PDA

View Full Version : Koi tip jeni vi haresva pove4e???



light_purple
06-06-2006, 20:21
Koi tip jeni pove4e vi dopada-edrogurdite niski folk pevici ili visokite slabi manekenki???Az li4no sum za manekenkite,no nz kajete i vie.

MiRaCuLiXbb
06-06-2006, 20:35
Манекенки естествено. Примерно Мария нема да я вида там долу и само ще я подритвам.

Вътьо
06-06-2006, 21:22
Ни едните.И 2-та вида са тъпи курви..

doctordre
06-06-2006, 21:24
кой е казал че фолк певиците са ниски :shock: тцтцтц, колко руси хора има по тоя свят...

`Death`Whore`
06-06-2006, 21:50
Бих предпочела като манекенка /не малолетен мутант, висок 1.85!/, обаче да има или естествени гърди, или по-сочно дупе.

LP_girl_14
06-06-2006, 22:52
Няма ли опция"нормални"? :mrgreen:

Ми..нито едните,нито другите не са ми особено приятни,но бих предпочела манекенките.

djigi
06-07-2006, 11:12
Какъв избор само...

Като общоприета визия ни ми допадат нито едните, нито другите. Да не говорим, че не е задължително да си ниска и едрогърда, за да бъдеш фолк певица, а и колко манекенки не са чак толкова високи и също имат силиконче.

Qgodka_
06-07-2006, 14:03
Ами нито едното от двете , но ....... ако трябва да се избира ....... то абсолютно манекенките.

Sapphir
06-07-2006, 14:27
Бих предпочела като манекенка /не малолетен мутант, висок 1.85!/, обаче да има или естествени гърди, или по-сочно дупе.

Хаха що за израз е малолетен мутант, висок 1.85?
По принцип манекенките колкото са по-високи,толкова по-добре.
И кой е казва , че всички фолк певици са едрогърди руси и ниски?
Вероника и Анелия не са нито едрогърди,нито руси , нито ниски , а са фолк певици,много харесвани при това.

`Death`Whore`
06-07-2006, 14:29
Гледала съм конкурси за модели и претендентките бяха все на 13-14-15 години, високи над 1.80. Това не е нормална височина, затова изполвах думата "мутанти".[/quote]

Sapphir
06-07-2006, 14:37
Гледала съм конкурси за модели и претендентките бяха все на 13-14-15 години, високи над 1.80. Това не е нормална височина, затова изполвах думата "мутанти".

Ами тези "мутанти" са отишли на конкурс за манекенки, там тази височина е далеч от "мутантската".Това не е някаква фрапираща височина. Вече след 2 метра може да се говори за нещо по сериозно, а може да е предизвикано от прекомерно отделяне на растежен хормон от хипофизната жлеза, за което горкото същество няма вина.

`Death`Whore`
06-07-2006, 14:43
В понеделник имам изпит на това, наясно съм. Имах предвид, че за момиче на такава възраст е ненормално да е толкова високо. Не съм искала да обидя никого. И, все пак, мен са ме наричали фъстък и как ли не още, толкова ли е обидно да нарека някой висок "мутант"?

Sapphir
06-07-2006, 14:45
В понеделник имам изпит на това, наясно съм. Имах предвид, че за момиче на такава възраст е ненормално да е толкова високо. Не съм искала да обидя никого. И, все пак, мен са ме наричали фъстък и как ли не още, толкова ли е обидно да нарека някой висок "мутант"?

Мисълта ми беше , че не е хубави да се наричат хората с разни имена,заради неща, закоито не са виновни.
Да не е нормална такава височина за такава възраст,но какво да се прави. Всеки човек е различен.

HeCu®
06-07-2006, 17:19
Нито едните, нито другите. Певиците са "Барбита", манекенките-кльощави.Ко да прая.Не ми харесват.Въпреки, че съм момиче, гласувам с 5 ръце за нормалните средно статистически, ненатъпкани със силикон Български момичета...и момчета :lol:

Levski_Fenka
06-07-2006, 17:22
чесно да си кажа нито един от двата

white_chik
06-07-2006, 17:57
За мен пък голяма част от манекенките са прекалено кльощави и някак си,когато превключвам по каналите и видя някое ревю,не ми се пълнят очите.Е тук естествено не говоря за манекенки като Ирен Онтева,Цеци Красимирова,Венета Харизанова и мноо други.НО и чалга-певиците не ме кефат,защото са много изкуствени.Иначе не съм съгласна,че всички чалгарки са ниски-Анелия е ярък пример за това

06-08-2006, 09:54
аз пък съм и за двата вида.супер яки пички.и кво като имат силикон???вие ако бяхте фрашкани с пари нямаше ли да си сложите!?

light_purple
06-08-2006, 20:29
Vse pak govoria za kolektivnia obraz na manekenkata i suotvetno folk pevicata.Estestveno e da ima i izklu4enia.

Сънчо
06-08-2006, 21:04
Две ръце за менекенките :mrgreen:

^^_MaLkoTo_InChi_^^
06-08-2006, 21:14
Koi tip jeni pove4e vi dopada-edrogurdite niski folk pevici ili visokite slabi manekenki???Az li4no sum za manekenkite,no nz kajete i vie.

жените не се делят само на манекенки и фолк певици #-o ](*,)

light_purple
06-09-2006, 19:24
Koi tip jeni pove4e vi dopada-edrogurdite niski folk pevici ili visokite slabi manekenki???Az li4no sum za manekenkite,no nz kajete i vie.

жените не се делят само на манекенки и фолк певици #-o ](*,)
A az da sum kazala 4e se deliat samo na folkpevici i manekenki.Offffffff!!!!!!!!!!Tva za kvo go kaza vuob6te?Niakoi hora sa mnoo zaiadlivi!!!!!!!!!!! :smt011 :smt013 :smt012

i_want_u_f
06-10-2006, 20:59
ето и първия глас за фолкпевиците......май :oops:
певици като райна,преслава,мария,анели и т.н. изглеждат доста добре и представете си НИТО една от горе посочените е със силикон в циците :)

^^_MaLkoTo_InChi_^^
06-10-2006, 23:28
Koi tip jeni pove4e vi dopada-edrogurdite niski folk pevici ili visokite slabi manekenki???Az li4no sum za manekenkite,no nz kajete i vie.

жените не се делят само на манекенки и фолк певици #-o ](*,)
A az da sum kazala 4e se deliat samo na folkpevici i manekenki.Offffffff!!!!!!!!!!Tva za kvo go kaza vuob6te?Niakoi hora sa mnoo zaiadlivi!!!!!!!!!!! :smt011 :smt013 :smt012

не се заяждам ... сори ако така ти изглежда . само отбелязвах . мен по скоро ми харесват обикновенните жени

the_o.c_girl
06-11-2006, 08:26
предпочитам малко по-стегнати напр.адвокатки

honey91
06-11-2006, 09:10
Няма ли опция"нормални"? :mrgreen:

Ми..нито едните,нито другите не са ми особено приятни,но бих предпочела манекенките.
На същото мнение съм :wink:

sladkoto_Eli
06-11-2006, 11:56
Ни едните.И 2-та вида са тъпи курви..

niki7o
06-11-2006, 12:00
abe manekenki pevici se edno i su6to ama pove4e me kefqt manekenkite =P~

Nadelina
06-12-2006, 12:01
Ни едните.И 2-та вида са тъпи курви..
=D> =D> =D>

just_a_kid
06-12-2006, 13:06
ето и първия глас за фолкпевиците......май :oops:
певици като райна,преслава,мария,анели и т.н. изглеждат доста добре и представете си НИТО една от горе посочените е със силикон в циците :)

хахаха :smt005 тва за силикона и мария по-специално наистина ли го вярваш?!

По темата: Има манекенки, които не са изобщо хубави, но като цяло не са ми толкова противни като фолкпевиците.

06-16-2006, 20:42
Kato vun6tnost sum za manekenkite,no ako gi sudq po 4ovek sum za 4algata.onq den bqh pred modnata agenciq na ivet fashion v sf i minavat nekvi manekenki-gotini(kato savar6enni)ama beha tolkova naduti 4e...........nqmam dumi.Pone 4algite se darjat dobre s fenovete si dori i da ne im haresvat.A za preslava 100000% sum sigurna 4e ima silikon.Ot na4alo na karierata i nqma6e i nali si i bqha golemi,ama sega si e slojila ne za da stanat o6te po-golemi a za da gi povdigne.Tova e mnenieto mi :mrgreen:

06-16-2006, 20:42
Kato vun6tnost sum za manekenkite,no ako gi sudq po 4ovek sum za 4algata.onq den bqh pred modnata agenciq na ivet fashion v sf i minavat nekvi manekenki-gotini(kato savar6enni)ama beha tolkova naduti 4e...........nqmam dumi.Pone 4algite se darjat dobre s fenovete si dori i da ne im haresvat.A za preslava 100000% sum sigurna 4e ima silikon.Ot na4alo na karierata i nqma6e i nali si i bqha golemi,ama sega si e slojila ne za da stanat o6te po-golemi a za da gi povdigne.Tova e mnenieto mi :mrgreen:

sk8girL
06-16-2006, 20:57
Пф,нито едните,нито другите.Фолк певиците са некви натруфени куклички,а манекенките кльощави!Но ако трябва да избирам м/у двете по скоро манекенките.Изглеждат ми някак си по естествени... ;)

Roxy
06-17-2006, 00:37
Мария да е хубава...ляк..ужасна уста...ужасна изкуствена коса като няква кофа на малката и глава и тяло..и силикон силикон

Atula
06-17-2006, 08:25
Angelina Jolie ili Alessandra Lima. Ednata e aktrisa, a drugata ne e manekenka mi model. A modelite sa po-gotini, zashtoto si imat vsichko, za razlika ot anorkesichkite ot fashion tv.

TSecret
06-17-2006, 14:07
nito edno ot dvete!!! ne6to sredno moje bi 6te se polu4i 6to gode dobre!

sweet_girl_14
06-24-2006, 14:32
Какъв избор само...

Като общоприета визия ни ми допадат нито едните, нито другите. Да не говорим, че не е задължително да си ниска и едрогърда, за да бъдеш фолк певица, а и колко манекенки не са чак толкова високи и също имат силиконче.

Liz
12-11-2006, 22:19
Modelite! Mene folk penicite vaob6teee ne me interesuvat.

12-12-2006, 04:44
Angelina Jolie ili Alessandra Lima. Ednata e aktrisa, a drugata ne e manekenka mi model. A modelite sa po-gotini, zashtoto si imat vsichko, za razlika ot anorkesichkite ot fashion tv.

Хехе ... аз пък си мислех , че е Adriana Lima , но изглежда тя е засенчена от въпросната Алесандра :mrgreen:
Неможеш да сравняваш супермодел като Адриана Лима с 15 годишните рускинчета които дефилират по европейските подиуми !

пс. Много обичам да чета мнения на комплексирани момиченца от рода на "не ги харесвам и 2та вида много са грозни"

Ако питате мен най-добре е една дългокрака кака с ТЕСНА ТАЛИЯ !

overlap
12-12-2006, 04:45
Angelina Jolie ili Alessandra Lima. Ednata e aktrisa, a drugata ne e manekenka mi model. A modelite sa po-gotini, zashtoto si imat vsichko, za razlika ot anorkesichkite ot fashion tv.

Хехе ... аз пък си мислех , че е Adriana Lima , но изглежда тя е засенчена от въпросната Алесандра :mrgreen:
Неможеш да сравняваш супермодел като Адриана Лима с 15 годишните рускинчета които дефилират по европейските подиуми !

пс. Много обичам да чета мнения на комплексирани момиченца от рода на "не ги харесвам и 2та вида много са грозни"

Ако питате мен най-добре е една дългокрака кака с ТЕСНА ТАЛИЯ !
ух пак тоя логин-а

[m!s$_k@pr!$]
12-12-2006, 17:56
Темата е уникално тъпа, но.......айде да не обидя авора-мисля че манекенките, щото пайнерките са евтини магистралки

Lorraine
12-12-2006, 19:02
Няма ли опция"нормални"? :mrgreen:

Ми..нито едните,нито другите не са ми особено приятни,но бих предпочела манекенките.

niGGa
12-12-2006, 20:00
Ако на това се делят жените в днешно време, аз открито си признавам, че ще стана гей.

RAWRRR
12-12-2006, 22:38
Риторичен въпрос.
Разбира се,че предпочитам естествената,неподправена красота :-) .
Тоест манекенките,даже ако бях малко по-хубава бих станала и аз. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Liz
12-12-2006, 23:07
Angelina Jolie ili Alessandra Lima. Ednata e aktrisa, a drugata ne e manekenka mi model. A modelite sa po-gotini, zashtoto si imat vsichko, za razlika ot anorkesichkite ot fashion tv.

Хехе ... аз пък си мислех , че е Adriana Lima , но изглежда тя е засенчена от въпросната Алесандра :mrgreen:
Неможеш да сравняваш супермодел като Адриана Лима с 15 годишните рускинчета които дефилират по европейските подиуми !

пс. Много обичам да чета мнения на комплексирани момиченца от рода на "не ги харесвам и 2та вида много са грозни"

Ако питате мен най-добре е една дългокрака кака с ТЕСНА ТАЛИЯ !

Mh Adriana Lima e i Alessandra Ambrosio.
I dvete sa supermodeli na Victoria's Secret i sa reklamni(comercial) supermodeli t.e- ne pravqt reviuta (osven za VS) a samo se snimat za katalogi , reklami v spisaniq i reklami po Tv-to.
A i Adriana e su6to model na Maybelline i 'Angel' na Vs i alessandra e angel su6to koeto gi pravi supermodeli ne sa na statusa na Gisele Bundchen za6toto tq ve4e e vuv otdela "Mega Zvezdi" no vse pak sa zvezdi , no ne do takava stepen.
Kakto i da e za ruskinite po svetovnite podiumi ne mogat da se sravnqvat , te sa Top modeli , no ne i supermodeli i ne sa tolkova popularni kato Angelite na VS no vse pak sa mnogo golemi da rabtqt za Vis6a Moda svetovni dizaineri. Az li4no imam mnogo luimibi ruskini topmodeli , no i v su6toto vreme i reklamni modeli kato Adriana i Alessandra , te liumibite sa mi na podpisa.

Ps: Model i Manekenka e edno i su6to ne6to Model e na agliiski manakenka taka4e tezi koito mislqt 4e ima razlika nqma , reklamen model sa tezi koito ne vurvqt po poiumite (ili pone malko) i samo se snimat i pravqt reklami i t.n.

Cheesy
01-03-2007, 19:01
кой е казал че фолк певиците са ниски :shock: тцтцтц, колко руси хора има по тоя свят...
мухаха май ти си блонд!Кат видях оная Мария ме беше срам да застана до нея!Аз съм 1.67 некаде а тя на токчета е по ниска от мен!И тва не е само тя!Мн малко има каде са по височки.И никой не го е казал то се вижда! А мен лично по ми харесват манекенките!На тия фолк певицте им праят краката 5 метра а те са некви тапишонки :mrgreen:
А и цици секи може си напрай :lol:

Lola^6emeta
01-04-2007, 07:35
Estestvaeno 4e manekenkite za6toto tiq momi4enca pone imat ne6to istinsko po tqx i pritejavat nqkakva estestvena krasota i 4ar,a ne sa kato tezi ot 4alga industriqta koito vsi4ko im e silikon

krisi_l@loka
01-04-2007, 18:36
Ами манекенките... :)

sexY_mackA90
01-04-2007, 18:56
Бих предпочела като манекенка /не малолетен мутант, висок 1.85!/, обаче да има или естествени гърди, или по-сочно дупе.