PDA

View Full Version : EdNo Vapros4e Za MoMi4eta....



LaDy___
06-06-2006, 15:12
Vaprosa mi e pove4e kam momi4etata...."ima li nqkoq koqto da se e otvorila sama"...na prav pogled zvu4i malko tupo za6to da se otvarq6 sama kato moje da go napravi6 s nqkoe momi4e i parviqt ti put da se prevarne v super gotino izjivqvane...no ot druga ima smisal i v tova da go napravi6 sama (az li4no znam 4e ima takiva slu4ai i to ne malko) za6toto s kogato ve4e go napravi6 s priqtelqt ti 6te si pone malko po spokoina 4e q nqma "cipata" mojete da zapo4nete direktno i moje da ti e mnogo po gotino.....za tova ako ima nqkoe momi4e koeto da go e napravilo samo da pi6e prosto mi e interesno kak stava..kak se e vazbudila za da ne boli mnogo i taka natataka....a sa6to i takiva koito ne sa da dadat pone mnenie dali si struva spored tqh???

krem4et0
06-06-2006, 15:16
А защо трябва да го направиш сама???Сега ще ти кажа 1-2 нещица-преди време се наложи да ми направят гинекологична манипулация през влагалището и за целта ме питаха дли искам да остана девствена или да ми мажнат и ципата-така и така съм под упойка и няма да ме боли.Е аз не пожелах-за мен това трябваше да направи момчето,което сще си избера някой ден.Та убива се просто усещането за мига.не боли чак толкова,ако си възбудена споко.Та ако искаш върви и си махни ципата оперативно,но си помисли дали си струва!

Black_Witch
06-06-2006, 15:16
Честно казано аз си мислех да го правя.Мислех си за кви ли не предмети и в следващия момент ми ставаше тъпо.Според мен не го прави,щото няма смисъл.Остави нещата да следват естествения си ход.+ тва когато се решиш да спиш с някой-той много ще се накефи,че си девствена.Повечето момчета много обичат да са първи :) Няма от какво да се срамуваш.Не е срамно това,че си девствена.И даже остани така максимално дълго.Внимавай да не прибързаш с избора си,защото първото момче се помни цял живот.А когато се решиш-приятеля ти ше се кефи,че те отваря,вместо да се чуди кой ли ти е под ред.+ това няма да ти повярва ако му кажеш,че си се оправила сама и може да си изгуби доверието в теб...
Абе недей най-добре ! =;

Qgodka_
06-06-2006, 16:29
Ако я няма девствената ципа то това не значи, че ще те боли по - малко. Аз когато го направих за първи път... (вече хименът го нямаше, защото ползвах тампони и явно така е станало, аз дори незнаех, а на преглед гинеколожката ми каза) ме болеше повече от ужасно, а ципата я нямаше..... така че първия път изобщо не се и надявай на "перфектно" изживяване.
Ако заради това ще го правиш ... просто не си заслужава. Аз не бих го направила.

06-06-2006, 18:02
aham blagodarq vi....vse pak se zamislih malko ili mnogo...ne 4e bqh re6ila da go pravq de no...nz zamislqla sam se i iskah prosto da 4uq razli4ni mneniq....ako o6te nqkoi ima kvo da kaje da pi6e :wink:

XePouH
06-06-2006, 18:19
абе за тая операция не съм мноо сигорен че е оперативно а чичко доктор докато си упоена да ти я махне ръчно :lol: :lol: :lol:

krem4et0
06-09-2006, 12:49
За това при леля доктор-абе жените гинеколози също не са лоши и НАИСТИНА разбират какво ви е!

{sweet4e}
06-09-2006, 20:44
Според мен не трябва да рискуваш защото после може да съжаляваш.Дори може да се нараниш или нещо такова не знам.Ама ти решаваш но знай че така нищо няма да промениш
А друго си е усещането първия път с момче...

sexy_dizzy
06-10-2006, 19:03
Аз съм съгласна,че няма да е същото,а и наистина ако си възбудена не боли чак толкова.По-добре си го направи момче. \:D/

sameone
06-10-2006, 21:11
Abe kakva e tazi moda momi4etata sami da se otvarqt??? :shock: Na dosta takiva temi popadnax.NE SI ZASLUJAVA!!! [-X Edno si e da go napravi6 s 4ovek ot protivopolojniq pol kogoto obi4a6,ot kolkoto s nqkoq KRASTAVICA primerno!!!!!!

kAdrOkoSkA
06-10-2006, 22:09
Znachi... spored men ne si si truva opredeleno! Predi mi beshe minalo prez uma da se razpechatam sama, no se usetih che lipsata na cipata ne garantira v nikakav sluchei po-dobroto kachestvo na sexualnoto prejivqvane! I taka i beshe! Otnosno bolkata... pak sam na sashtoto mnenie zashtoto mila bolkata opredeleno e po-malka kogato si v obqtiqta na tvoeto momche i znaesh che shte go napravi taka che na teb da ti e hubavo sashto i ako te boli mn toi shte bude do teb :roll: Taka che dobre si pomisli predi da napravish podobna glupost :!:

ne`znaina
06-10-2006, 23:10
каф е смисъла миличка... притесняваш се от тва че може би ще потече кръв ..че ще виеш като вълк... не е чак толкова страшно.. аз лично съм протиф.. друго е да изпиташ чувството с любимия си човек ида ти е наистина готино отколкото да го праиш сама..

California
06-11-2006, 10:28
И след години децата ви като ви попитат "Мамо, кой ти беше първия?", вие ще им отговорите "Ами една много симпатична краставица, 21 см.... "............ :smt016

06-11-2006, 10:32
e da ama se izbqgvat neudobni istorii ot roda na chervenite petynca sled otvarqne...nzn i dvete si imat pliusove i minusi-obache spored men e po-dobre sama...nzn/inache na men mi ebshe s momche i beshe adski mil samo che mn zavisi na kakyv shte popadnesh...!

06-11-2006, 11:42
spored men momcheto e mn po-dobar variant ot nqkoi krenvirsh ili krastavica :mrgreen: :) 8-[ :lol: