съвсем не значи, че ще свирят песни само от новия.Пък и покрай идването на толкова много динозаври на рока и метъла в България ,вече имаме изградена репутация и сме по-привлекателна дестинация.Та да не ставам досаден вече, че стана дълго , но според мен ни очаква поне едно хубаво нещо свързано с тях- я концерт, я як албум :smt016

Метълката
06-06-2006, 16:49
Хич не сме привлекателна дестинация, не се заблуждавай. После ше ти е по-гадно.
Металика и аз чух ге готвят нов албум. Да го видим, не знам колко ще е тежък, но сто процента ще е гениално изпипан като всички техни - дори St. Anger е един чудесен албум , перфектно изпипан, също както Load и Reload.Тва че много хора не се радват на новите има албуми, щото нямало толко жица и не били толко тежки - мен не ме бърка.
Но да казвате, че очаквате да ви изсипят лайна на главата Металика....... I feel sorry for you.....

Boot
06-06-2006, 17:20
Е извинявай, от където и да погледнеш St. Anger си е кофа с лайна. Аз лично харесвам само St. Anger и Sweet Amber от този албум, пък и те даже са доста идентични. Въобще - Боб Рок, али бали, нови басисти. Ц.
Аз лично не виждам нищо особено в St. Anger, адски безлични песни съдържа. Искрено желая новото да е по-добро, все пак след толкова затишие може да са се поосъзнали. Но се СЪМНЯВАМ, че ще е нещо надграждащо.
И не ме разбирайте погрешно - аз съм повече от влюбена в Металика и повече от всички тук ги уважавам, но не мисля, че трябва да се стига до някакво сляпо идеализиране. St. Anger е гаден албум. В определен момент може и да става за слушане, но не е Албум на Металика. Пък и ако се замислите времевото разстояние между St. Anger и Reload (говорим за албуми с авторки парчета и не собствени кавъри) е адски много и е повече от логично да има някаква промяна, в случая - кофти.

Иначе аз бях смотана 10 годишна пикла, когато е бил концерта тук... и зверски се ядосвам. И не се надявам някак си за още концерт тук. Най-малкото Металика изобщо не са харесали мястото, а американците определено мислят, че страни като нашата не са подвластни на еволюцията. А може и да дойдат като навършат 50 -60 години. Което реално няма да е след много време...

Метълката
06-06-2006, 17:31
aз не защитавам сляпо металика - колкото на теб са ти любими, може да се каже, че на мен нико не са били. но се дразня като някои каже 'това не е металика'. чакай малко бе, металика са достатъчно големи и богати да си определят САМИ какво са те.[/list]

Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-07-2006, 11:48
Хехе чакай малко, и аз не казвам че са били очаровани от нашите условия, но миа много вода да изтече.Постепенно ,със или без всичките тия лайн в политиката, ние се певръщаме в туристическа дестинация, бавно,но факт.Това което се случи миналата година в Каварна е детска играчка , в сравнение с това ,което ще е тази година.Като съберем тия неща заедно се получава няква картинка на подобрение, бавно,бавно.Аз не казвам че пичовете ще долетят ей сега,другото лято, а просто , е доидоха тогава при нулеви шансове, може да доидат и сега, когато нещата са далеч по-добре, по отношение на организация, връзки със западни мениджъри итн.Малко вяра бе хора.Американците не са от най-умните хора, но ако Металика бяха типичните американци нямаше да ги слушаме, щото щяха да пеят само за Макдоналдс и ребърца на скара :wink:Пък за албума и господ не знае.

06-07-2006, 12:06
St. Anger няма нищо общо с Металика. Турнета с Лимп Дрискит и Линкин Порк нямат нищо общо с Металика. Хората в Металика вече нямат нищо общо с Металика. Металика не са Металика в момента. По-добре да се разпаднат отколкото да серат на музиката и на името си.

Boot
06-07-2006, 12:18
Пич, нали знаеш - надеждата умира последна. Аз силно се надявам да се върнат поне малко към корените си, защото... хм, абе това в момента е Металика, но не Металика, която познават феновете и която обичат, а просто тези хора с тези инструменти. Гадно, но факт.

06-07-2006, 15:31
Надежда? Няма надежда за тях вече. Албуми като And Justice For All, Ride The Lightning, Kill 'Em All и Black Album вече няма да има със сигурност.

Метълката
06-07-2006, 16:24
Надежда? Няма надежда за тях вече. Албуми като And Justice For All, Ride The Lightning, Kill 'Em All и Black Album вече няма да има със сигурност.

ми издадени са веднъж вече,колко пъти искаш? всичко се развива, включително и Металика. Земи пример от тях и престани да разсъждаваш елементарно.
а ние може и да станем привлекателна дестинация, но когато тва стане факт, надали Металика ще правят концерти вече......
Не става въпрос за условията, иде реч за КИНТИ!!!
Кои ще ги покани, при условие, че реално в БГ НЯМА продажби на тяхната музика (един менъджър винаги пита 'а колко продаваме при вас?' -идеята на турнето е реклама на продукта и покачване на продажбите. когато такива не се реализират, на чий х*у да пълзят насам? Освен това - Металика в момента бичат по милион в зелено от ЕДИН концерт. Кой би могъл да плати такъв хонорар в БГ? Как, как по дяволите ще си избие парите? Никак. Затва, още вода мноо ше изтече ;)

06-07-2006, 16:49
Много се извинявам, ама St. Anger не е развитие ами деградация.
И ние определено вече СМЕ привлекателна дестинация. Вие забелязвате ли какво става тая година? Pungent Stench, Obituary, Monsters Of Rock, Napalm Death, Hatebreed, Кing Diamond, Sick Of It All, Born From Pain, 25 Ta Life, Apocalyptica, Sinister, 50 CENT, Depeche Mode, Sting, Tarkan, носят се слухове че и Venom ще идват...

Метълката
06-07-2006, 18:20
не си извинен - на монстърса най-яките групи отказаха участие. Затова и няма да ходя - не ме влекат толкова застарелите рокаджийски групи. А Енгъра на мен ми харесва като албум - въпрос на лично мнение. Познавам много хора, коит оказват че е ужас, но познавам и много дет го харесват. Истината е някъде по средата.
Какво било станало тая година......в нормалните, развити страни, има 5 пъти повече концерти за половин година. Живяла съм в чужбина и съм се чудела на Слейър или на Мейдън да отида, примерно. Квото и да избера, не ме е яд, щото знам че най-късно другия месец ше гледам и другите. А тук се радваме като циганета на компот на 5-6 групи за цяла година. Да, тръгнало е на по-добре, но сме далеч от оправия. За сравнение - групите от монстърса vs. групите от оупен еър.

06-07-2006, 19:48
Ъъъ, моля? Яките групи няма да идват на Монстърса. Надявам се, че нямаш впредвид СОАД, Слипнот и други подобни глупости. Само заради Моторхед си струва да отида. Да споменавам ли великите класици на флоридския дет метъл - Morbid Angel?Ами Sodom? Kreator??!?! На този фестивал идват почти само групи законодатели. Заслужава си всяка стотинка.

06-07-2006, 19:50
Аз пък изключително много се радвам, че при нас групи идват по-рядко, защото самото очакване е по-силно и самото изживяване на концерта е по-силно. Какво ще правя на запад? Да супер много групи 15 пъти в рамките на 2 години и да ми омръзнат или да си изчакам някоя да дойде и да се размажа на концерта!