PDA

View Full Version : Wikipedia



WILD__BOY
06-07-2006, 00:25
WikipediaBG (http://bg.wikipedia.org/) - Българската Wikipedia
Wikipedia (http://wikipedia.org/) - Официалният сайт


Идеята на Уики е да се създаде онлайн енциклопедия, като статиите да са написани от потребители. Така е възможно да се набере максимално повече информация и да съхранява прегледно в интернет пространнството. Можете да ползвате материали или да пишете собствени статии.

Stasi`f`
06-07-2006, 05:12
Znaem znaem.Ne sme hvanati ot gorata [-X

teenkopele
06-07-2006, 12:51
Знам я.
Кефи ме. :wink:

machoka
06-07-2006, 13:56
Това е много голяма боза.. информацията в 70% от случаите, когато съм я търсел е била ГРЕШНА!!! Всеки хванат от гората може да напише нещо и да те подведе.. :?

sherry
06-07-2006, 18:41
Това е много голяма боза.. информацията в 70% от случаите, когато съм я търсел е била ГРЕШНА!!! Всеки хванат от гората може да напише нещо и да те подведе.. :?
Има нещо такова...Сега имам да правя един проект по География за Италия,отначало мислех да използвам този сайт,за да си намеря информация,но ми казаха да не го правя,защото може да науча напълно грешни неща :? И все пак няма ли някой,който да проверява статиите,които се пращат?То наистина така може да се пишат пълни глупости :shock:

WILD__BOY
06-07-2006, 19:39
Това е много голяма боза.. информацията в 70% от случаите, когато съм я търсел е била ГРЕШНА!!! Всеки хванат от гората може да напише нещо и да те подведе.. :?
Има нещо такова...Сега имам да правя един проект по География за Италия,отначало мислех да използвам този сайт,за да си намеря информация,но ми казаха да не го правя,защото може да науча напълно грешни неща :? И все пак няма ли някой,който да проверява статиите,които се пращат?То наистина така може да се пишат пълни глупости :shock:

Има, но зависи - ако админите си налегнат парцалите да проверят информацията няма проблеми. А, котарака - за какво си търсил информация?

11-21-2009, 09:21
Това е много голяма боза.. информацията в 70% от случаите, когато съм я търсел е била ГРЕШНА!!! Всеки хванат от гората може да напише нещо и да те подведе.. :? :razz:

LittleDude
11-21-2009, 11:24
Това е много голяма боза.. информацията в 70% от случаите, когато съм я търсел е била ГРЕШНА!!! Всеки хванат от гората може да напише нещо и да те подведе.. :?
най-често е грешна... :?