PDA

View Full Version : Романтика, жестове



06-06-2006, 10:37
Момичета харесвате ли момчетата да се държат "старомодно" ( еми за това поколение... ) Да откъсват цветя и да ви ги подаряват, да отстъпват места, да говорят хубави думи ( не на жаргон ). Ако някой се сети за още да казва. :)
Та харесва ли ви ?
http://www.scary-bg.com/banner/scary_bg_small_banner.jpg (http://www.scary-bg.com)

LP_girl_14
06-06-2006, 11:04
Ми попринцип да,щото аз съм си романтично същество-харесват ми милите думи,баладите,вечеря на свещи,да гледаме звездите,да ми подаряват червени рози...Айде стига че се размечтах :mrgreen:

Овцата
06-06-2006, 11:10
Да, обичам мили жестове. Но не и сантименталности, смс-и от сорта "От рая ми казаха, че е избягал най-красивия ангел, но спокойно, няма да те издам" и от сорта, направо ми се повръща от тях. Романтика - да, сантименталност - не. "Ти си моето небе, очите ти са като звезди" и т.н. - :smt078

IKisseDAGirL
06-06-2006, 11:52
ами харесва ми едно момче да се държи нежно с мене, да ми обръща внимание и да ми говори миличко, но не и да го прави прекалено пресилено или пък през цялото време, така че да става банален
готино е от време на време, когато сме на саме, да се държи така, но ако го прави винаги, дори в компания, когато би трябвало да обърне внимание на приятелите си, да си говорят за коли и разни глупости и да бъде един вид малко по "лошо" момче.. хм.. би ми било неприятно и досадно :?

the^one
06-06-2006, 12:09
Обожавам да са романтици момчетата.В днешно време такива индивиди се срещат рядко и аз съм щастлива ,че до мене е човек ,който знае как да ме накара да се чувставам специална.

santRi
06-06-2006, 12:27
Всяка уважаваща себе си дама обича романтиката... милите жестове, нежните думи, подаръците (не винаги скъпи, но направени с голяма любов) биха трогнали всяко момиче...


но разбира се не трябва да си сладникаво нежен и да се топиш от захарни приказки.. преди всичко трябва да си момче на място и с мярка..

cskamoni4ka
06-06-2006, 16:43
Да.

cveteto
06-06-2006, 17:46
opredeleno DA kolkoto i da e "staromodno" e i romanti4no,a koi bi otkazal malko romantika v dne6ni dni ;-)

Real^LOVE
06-06-2006, 17:49
Ми попринцип да,щото аз съм си романтично същество-харесват ми милите думи,баладите,вечеря на свещи,да гледаме звездите,да ми подаряват червени рози...Айде стига че се размечтах :mrgreen:
И аз мисля така и съм адски романтична натура! :smt007

Nadelina
06-06-2006, 17:59
I az obicham milite jestove...romantikata...nejnoto i toplo otnoshenie...Edno momche moje da me specheli po toq nachin...

toshliak
06-06-2006, 18:03
Не вярвам да има нормално момиче, което да не харесва такива неща! Тези които казват, че не харесват всъщност лъжат, защото ги е страх да не изглеждат "старомодни" пред приятелите си!!!!

sedric
06-06-2006, 18:16
а за6то ре6ихте 4е романтиката е старомодна????ето аз съм мом4е......но и аз оби4ам ей така когато сме с гаджето и като правя романти4ни рестове подаръ4ета и и говоря мили4ко и когато си играеме(един вид любовни игри4ки ) и като видя как ме гледа с какъв блясък в о4ите и напрао ми згравя ду6ата МЕД МИ КАПЕ НА СЪРЦЕТО!!!!!!!!

otchaqnata
06-07-2006, 13:56
Ми попринцип да,щото аз съм си романтично същество-харесват ми милите думи,баладите,вечеря на свещи,да гледаме звездите,да ми подаряват червени рози...Айде стига че се размечтах :mrgreen:

mnogomili4kata-sf
06-07-2006, 14:05
Ама разбира се....това да се чувстваш център на вниманието,да бъдеш уважаван и да ти се показва,че си незаменим, няма как да не ти харесва...особено ако любимото същество се държи така с теб. Но понякога момчетата ги е страх да се държат така,да не ги помисли някой за смотани примерно :-s Мен ме прави щастлива дори едно отваряне на вратата,за да мина примерно или момчето да ми даде якето си ако ми е студено....бе изобщо да се грижи всичко да ми е окей. Въпросът е в това момичето да го оцени

`Death`Whore`
06-07-2006, 14:18
Да, но трябва да му идва отвътре, а не да е с нагласата, че прави нещо романтично и кавалерско и така ще ми се хареса.

rozovo_dupe
06-07-2006, 15:05
Да, но трябва да му идва отвътре, а не да е с нагласата, че прави нещо романтично и кавалерско и така ще ми се хареса.
i az mislq taka

I_love_dead_people
06-07-2006, 15:17
Мразя романтиката.Предпочитам по-дива връзка.Е,разбира се да има в моменти,когато е миличък,но като цяло предпочитам да е по-груб.Различни хора,различни вкусове...

pipi`e`golqma
06-07-2006, 16:08
Мисля че всяко момиче обича романтиката, но все по малко момчета в днешно време да романтици :?
Та и аз като всички казвам ДА

ludamacka
06-07-2006, 16:13
ami tva da podari6 na momi4e cvete ili da i govori6 mili ne6ta ne e staromodno.daje e sypewr raznejva6to i pone na men mi deistva mnogo dobre

da40
06-07-2006, 22:56
Аз съм момче обаче ми прави впечатление че като на някое момиче му направя път или нещо отчиво то ми се усмихва и ми вика че съм джентълмен . И плюс това много често ми казват че съм бил единственият който НЕ псува като изоглавен ( е понякога казвам едно "ебаси" или нещо от сорта, но понякога) . Но не ме бива по свещите и по тая романтика . Ся приличието и джентълменството на 6 ама романтиката на свещи нещо не я владея много добре .Някак си не се чувствам на място като сме на свещи .
Всеки РАЗЛИЧЕН за тва сме хора :)

ironic
06-07-2006, 23:07
Мразя романтиката.Предпочитам по-дива връзка.Е,разбира се да има в моменти,когато е миличък,но като цяло предпочитам да е по-груб.Различни хора,различни вкусове...

Ти обичаш и мъртви хора.

Atika
06-08-2006, 08:52
Koe momiche ne obicha romantikata i cvetqta i malkite podaracheta i i i .. no v dneshno vreme povecheto maje sa romantichni za da te vkarat po barzo v legloto si ..

Labelle
06-08-2006, 11:24
Аз намирам за абсолютно нормално като поискам от момче огънче да ми запали не да ми дава запалката, да ми отвори врата, да ми подаде ръка като слизаме от автобуса..... Даже се дразня като излизам с някой и той не знае как да се държи.
Същевременно обаче ме дразни и някой да ме обсипва с внимание и само да се чуди какво още да направи за да изтъкне какъв кавалер е. Като цяло не съм против романтиката, стига да е в умерени количества. Мисля, че няма нищо общо между романтик и кавалер - всеки мъж/момче трябва да умее да е кавалер без да е нужно да е романтичен.

Krem4eto
06-08-2006, 15:50
Момичета харесвате ли момчетата да се държат "старомодно" ( еми за това поколение... ) Да откъсват цветя и да ви ги подаряват, да отстъпват места, да говорят хубави думи ( не на жаргон ). Ако някой се сети за още да казва. :)
Та харесва ли ви ?
http://www.scary-bg.com/banner/scary_bg_small_banner.jpg (http://www.scary-bg.com)

Какво му е лошото на това?!

iskamTe_vednaga
06-08-2006, 16:21
koi ne gi obi4a(stiga da sa ot lubimiq 4ovek) :smt007

viki91
06-08-2006, 17:46
Естесвено че ги обичам....а и аз не мисля че това е старомодно..на такива мъже им се вика ДЖЕНТЪЛМЕНИ

beburanka
06-08-2006, 19:11
ooo da obijavam nqkoi da se darji taka s men .. jalko 4e pove4eto maje sa zatapqli i sa zabravili kolko ni e priqtno da se 4uvstvame dami .. :-k no hubavoto e i 4e gi ima takiva maje makar i da sa mnogo malko no gi ima !! kato novoto mi gaje ... toi e nai strahotniq 4ovek na sveta kara me da se 4uvstvam specialna .. mnogo si go obi4kam ..

06-08-2006, 23:08
Abe uj haresvate takiva jestove, no tova ne vi e dostatuchno. Kogato se zapoznavate s nqkoi tova e poslednoto, koeto gledate. Hodete posle razpravqite che takiva momcheta bili ostanali malko. (e ima i q i mnogo malkata chast ot momicheta za koito tova ne vaji)

`Death`Whore`
06-09-2006, 09:45
Abe uj haresvate takiva jestove, no tova ne vi e dostatuchno. Kogato se zapoznavate s nqkoi tova e poslednoto, koeto gledate. Hodete posle razpravqite che takiva momcheta bili ostanali malko. (e ima i q i mnogo malkata chast ot momicheta za koito tova ne vaji)
Следващият път тръгни да сваляш някоя интелигентна и виж дали си прав.

06-09-2006, 18:00
romantikata....tva e istinata...nikoga nqma da stane otjivelica!

evanescence_fen4e
06-09-2006, 18:24
[-X

sexy_dizzy
06-12-2006, 18:12
Аз имах едно гадже,което донякъде се държеше така.Мнението ми беше нещо от сорта:"Гледа прекалено много филми."Става въпрос за някакви изрази,иначе кой не би се разтопил от цветя,вечеря на свещи итн.По-скоро е романтично.

honey_reflection
06-12-2006, 18:43
Na men lichno mi haresva.. naistina moje da e mn milo !! No predpochitam momcheta taka da se kaze 50 - 50 (staro modni - i novo modni) :P !! =) Vseki si ima dobri kachestva.. ;)

mi6ката
06-13-2006, 08:31
на мен много ми харесва,6от си падам много романти4на ду6а....и направо се разтопявам когато любимия ми 4овек ми подари цвете :smt007 :smt008

KaRameL_f
06-13-2006, 08:36
Mnogo obi4am i az romantikata .moje da e staromodno no e mn krasivo i nejno.Stara 4anta ama la4ena

!!
06-13-2006, 09:17
Ne razbiram samo kakvo 6te re4e staromoden i novomoden.Ot dotuk iz4etenoto razbrah 4e staromoden=romantik a novomoden=psuva,vika,bie se,krade pu6i drogira se???
Za6to romantikata da e staromodna?Tq vinagi 6te e na moda.