PDA

View Full Version : porednata istoriika



.......
06-06-2006, 16:44
zdr...moje temata da vi se stori porednata glupava ili ne6to si no vse pak kato vseki pi6e re6ih se i az :) predi izvestno vreme vleznah v otbora po voleibol v u-6te... tam vsi4ki sa po golemi ot men i ..az si haresah edin dve godini po golqm ot men i toi 4esto me taka gu6va6e ili hva6ta6e za ramoto..sled tfa kaza na edin poznat 4e sum sladka i 4e e padal nqkolko puti vurhu men koeto ne e vqrno !!!! ii na rdto mu az go gu6nah mnogo mnogo silno i toi me pokani s drugite da praznuvame i be6e super :P ottogava seki den go gu6kam i toi kato me vidi 4e otivam da go gu6na i se usmihva edno takova qko :wink: i si mislq dali e vuzmojno da stane ne6to m/u nas kato toi nikoga ne e idval pruv da me gu6ne primerno ii samo me bazika se edno sum taq malkata na koqt se radva :smt010 blagodarq predvaritelno

Овцата
06-06-2006, 16:48
Спри да го гушкаш и виж дали той ще дойде да те гушне ;)

sladkoto_neli
06-06-2006, 16:50
Спри да го гушкаш и виж дали той ще дойде да те гушне ;)

съгласна съм.
накарай го той сам да се заинтересува от теб.остави го сам да дойде при тебе.УСПЕХ!

cskamoni4ka
06-06-2006, 16:51
Спри да го гушкаш .. да му видим реакцията :)

LP_girl_14
06-06-2006, 16:54
Ами недей вече ти да правиш първата крачка.изчакай да видиш дали той ще потърси компанията ти,дали ще дойде при теб,ще те заговори и т.н. И после почни да флиртуваш с него и също изчакай да видиш реакцията му.Може би не е свикнал дой да е активната страна в една свалка или връзка,може пък да е по-срамежлив в тва отношение,може пък да гледа на теб наистина като на малко момиченце или като на приятелка.Така че остави на действията му да го разкрият :wink: