PDA

View Full Version : Bojinov



mmda
06-06-2006, 23:37
abe daite snimki na Vlaeri Bojinov pls 4e ne moga da namerq.... :D iii btw kvo mislite za nego

Tyson
06-07-2006, 09:13
http://images.google.bg/images?q=%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8+%D0% 91%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2&hl=bg&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D 0%BD%D0%B0+%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%

Млад и много надежден български нападател \:D/

teenkopele
06-07-2006, 13:35
Хора, какви са тези слухове, че Божинов бил катастрофирал? :o
Има ли такова нещо? :o :shock:

Tyson
06-07-2006, 17:18
А, батка, ако е катастеофира; ще е нещо леко щом не се е разчуло много много :::

snooppy_f
06-07-2006, 18:30
Тоя главата си единствено може да използва за футболна топка!

rusalkata_
06-07-2006, 20:48
http://images.google.bg/images?q=%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8+%D0% 91%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2&hl=bg&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D 0%BD%D0%B0+%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%

Млад и много надежден български нападател \:D/

беше млад и надежден български нападател! :lol: никакъв футболист не е!да се е чуло наскоро,че е вкарал гол?говоря ви да се е чуло нещо във връзка с футбола???не.в момента се изявява като манекен.участва в телевизионни предавания като "Вот на доверие",клипове на чалгаджийки(Алисия,която май му е гадже :lol: )...абе много е зле,вече не става за футболист! :roll:

Tyson
06-07-2006, 20:51
Тоя главата си единствено може да използва за футболна топка! [-X [-X [-X

Поне къде играе знаеш ли :-$

teenkopele
06-07-2006, 22:43
Хайде няма да казвам къде играе. :lol:

Tyson
06-07-2006, 22:51
Хайде няма да казвам къде играе. :lol:
Батка, говоря за тези които го плюят... те да ми кажат къде играе и какво прави.... не го знаят кой е, що е против него говорят.
Това е един човек който в следващите няколко години ще прослави България и то много както таланти като (Стоичков, Бербатов, Мартин Петров и т.н.) но какво ли понятие си имате някой от футбол [-(

Tyson
06-08-2006, 00:05
exploitedteen
Той ли се мисли за голямата работа или медиите го искарват голямата работа... момчето просто иска да играе футбол и това е...

rusalkata_
06-08-2006, 12:55
момчето позволи да му се завърти главата от шума на медиите около него и да почне да им вярва, аз лично не съм го виждал този сезон да прави кой знае какво- даже е факт, че съотборника му стана голмайстор, а Божинката ще стане като един от многото английски футболисти млади таланти и вечни надежди...

трябва да се стегне и наистина да започне да играе, а той се занимава със всичко друго... само дрехи, чалга и жени са му в главата...

=D> така си е!и аз казах критиките си,но знам в кой отбор играе. :roll:

teenkopele
06-08-2006, 13:11
Хайде няма да казвам къде играе. :lol:
Батка, говоря за тези които го плюят... те да ми кажат къде играе и какво прави.... не го знаят кой е, що е против него говорят.
Това е един човек който в следващите няколко години ще прослави България и то много както таланти като (Стоичков, Бербатов, Мартин Петров и т.н.) но какво ли понятие си имате някой от футбол [-(

амиии аз го плюя и знам къде играе, къде е играл, а и откъде е тръгнал и продължавам да съм на мнение, че е келеш, който се помисли за голямата звезда...
и го казвах още докато беше в предишния си отбор и пак по- добре за него, че не отиде в наистина голям клуб, където хич нямаше и игра да помирише...

Всеки има право на собствено мнение. :wink:

snooppy_f
06-08-2006, 13:37
Всеки има право на собствено мнение. :wink:

Така е...и това си е мое собствено мнение... :roll:





Тоя главата си единствено може да използва за футболна топка! [-X [-X [-X

Поне къде играе знаеш ли :-$

Мисля че играеше като нападател в Лече, но не съм сигурна...
Но това какво общо има с мнението ми за самия него?

Sapphir
06-08-2006, 14:22
Всеки има право на собствено мнение. :wink:

Така е...и това си е мое собствено мнение... :roll:





Тоя главата си единствено може да използва за футболна топка! [-X [-X [-X

Поне къде играе знаеш ли :-$

Мисля че играеше като нападател в Лече, но не съм сигурна...
Но това какво общо има с мнението ми за самия него?

Ха, не играеше ли въе Фиорентина?!?!
Е секси си е ама нещо взе да не ми харесва напоследък.

caRamelO_cHicA
09-12-2007, 11:21
кефи ме млад е но е много добър една от младитенадеждите на България

NerazreshenSimvol
09-13-2007, 08:45
Националът Валери Божинов стана за първи път татко днес, след като приятелката му Алисия роди момченце в клиниката "Свети Лазар".

Раждането е преминало без усложнения. Акушираха д-р Маргарита Бранкова и д-р Ивет Райчева. Анестезиолог бе д-р Камен Плосков, а д-р Емил Гърчев водеше екипа, който извлече и замрази стволови клетки от пъпната връв на новороденото. Педиатър на Валери Божинов-младши е д-р Маринова.

Майката, певицата Алисия, се чувства добре след раждането и е в компанията на Валери Божинов, към чието име от днес следва да се добавя прозвището "старши".

Наследникът на нападателя на Манчестър Сити демонстрира отсега добри данни за бъдещ футболен ас. Габаритите на бебето, което ще носи името на баща си Валери Божинов - са 52 сантиметра и тегло 3,310 килограма. Роденият през 1986 година в Горна Оряховица футболист бе неотлъчно до любимата си в часовете преди раждането на първото им дете.

Единствените думи на развълнувания Валери преди да изключи мобилния си телефон били - "Много съм щастлив! Нямам думи!".

radito
09-13-2007, 15:02
Ем а да му е честито! :D

teenkopele
09-13-2007, 20:20
abe daite snimki na Vlaeri Bojinov pls 4e ne moga da namerq.... :D iii btw kvo mislite za nego

Българското подобие на Дейвид Бекъм, но без никакво покритие.