PDA

View Full Version : a sega na kude?!



b3b4e
06-06-2006, 16:21
Zdraveite na vsichki! Iskam da vi popitam kak moga da vkaram raznoobrazie i energiq v edna vrazka i kak da predrazpoloja priqtelq si da se razkrie pred men... da mi kazva kakvo go muchi, zashtoto ne iska da mi spodelq a az ne moga da go gledam takav! Predi beshe vesel i zakachliv... pisheshe mi sms-i govorehme si... razkrivashe mi kakvo izpitva i kakvo iska, a sega... :cry:

cskamoni4ka
06-06-2006, 16:24
След като преди ти е споделял а сега не трябва да има някаква причина,попитай ог каква е тя.

sedric
06-06-2006, 16:25
а не може6 ли просто да го попита6????

а ако неиска по4ни и ти да му разказва6 и да му се разкрива6 и ти да се зака4а6 с него..........малко любовни игри4ки и 6те стане работата \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

b3b4e
06-06-2006, 16:29
Ami ne moga d amu kaja... sega e v nqkakav truden period qvno obache ne iska da govori s men za tova... dnes samo mi namekna leko za problemi v rabotata i v tqh neshto stava... s maika mu sa skarani do kolkoto razbrah... az mu kazah che vinagi kogato ima neshto koeto go muchi i izobshto za kakvoto i da bilo az sam nasreshta i moje d ami spodeli i toi mi otgovori "znam milo" i celuvka... Obache kato sme zaedno... i na dvamata ni e hubavo obache sqkash nqmame kakvo da si kajem... toi ne obichal da govori prazni prikazki, no vse pak... :cry: :cry: :cry:

cskamoni4ka
06-06-2006, 16:31
Ще му мине споко

b3b4e
06-06-2006, 16:35
Oh dano! :( Zashtoto v nachaloto toi tarcheshe sled men, a az ne iskah nishto seriozno... obache uspq da me specheli a sega e drug... tolkova mn se nadqvam da e neshto vremenno i da si stane pak kakto predi :cry:

cskamoni4ka
06-06-2006, 16:40
Само времето явно ще покаже какво му е...