PDA

View Full Version : DA si napravq li HIV test?



kakyra
06-06-2006, 22:33
Ne znam dali da si napravq ili ne.. pravil sam go vednuj s momi4e bez prezarvativ.. ama sled vreme razbrah 4e e imala baq podvizi taka da go kaja.. i sq me e strah dali da si napravq ili ne.. strah me e ot rezultata :(

the^one
06-06-2006, 22:36
Колкото по-бързо действаш ,толкова по-добре за теб.Няма нищо страшно !Стискам палци да не е позитивен.И винаги с презерватив,за да нямаш подобни притеснения.

Runnaway
06-06-2006, 22:38
Ne znam dali da si napravq ili ne.. pravil sam go vednuj s momi4e bez prezarvativ.. ama sled vreme razbrah 4e e imala baq podvizi taka da go kaja.. i sq me e strah dali da si napravq ili ne.. strah me e ot rezultata :(

Отговора на този въпрос винаги е ДА !!!!! ... не се притеснявай вероятността е много малка !!!!

kakyra
06-07-2006, 15:57
Така вие като си мислите че е на друг и ви изглежда просто.. Представете си само че се отнася за вас.... едва ли ще ви е толкова просто .. отиваш и хоп.. макар че го прокоментирах с JP-то ми и тя каза че нямам нито един от симптомите но пак ме е страх :( явно трябва да го направя уш за мевдодругото... ](*,) :smt011

Runnaway
06-07-2006, 16:00
Така вие като си мислите че е на друг и ви изглежда просто.. Представете си само че се отнася за вас.... едва ли ще ви е толкова просто .. отиваш и хоп.. макар че го прокоментирах с JP-то ми и тя каза че нямам нито един от симптомите но пак ме е страх :( явно трябва да го направя уш за мевдодругото... ](*,) :smt011

Пич гледах ти профила ... ти си супер сладур и всяка мацка ще се навие да я праскаш ... братле недей да го правиш ... прави си някакъв избор или пък ако си им толкоз навит - ВИНАГИ С ГУМА ... и тва да ти е обица на ухото !!!!!!!!! Чу ли ... помисли над това !!!!!!!

Black_Witch
06-07-2006, 16:10
Едва ли има основание за притеснение.В България са даже рядкост жените,които не са с такива "големи сърца" и други големи работи де.Както и да е.Но щом си се шашнал толкова-защо просто не си направиш изследвания,за да си спокоен?Какво губиш?Само ще спечелиш спокоен сън вечер :wink:

machoka
06-07-2006, 17:03
Направи си.. вече е бързо и безплатно.

Темата се изчерпа.