PDA

View Full Version : Онзи по бТВ в 22:30



bulgarche
06-07-2006, 12:38
За всички които го харесват и нехаресват, за всички които го гледат и негледат
http://za-bulgarina.hit.bg/darove.jpg

по-олигофренски не можах да го измисля

06-07-2006, 12:42
ne moga da shvana kakvo ozna4ava tova ????????????????????????????????????
?????????????????????????????
?????????????????????

theworldleader
06-07-2006, 12:46
хаха, добро е, ама приятел, защо пък точно слави, вярно е, че опюва Волен, ама не мисля, че едно нормално нази трябва да подкрепя Волен..

teenkopele
06-07-2006, 12:47
Това с картинките е супер смешно :lol: , но така и не разбрах смисъла на всичко това. :-k :o

theworldleader
06-07-2006, 12:52
Това с картинките е супер смешно :lol: , но така и не разбрах смисъла на всичко това. :-k :o

Фес - турците го носят, наколенки за коленете му, когато трябва да кляка за да го ебат в гъза ( затова е и везелина ) просто ти го обесних ;)
И го опюват заради това, че той храни яко Волен..

the_o.c_girl
06-07-2006, 12:57
вие сте с болки мозъци

06-07-2006, 13:09
Не знам що за идиот трябва да си, за да не можеш да проумееш, че Слави е най-голямата турска подлога в България. Дано го чукат в някой турски затвор...

air_J
06-07-2006, 13:22
вие сте с болки мозъци
С болни мозъци са зрителите на Слави (огромна част от тях, не всички, разбира се). Не ми се струва нормално някой да го гледа в друг ден, освен понеделник. Аз лично така и правя от има-няма 2 години вече. :-({|=

machoka
06-07-2006, 13:57
Доста ограничено от към интелектуално съдържание..

bulgarche
06-07-2006, 14:18
вие сте с болки мозъци
С болни мозъци са зрителите на Слави (огромна част от тях, не всички, разбира се). Не ми се струва нормално някой да го гледа в друг ден, освен понеделник. Аз лично така и правя от има-няма 2 години вече. :-({|=
Съгласен съм!


вие сте с болки мозъци
Кои са тези "вие"?


хаха, добро е, ама приятел, защо пък точно слави, вярно е, че опюва Волен, ама не мисля, че едно нормално нази трябва да подкрепя Волен..
Не е "нази", а "наци" и не се определям като такъв, както и не подкрепям Волен


Доста ограничено от към интелектуално съдържание..
На черното бяло немога да кажа

theworldleader
06-07-2006, 14:35
вие сте с болки мозъци
С болни мозъци са зрителите на Слави (огромна част от тях, не всички, разбира се). Не ми се струва нормално някой да го гледа в друг ден, освен понеделник. Аз лично така и правя от има-няма 2 години вече. :-({|=
Съгласен съм!


вие сте с болки мозъци
Кои са тези "вие"?


хаха, добро е, ама приятел, защо пък точно слави, вярно е, че опюва Волен, ама не мисля, че едно нормално нази трябва да подкрепя Волен..
Не е "нази", а "наци" и не се определям като такъв, както и не подкрепям Волен


Доста ограничено от към интелектуално съдържание..
На черното бяло немога да кажа

Грешката е моя, за Националист мислиш ли се ? ;)

Sapphir
06-07-2006, 15:03
Да , и аз не го харесван този. ГЛАВИ СТРИГАНОВ хахахах браво !

skate_warrior
06-07-2006, 15:33
Сидеров = Хитлер...

bulgarche
06-07-2006, 15:46
хаха, добро е, ама приятел, защо пък точно слави, вярно е, че опюва Волен, ама не мисля, че едно нормално нази трябва да подкрепя Волен..
Не е "нази", а "наци" и не се определям като такъв, както и не подкрепям Волен

Грешката е моя, за Националист мислиш ли се ? ;)
и ДА и НЕ


Сидеров = Хитлер...
В голяма заблуда си. Самия Сидеров се отвръщава от деянията които е извършвал Хитлер.

machoka
06-07-2006, 15:51
В голяма заблуда си. Самия Сидеров се отвръщава от деянията които е извършвал Хитлер.

Да, за това в предизборната си кампания обещаваше да създаде 'лагери' за роми, където те да бъдат затваряни, ако извършат престъпление..

и за това цялата му политическа платформа се гради на етническо разграничаване и 'прочистване', ако квалифицираме ромите като етнос.. както и на няколко хиляди болни българи, заблудени овце, мислещи че шепа роми ни бият дуспата и от Европа и от фондовете им и т.н...

skate_warrior
06-07-2006, 16:02
В голяма заблуда си. Самия Сидеров се отвръщава от деянията които е извършвал Хитлер.

Да, за това в предизборната си кампания обещаваше да създаде 'лагери' за роми, където те да бъдат затваряни, ако извършат престъпление..

и за това цялата му политическа платформа се гради на етническо разграничаване и 'прочистване', ако квалифицираме ромите като етнос.. както и на няколко хиляди болни българи, заблудени овце, мислещи че шепа роми ни бият дуспата и от Европа и от фондовете им и т.н...

:idea:

teenkopele
06-07-2006, 16:30
Това с картинките е супер смешно :lol: , но така и не разбрах смисъла на всичко това. :-k :o

Фес - турците го носят, наколенки за коленете му, когато трябва да кляка за да го ебат в гъза ( затова е и везелина ) просто ти го обесних ;)
И го опюват заради това, че той храни яко Волен..

Това го бях разбрал. Питам за смисълът на целият сайт. :wink:

06-07-2006, 16:36
Сидеров е супе як пич. Чел съм му всичките книги и просто тоя човек не е нито фашист, нито нацист нито каквото и да било. Аз искам да живея в страна наречена БЪЛГАРИЯ, където да се говори на БЪЛГАРСКИ, където да ни управляват БЪЛГАРИ. Нямам нищо против турчетата нека си живеят ама не искам като ида в родопите да ме гледат така, че все едно съм им се изпразнил на лицата. И най-вече не искам да ме джобят разни мангали, докато си ходя по улицата.

doctordre
06-07-2006, 17:23
Доста ограничено от към интелектуално съдържание..
направо да си го кажем тоя е ебати тъпия бастун. от ден на ден тва "шоу" е все по-тъпо

06-07-2006, 18:48
И къв бе6е смисъла на цялата тая тема? :-k

WILD__BOY
06-07-2006, 19:47
Глупаво е това. Спора на Слави и Сидеров (защото спора е личностен, а не с партия Атака) е личен и просто слави си позволява по всякакъв начин да го оплюе.

vra4ka
06-07-2006, 20:42
Хубаво си го наредил....
Вече никой не го харесва... Охрани се, омутряса какво да си приказваме.