PDA

View Full Version : knijkata za Guns-"Guns N Roses-nai-opasnata grupa v sve



Juicy_Lucy
06-06-2006, 18:56
4eli li ste q?kakvo vi e mnenieto za neq?verno,4e e malko stari4ka(ot 91-va),no az edva predi nqkolko meseca uspqh da si q namerq,a q tyrsq ot blizo 5 godini...taa ,ako ima nqkoi koito q e 4el,da pi6e :)

Boot
06-07-2006, 13:25
Ух... аз миналото лято бях засякла книжката, но беше на една мацка, която изобщо не познавах, просто бяхме с разни обищи познати и приятели. От тогава никъде не съм я срещала.

Всъщност дори не съм сигурна, че говорим за една и съща книга, де. Тази, която аз забелязах беше една... розово-лилава (о.О). Абе нямам идея :/ Но изглеждаше доволно интересна.

Ти къде си я намери?

Juicy_Lucy
06-07-2006, 20:26
v Helikon-a v Burgas q namerih.Izob6to ne mojah da povqrvam,poneje predi godina nqkyde pak bqh v grada ii otidoh do knijarnicata ii si tyrsihrazni interesni knijki..taa..popitah prodava4kite dali imat i knigata na Guns,poneje ne q vidqh nikyde ii te proveriha v pc-tata si ne6to i kazaha,4e vsi4ki kopiq na knigata sa razprodadeni napylno...i v Sf q bqh tyrsila i kyde li ne..
adski sym 6tastliva,4e si q imam ve4e :-D :-D amii..vsy6tnost e rozova i na koricata ima snimka na Guns i pi6e s golemi bukvi GUNS N ROSES i otdolu s malko po-malki-nai-opasnata grupa v sveta..
ina4e knigata mi be6e mn interesna i stra6no mi haresa.vqrno,4e sym pristrasta i to mn xaxa,no 4estno-struva si da se pro4ete ,pone spored men