PDA

View Full Version : cigarite



skok4o_nov
06-06-2006, 22:36
Абе хора, реших да запуша зареди едно момиче. Искам да попитам защо ми е толкова гадно като пуша. Завива ми се главата и ми се гади като че съм пил демафан. Нормално ли е, или просто неставам за пушач?

Labelle
06-07-2006, 01:47
Не е нормално да пушиш заради някоя. Щом не ти харесва - не ставаш за пушач , спирай се докато е време .

skok4o_nov
06-07-2006, 07:16
Мерси ;)

Runnaway
06-07-2006, 09:23
Абе хора, реших да запуша зареди едно момиче. Искам да попитам защо ми е толкова гадно като пуша. Завива ми се главата и ми се гади като че съм пил демафан. Нормално ли е, или просто неставам за пушач?

Сериозно се спирай .. хванеш ли се на хорото пускане няма ... цял живот ще те е яд после :( .. аз не съм и почвал .. на 20 съм вече .. айде спирай ги и почвай да спортуваш :twisted:

Tyson
06-07-2006, 09:44
Това да се тровиш заради някой си е пълна простотия....
Пък и като не ги понасяш спирай се....
То така обикновенно става с по малките не зная ти на колко си, но предполагам, че си на максимум 13-14 годинки [-(

yoan4eto
06-07-2006, 10:42
и аз това мисля,ама незнам......аз кат пуша нищо не ми става :-k

iv4enceto
06-07-2006, 15:52
Това да се тровиш заради някой си е пълна простотия....
Пък и като не ги понасяш спирай се....
То така обикновенно става с по малките не зная ти на колко си, но предполагам, че си на максимум 13-14 годинки [-(
Знаеш ли мнооооого си прав...ама наистина е пълна простотия,казвам ви го от личен опит...значи когато бях на 15 пропуших заради едно момче...и кво от това на него не му пукаше а аз си тровя здравето...а и освен това е и адски вредно!!!Да не говорим за нечовешките усилия които трябва да положиш за да ги спреш после...аз така и не успях...изисква се голяма воля,която аз си мислех че имам но...явно не е съвсем така.А и като се замислич какво печелиш от това че си пропушил заради нея?Според мен това че цигарите успокояват си е един мит,поне при мен този им ефект не действа...

CRaZy_IKT
06-07-2006, 17:49
Много ясно че трябва да ги спреш,нали се сещаш колко ше е кофти след тва-пътищата ви се разделят а ти си оставаш с кофти навика.НЕДЕЙ!

Levski_Fenka
06-07-2006, 17:56
Ужасно тъпо е заради момиче да пропушиш...
Колкото до главата не се тревожи и мене в началото ме цепеше яко

ProstoAz
06-07-2006, 22:38
Нормално е да ти се завива свят и да ти се гади, ако не си свикнал да пушиш или цигарите са ти много силни - все пак съдържанието на въглероден диоксид в кръвта ти се увеличава, за разлика от съдържанието на кислород.

Подкрепям другите - тъпо е да пропушваш заради някой - не го прави! :wink:

saninka91
06-11-2006, 11:52
Tova e mn mn mn typo da pu6i6 zaradi nqkoi .6tom ne ti haresva da pu6i6 - pu6i. Na men ni6to ne mi stava kato pu6a daje mi i haresva :lol:

Tinkerbell
06-11-2006, 19:29
Aко ще пушите, правете го заради личния си избор, а не заради мнението на някой друг!

06-11-2006, 19:40
Абе хора, реших да запуша зареди едно момиче. Искам да попитам защо ми е толкова гадно като пуша. Завива ми се главата и ми се гади като че съм пил демафан. Нормално ли е, или просто неставам за пушач?

Значи първо да ти кажа че е хипер-тъпо да почваш заради еди-кой си.Пиниза е ти да си поискаш. :wink:
И после,да знаеш че замайването е от катрана който полепва по артерии ли,тръби ли квото там дето ти снЪбдява мозъчето с кислород и тва кат полепне тама и не моеш си снабдиш мозАчето с кисороТ и затва ти се замайва главата.

Lumidee
06-11-2006, 22:13
heh.. ochevidno cigarite ne ti ponasqt! Zatova i ne trqbva da pushish..ima mngoo xora, ot koito prosto ne stava pushachi-tova ne e neshto losho! Glupavo e prosto da pushish zaradi nqkoe momiche!

bitch_16
06-14-2006, 21:47
Абе хора, реших да запуша зареди едно момиче. Искам да попитам защо ми е толкова гадно като пуша. Завива ми се главата и ми се гади като че съм пил демафан. Нормално ли е, или просто неставам за пушач?

Purvoto koeto ne e normalno da pushish zaradi nqkoi tva prosto e nqkva tupotiq!Sled koeto 4uvstvash se taka zashtoto ne si aktiven pusha4 i cigarite ti vliqt zle taka 4e spri da pushish predi da e stanalo kusno! [-X [-X [-X [-X