PDA

View Full Version : Музика - приятели



06-06-2006, 17:49
Много ми е чудно музиката, стила в който се обличаш определя ли приятелите ти?
Аз примерно слушам пънк, малко метъл... обаче някои от най-добрите ми приятелки не могат и да слушат такова нещо :? . А в училище компанията ми също не е такава. Иначе си имам и други приятели дето си слушат същата музика и честно казано с тях ми е по-приятено(говоря като начин на държание).
При вас как е? И въобще какво мислите по тоя въпрос?
И все пак не може някъв метъл да се мъкне със чалгаджии :lol:

mariella_17
06-06-2006, 17:55
mi vij sq az slu6am po4ti sqkakva muzika,oba4e mrazq 4alga i nqmam priqteli 4algadjii.No pak kolkoto i stranno da zvu4i pove4eto ot priqtelite mi sa takiva deto slu6at punk i metal i zeha da zaribqvat i men.tova, 4e ne slu6am to4no sa6tata muzika ne mi pre4i da smesi priqteli, dori mn dobri :lol:

RoyTheReaper
06-06-2006, 18:01
аз слушам метъл и имам приятели със всякакви музикални ориентации. мисля че е въпрос на приемане на различните.

DetE-Idi0t
06-06-2006, 20:35
И аз съм на същото мнение. Зависи си от хората. Слушам си пункец, хард кор, реге, рага най-вече и разбира се доста подстилчета на метала (траш, индустриал, хеви, готик, малко дет... доста са ... :) ) Пич да не ти пука бих казал аз. Мен лично ми се кефят повече така с тоя ми стил на обличане и музиката, която слушам и чалгарчета, и "city" слушащи сякакви общо взето хора. :-D Ако приятелитети са ти приятели, то няма да им прави такова впечатление тези дреболии. За училище няма да коментирам... от класа ми има един запален хеви и един горе долу като мен и с тях си се събирам... всико останало е газарщина където вобще не искам да я коментирам. :D :wink: Със здраве пич и продължавай в същия дух.

Jamalska
06-06-2006, 20:37
Ами общо взето имам...някъде 5ма да ги кажа по-добри приятели и те всички слушат каквото и аз-рап...При това става дума за РАП,а не мтв и радиото...
Иначе имам познати,с които се разбирам ама сме с различни разбирания за музика...но не контактуваме много

teenkopele
06-06-2006, 20:59
Приятелството си е приятелство, музикалните предпочитания са си музикални предпочитания. :wink:

midnight...
06-06-2006, 21:00
може да се каже че не зависи каква музика слушат приятелите ти, въпрос на толерантност

white_chik
06-06-2006, 21:00
Много ми е чудно музиката, стила в който се обличаш определя ли приятелите ти?
Аз примерно слушам пънк, малко метъл... обаче някои от най-добрите ми приятелки не могат и да слушат такова нещо :? . А в училище компанията ми също не е такава. Иначе си имам и други приятели дето си слушат същата музика и честно казано с тях ми е по-приятено(говоря като начин на държание).
При вас как е? И въобще какво мислите по тоя въпрос?
И все пак не може някъв метъл да се мъкне със чалгаджии :lol:
за последното не съм съгласна.Двете ми най-добри приятелки не мога да кажа,че се некви "диви"метълки (в смисъл не се обличат така),но слушат предимно метъл, а аз съм си "проста" чалгарка.И въпреки това сме супер близки.Не мисля,че тва ква музика слушаш или как се обличаш може да бъде определящ фактор за това какви са приятелите ти, а и какъв човек си самия ти.Ох,нещо много сложно се изказах,чак сама не се разбрах :-s

Sweet Baby
06-06-2006, 21:21
Аз лично не харесвам метъл,но всеки човек си има любими и омразни неща :::

LP_girl_14
06-06-2006, 22:57
Ми всичките ми приятели слушат съвсем различни стилове музика,така че обикновено винаги съм наясно с новите хитове :mrgreen: Но по никакъв начин не си избирам мойте френдчета по музиката ,която им харесва.Живеем в 21 век,всеки има право да си слуша тва дето му допада :wink: